تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۱:۱۸ |
کد خبر: ۳۹۷۰۵۵

دفتر نخست وزیری عراق: داعش با پخش فیلم های جعلی درصدد ایجاد فتنه است

دفتر نخست وزیر عراق اعلام کرد گروه تروریستی داعش با پخش فیلم های جعلی در شبکه های اجتماعی درصدد ایجاد فتنه میان مردم عراق است ودولت مصمم است به خیانت ، توطئه وهمدستی برای تحویل استان ها به داعش پایان دهد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از پایگاه خبری السومریة نیوز، دفتر نخست وزیر عراق روز گذشته با صدور بیانیه ای اعلام کرد پس از پیروزی های چشمگیر قهرمانان ما علیه گروه تروریستی داعش این گروه جنایتکار به شیوه های مختلف درصدد نادیده گرفتن این پیروزی ها از سوی مردم است. این بیانیه افزود:داعش در مدت اخیر اقدام به انتشار فیلم های جعلی در شبکه های اجتماعی که مشخص است جدید نیست و به سالها قبل در خصوص راه انداختن فتنه طایفه ای در عراق بازمی گردد درصد ایجاد فتنه میان مردم است.
این بیانیه خاطر نشان کرد هدف داعش از پخش این فیلم های جعلی به ویژه پس از شکست فاحش از نیروهای عراقی وپاکسازی شهرها از آنها اجرای اهداف فتنه گرانی است که برای به دام انداختن مردم عراق ،برهم زدن وحدت آنها وجلوگیری از همکاری مردم ونیروهای مسلح برنامه ریزی می کنند.
این بیانیه ضمن درخواست هشیاری از مردم عراق نسبت به این توطئه های خبیث هشدار داد.
بیانیه مذکور خاطر نشان ساخت دولت قاطعانه مصمم به جلوگیری از بازگشت دوران خیانت، توطئه وهمدستی وتحویل استان ها به تروریسم داعش است وبا وحدت مردم تمامی این نقشه ها را خنثی خواهد کرد.
عراق از تابستان سال گذشته تاکنون با بحران اشغال برخی مناطق شمال وغرب خود توسط تروریست های داعش است.

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۲ ارسال
397055