تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ۱۶:۲۱ |
کد خبر: ۳۹۷۲۴۶

لحظه لحظه با انتخابات در کازرون/ کدام نامزدهای انتخابات مجلس در کازرون احراز صلاحیت شدند ؟ + جزئیات

تمامی شایعات منتشر شده این روزها در باره افرادی که به هر دلیل صلاحیت شان احراز نشده است در حد همان شایعه است و هیچ کدام از این افراد احراز یا تائید صلاحیت نشده اند .

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از کازرون نگاه، منابع موثقی که قبلا اطلاعات لازم در رابطه با لیست افراد احراز صلاحیت شده ها را در اختیار این پایگاه خبری قرار داد تا بتواند به عنوان اولین سایت جامع اطلاع رسانی شهرستان اقدام به انتشار آن نماید این بار اطلاعات دیگری را به این پایگاه خبری ارسال نموده است .

این منبع مطلع اعلام کرد ، تمامی شایعات منتشر شده این روزها در باره افرادی که به هر دلیل صلاحیت شان احراز نشده است در حد همان شایعه است و هیچ کدام از این افراد احراز یا تائید صلاحیت نشده اند .

وی گفت : این روزها تمامی پرونده های ارسالی اعتراضات به هیئت نظارت در حال بررسی اند و هیچ گونه اظهار نظری درباره هیچ کدام از پرونده ها صورت نگرفته است .

این منبع آگاه افزود : اکثر شخصیت های رد صلاحیت شده همچنان در حال ارسال مدارک و مستندات جدیدی برای تائید و احراز صلاحیتشان به هیئت نظارت اند و اینگونه شایعات بیشتر برای حفظ و جلوگیری از ریزش آراء آنهاست .

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۱۲ ارسال
397246