تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ ۱۳:۱۴ |
کد خبر: ۳۹۶۵۹۷

استاندار قزوین: مشارکت حداکثری توام با نشاط انتخاباتی؛ نظام را بیمه می کند

استاندار قزوین بیان کرد: مشارکت حداکثری و نشاط در انتخابات؛ نظام را بیمه و اقتدار مسئولین را در عرصه های بین المللی افزایش می دهد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ فریدون همتی در جلسه تودیع و معارفه مدیر کل حراست استانداری قزوین که با حضور مهدوی نیا، معاون اجرایی امور استانهای مرکز حراست وزارت کشور و مدیرکل اطلاعات استان  و مسئولین حراست شهرداری ها و فرمانداری های استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد بیان داشت : پیشرفتهای مذاکرات هسته ای بویژه  در بسته شدن پرونده PMD ومقاومت ملت در برابر تحریمها  توانست دشمن را خلع سلاح کند.
وی افزود: انجام کار به شیوه فردی و انفرادی هرچند که کارها خیلی خوب اهم نجام شود چندان ثمری ندارد و برای اثربخش بودن و هم افزایی در کارها باید بصورت تیمی عمل کرد چراکه ارزش افزوده ایجاد کرده و در تمام ابعاد پیشرفت خواهیم کرد.
استاندار گفت: همه ما نهادها و ارگانها وابسته به یک نظام هستیم و باید همه با هم برای نظام کار کنیم و این نوع نگاه و باور را بصورت فرهنگ درآوریم تا در تمام بخشها و حوزه ها با همدلی و همکاری ، فعالیت ها بطور مطلوب و شایسته پیگیری و انجام شود.
استاندار در ادامه بر تاثیر تحریمها در گذشته تاکید کرد و افزود : تحریمهای ظالمانه علیه ایران چالشهای جدی در وضعیت اقتصادی به وجود آورده که اداره امور کشور را تحت شعاع قرار داده است ولی ملت شریف ایران با مقاومت و ایستادگی و پافشاری بر ارزشهای انقلابی در برابر دشمن ،آنها را به این باور رسانده که در مقابل مردم ایران نمی توانند ایستادگی کنند.
وی در ادامه گفت : تاریخ و تجربه نشان داده که هر وقت نیاز باشد مردم به صحنه می آیند و حماسه عظیمی را خلق می کنند .
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان با تاکید بر اهمیت مذاکرات هسته ای افزود : با تدابیر دولت و تلاش و کوشش تیم هسته ای زیر سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری بحث مذاکرات هسته ای به انجام رسید و توانستیم با تدابیر هوشمندانه در مذاکرات به اهدافمان برسیم و این موفقیت همچنان ادامه خواهد داشت و همین پیشرفتها من جمله بحث PMD دشمن را خلع سلاح کره است .
همتی در ادامه بیان کرد :بنا به گفته رهبری شرایط موجود یک پیچ خطرناک برای کشور ایران است که با همدلی و همکاری و همزبانی بین مسئولین و ملت باید این پیچ را پشت سر بگذاریم .
استاندار در ادامه با تاکید بر خصومت دشمن از ابتدای انقلاب افزود : تجربه به ما نشان داده که از ابتدای انقلاب تا الان همیشه دشمن تحت یک توطئه جدید خواسته است به ما ضربه بزند ولی هر وقت نیاز باشد مردم به صحنه می آیند و حادثه عظیمی را خلق می کنند .
همتی در ادامه در مورد انتخابات پیش رو سخنانی را ایراد نمود و گفت : تمام تلاشمان باید این باشد که انتخابات پیش رو با نشاط و بی نظیر برگزار شود و همین انتخابات است که نظام را بیمه می کند و اقتدار مسئولین را در عرصه های بین المللی افزایش می دهد.
گفتنی است در پایان جلسه  از فعالیت های مسعود امیر صوفی تقدیر و تشکر و بهزاد پرویزی به عنوان مدیرکل جدید حراست استانداری معرفی شد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۱۴ ارسال
396597