تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۷ ۰۱:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۶۹۶۸

حمله تروریست‌های داعش به پایگاه نیروهای سوریه دموکراتیک در شرق رقه، پایتخت خودخوانده داعش

حمله تروریست‌های داعش به پایگاه نیروهای سوریه دموکراتیک در شرق رقه، پایتخت خودخوانده داعش به کشته شدن ده ها نفر انجامید. بر این اساس، داعش پس از این حمله، دهها غیرنظامی را بعد از نفوذ از مناطق تحت سیطره‌اش به شمال فرات به قتل رساند.

حمله خونین داعش به نیروهای کرد سوریه در رقه

به گزارش پایگاه خبری شباویز ،به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، حمله تروریست‌های داعش به پایگاه نیروهای سوریه دموکراتیک در شرق رقه، پایتخت خودخوانده داعش به کشته شدن ده ها نفر انجامید. بر این اساس، داعش پس از این حمله، دهها غیرنظامی را بعد از نفوذ از مناطق تحت سیطره‌اش به شمال فرات به قتل رساند.داعش مدعی شده حمله 4 گروه مسلح داعشی موجب کشته شدن 60 جنگجوی نیروهای سوریه دموکراتیک و انهدام 4 خودروی وابسته به نیروهای شرکت کننده در عملیات خشم فرات شده است. به ادعای داعش، تنها یک مهاجم عضو این گروه تروریستی کشته شده و بقیه به پایگاه‌های خود بازگشتند.

خبرگزاری رویترز نیز به نقل از فعالان سوری گزارش داد درگیری در این منطقه پس از نفوذ تروریست ها، به تلفات جانی در نیروهای "قسد" و آوارگان ساکن اردوگاه منطقه الکرامه انجامید.این فعالان همچنین گفتند شماری از افراد توسط داعش ربوده و اسیر شدند اما هنوز مشخص نیست که ربوده شدگان غیرنظامی بوده اند یا از جنگجویان نیروهای سوریه دموکراتیک هستند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۵ ارسال
396968