تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۸ ۰۰:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۷۰۷۴

زندگینامه منصور پورحیدری/جدیدترین عکس های منصور پور حیدری

منصور پورحیدری پیشکسوت باشگاه استقلال تهران ،متولد ۶ بهمن ۱۳۲۴، بازیکن و مربی سابق فوتبال و پر افتخارترین مربی تاریخ باشگاه استقلال تهران است.وی هم اکنون مدیر فنی و سرپرست باشگاه فوتبال استقلال تهران است. وی همسر فریده شجاعی، نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال است.

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه منصور پورحیدری/جدیدترین عکس های منصور پور حیدری

نام و نام خانوادگی:منصور پورحیدری

نام همسر: فرید شجاعی

تاریخ تولد: ششم بهمن ماه سال ۱۳۲۴

منصور پورحیدری  پیشکسوت باشگاه استقلال تهران ،متولد ۶ بهمن ۱۳۲۴، بازیکن و مربی سابق فوتبال و پر افتخارترین مربی تاریخ باشگاه استقلال تهران است.وی هم اکنون مدیر فنی و سرپرست باشگاه فوتبال استقلال تهران است. وی همسر فریده شجاعی، نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال است.

زندگینامه منصور پورحیدری/جدیدترین عکس های منصور پور حیدری

بیماری منصور پورحیدری چیست؟

پرستار وارد اتاق شد و ماسک اکسیژن را روی صورت منصورخان گذاشت. چند دقیقه‌ای با ماسک تنفس می‌کند اما به نظر اذیت می‌شود. کمی چشمانش را بازکرده و نگاهی به اطراف می‌کند، به سختی ماسک را از روی صورتش کنار می‌زند، گفتم منصورخان چه خبر؟ اوضاع بهتر است؟ انگار حرف‌های زیادی برای گفتن دارد ولی فقط گفت: «خوبم، خدا را شکر، کم‌کم بهتر می‌شوم». اینها را گفت و دوباره خوابید. از شجاعی می‌پرسم که بیماری منصورخان چیست؟ حرفش کمی مرا ناراحت و شوکه می‌کند: «عفونت ریه!»

اما من شنیدم مشکل قند دارد. آهی کشیده و می‌گوید: «نزدیک به یک‌سال و نیم پیش که منصور حالش بد شد، فکر کردیم مشکل از قندش است. قند منصور بالا پایین رفته و ثابت نمی‌شد، به دکتر مراجعه کرده و کمی بعد متوجه شدیم مشکل اصلی از ریه او است. مدتی بیماری سخت در بدنش رشد کرده و البته ما خیلی زود متوجه شدیم اما به منصور نگفتیم. نمی‌خواستیم روحیه‌اش ضعیف شود و به همین دلیل سعی کردیم به همه بگوییم مشکل اصلی قند است تا خودش هم متوجه نشود.»

وی در ادامه در گفتگو با شهروند گفت: «درمان وی خوب پیش رفت و دکترها بسیار امیدوار شدند و خودتان هم شاهد بودید که پس از مدتی کارش را از اول شروع کرد. همه چیز خوب پیش رفت تا چند روز پیش که دوباره حالش بد شد و دکترها گفتند باید تحت نظر باشد. عفونت کمی بدنش را گرفته بود که خدا را شکر به لطف پزشکان حالش بهتر شده است.» یک هوادار خانم به اتاق وارد شد، آمده بود سراغی از اسطوره تیمش بگیرد و چند دقیقه‌ای کنار شجاعی نشست و باهم صحبت کردند.

 

زندگینامه منصور پورحیدری/جدیدترین عکس های منصور پور حیدری


* شجاعی: برای اسطوره دعا کنید

ساعت نزدیک ٥ عصر است و وقت ملاقات به پایان رسیده، قبل از خداحافظی سوالی از شجاعی می‌پرسم که مدتی است ذهنم را درگیر کرده: «جریان ملاقات هدایتی و هزینه درمان چه بود؟» خندید و گفت: «روزی که هدایتی به ملاقات منصور آمد، ٥ آمپول از آلمان برای وی آورده بودند به قیمت ٥ ‌میلیون تومان. آقای هدایتی که متوجه این قضیه شد، هزینه آن‌را پرداخت کرد و از من خواست که این قضیه مسکوت بماند اما نمی‌توانستم از لطفی که کرده بود به سادگی بگذرم. به همین دلیل هم آن‌را اعلام کردم، وی اصلا دنبال خودنمایی نبوده. در ضمن از سیدجلال حسینی هم بسیار تشکر می‌کنم که با حرف‌های خوبش به ما امید داده و انرژی خوبی منتقل کرد.» شجاعی هنگام خداحافظی می‌گوید: «از همه مردم عزیز تقاضا دارم برای منصور دعا کنند، امیدوارم با دعای مردم خوب کشورم منصور بهتر شده و از بیماستان مرخص شود.

 

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱۲ ارسال
397074