تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۹ ۲۰:۳۰ |
کد خبر: ۳۹۶۹۰۳

پیکر شهید عبدالخالق فرزادیان در گچساران تشییع شد

مراسم بدرقه پیکر شهید عبدالخالق فرزادیان از پرسنل نیروی انتظامی در گچساران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری شبستان،مراسم بدرقه پیکر پاک شهید والامقام عبدالخالق فرزادیان از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان گچساران امروز ( 19 شهریور ) در این شهر برگزار شد.

در آئین بدرقه پیکر این شهید غلامرضا تاجگردون، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مسئولان شهرستانی و همکاران شهید حضور داشتند.

پیکر پاک شهید والامقام عبدالخالق فرزادیان از بیمارستان شهید رجایی گچساران به سمت زادگاهش شهرستان بویراحمد تشییع شد.

 

شهید عبدالخالق فرزادیان از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان گچساران بود که روز گذشته در حین ماموریت توسط سارق حرفه ای و سابقه دار به شهادت رسید.

سردار مهدی انصاری، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این حادثه، گفت: یک سارق حرفه‌ ای که بعد از دو سال فرار از دست قانون، عصر روز گذشته در یکی از روستای شامبراکان شهرستان گچساران دستگیر شد.

 

انصاری ادامه داد: ماموران نیروی انتظامی این سارق حرفه ‌ای را دستگیر و دستبند زدند که با همکاری برخی از بستگان و همدستانش ضمن درگیری با مامورین پلیس، یکی از ماموران پلیس آگاهی استان بنام سروان عبدالخاق فرزادیان را به شهادت رساند.

وی اظهار داشت: این افسر نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفت و پس از انتقال در بیمارستان شهید رجایی گچساران به شهادت رسید.

 

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: قاتل پس از به شهادت رساندن مامور نیروی انتظامی با توجه تاریکی شب و پوشش جنگلی روستا از فرصت استفاده و اقدام به فرار کرد.

وی عنوان کرد: این سارق حرفه‌ ای که سال‌ ها پیش در استان های کهگیلویه و بویراحمد، فارس و استان های همجوار اقدام به سرقت مسلحانه کرده بود دو سال پیش به بهانه بیماری هنگام عزیمت از زندان به درمانگاه با کمک همدستانش فرار کرد که از آن زمان تاکنون تحت تعقیب پلیس و دستگاه قضائی قرار داشت.

 

پیکر پاک شهید فرزادیان فردا پس از تشییع توسط مردم شهر یاسوج در گلزار شهدای بخش سپیدار شهرستان بویراحمد به خاک سپرده می شود.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۱۳ ارسال
396903