تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۹ ۲۰:۳۵ |
کد خبر: ۳۹۷۲۴۶

بانوی حافظ قرآن کهگیلویه و بویراحمدی دعوت حق را لبیک گفت

نخبه، حافظ و قاری برتر قرآنی شهرستان لنده و استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه سه فرزند دختر خود به دیار باقی شتافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری شبستان ، زیبا ملک زاده از نخبگان، حافظان و قاریان برتر قرآنی شهرستان لنده و استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه سه فرزند دختر خود عصر روز گذشته در محور گچساران به بهبهان بر اثر برخورد دو خودروی زانتیا و پراید در این حادثه تلخ جان خود را از دست داند.

زیبا ملک زاده از قاریان، حافظان، مربیان برتر قرآن در شهرستان های لنده و بهمئی بود که چندین سال در زمینه ترویج و نشر علوم قرآنی موسسات مختلف قرآنی مشغول فعالیت بود.

جمعی از مسئولان شهرستان لنده و استان کهگیلویه و بویراحمد این ضایعه دردناک را تسلیت گفته و برای آمرزش این بانوی قرآنی علو درجات و تسلی خاطر بازماندگانش آرزوی صبر کردند.

رضا دهبانی پور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد درگذشت این بانوی فعال قرآنی و فرزندانش در سانحه تصادف را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است؛

انالله و انا الیه راجعون

با تأسف و تأثر فراوان اطلاع یافتیم خواهر مومنه، فعال فرهنگی خادم قرآن کریم سرکار خانم زیبا ملک زاده به همراه سه فرزند دخترش در اثر سانحه دلخراش تصادف دار فانی را وداع گفتند.

اگرچه این ضایعه بزرگ برای خانواده محترم ایشان و جامعه فرهنگی و قرآنی استان و شهرستان بهمئی سخت و ناگوار است، اما در برابر تقدیر و مشیت الهی چاره ای جز پناه به ذات باری تعالی نیست .

جامعه قرآنی و کسانی که سالها شاهد تلاش  های مجاهدانه این خادم قرآن و عترت بودند گواهی می دهند که بانوی قرآنی با توشه ای مملو از خدمت به ساحت قدسی کتاب خدا با صبر و مظلومیت همراه با استقامت و حفظ روحیه معنوی در این مسیر نورانی و صراط مستقیم گام برداشت .

بنابراین بدین وسیله این مصیب بزرگ را به خانواده داغدیده اش، جامعه قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه و فرزندان دلبندش رحمت و رضوان الهی و برای خانواده محترمشان صبر و شکیبائی آرزومندم .

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۲ + ۱۱ ارسال
397246