تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۱۴:۵۸ |
کد خبر: ۳۹۶۵۴۷

بیانیه بسیج دانشجویی کازرون در رابطه با شهادت شیخ نمر

بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کازرون در پی به شهادت رساندن شیخ محمدباقرالنمر توسط رزیم آل سعود بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از  کازرون نما از روابط عمومی بسیج دانشجویی شهرستان کازرون، در قسمتی از این بیانیه با اشاره به شهادت این روحانی مبارز آمده است:

اعدام این مجاهد خستگی ناپذیر نشانه زوال و ضعف آل سقوط است. امروز خبیث ترین و متحجرترین حکومت جهان در عربستان است که به فضل خدا در حال فروپاشی از درون است .خون مظلومانی همچون شیخ نمر و جوانان شیعه عربستان زمینه ساز انقلاب اسلامی در عربستان خواد بود و این خون به دریایی تبدیل خواهد شد که همچون نیل بر سر فرعونیان عربستان فرود خواهد آمد و آنها را غرق خواهد کرد.

در ادامه این بیانه با اشاره به بستر های بیداری اسلامی در عربستان می افزاید: ظرفیت شیعیان عربستان که اکثریت در استانهای نفت خیز و بندری این کشور سکونت دارند و همچنین اهل تسنن عربستان که بیش از 90درصد آنها از آل سقوط ناراضی هستند و از طرفی اختلافات داخلی شاهزاده های آل سقوط، سرنگونگی هر چه نزدیکتر حاکمان سفاک عربستان را فراهم کرد است.

در این بیانه خطاب به دستگاه دیپلماسی آمده است: دستگاه دیپلماسی کشور ما اگر هیبت و اقتدارش را پیشتر به نمایش گذاشته بود، شاید شاهد این گونه جنایات در عربستان و نیجریه و بحرین بر علیه علمای شیعه آن دیار نبودیم. اگر دیپلماسی عزتمندانه داشتیم مقام معظم رهبری در جریان حادثه منا خود یکتنه وارد نمی شد تا از حقوق و شأن زوار ایرانی دفاع کند.

بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون با انتقاد از رئیس جمهور افزوده است: برای شخص آقای روحانی زیبنده نیست که در محکوم کردن اعدام یک روحانی هم سلک خودش که به ناحق بدست رژیم کثیف و فاسد به شهادت رسیده سکوت کند یا با تاخیر و با زبان نرم  پیام دهد.

در پایان این بیانی آمده است: انتظار ما دانشجویان شهرستان کازرون این است که دستگاه دیپلماسی از خود تکانی نشان دهد و از رویکرد سکوت یا دیپلماسی مظلومانه و منفعلانه دست بردارد و در روادید با رژیم دیکتاتور و جنایتگر آل سقوط تجدید نظر نماید.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱۳ ارسال
396547