تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۹/۱۸ ۱۱:۰۳ |
کد خبر: ۳۹۵۹۶۵

خاطرات «حاج‌قاسم» به کشورهای عربی می‌رسد/ چاپ ۳۵ هزار نسخه در کمتر از ۳ ماه

کتاب «حاج‌قاسم» خاطرات سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران که چندی پیش منتشر شد به زبان عربی ترجمه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از فارس، علی اکبری مزد‌آبادی نویسنده دفاع مقدس و مدیر انتشارات «یا زهرا(س)»، از چاپ هفتم کتاب «حاج قاسم» خاطرات فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: کتاب «حاج قاسم» از ابتدای مهر که راهی بازار کتاب شده تا امروز که نیمه آذر است به چاپ هفتم رسیده، که در هر چاپ 5 هزار نسخه منتشر شده و در مجموع 35 هزار نسخه تاکنون از این کتاب روانه بازار کتاب شده است.

وی افزود: همچنین برای ترجمه این کتاب به عربی هم کارهایی کرده‌ایم که خبرهای آن در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

اکبری مزدآبادی گفت: یک کار برای شهید کاوه در دست دارم که کارهای پژوهشی آن را خودم انجام دادم که در قالب مجموعه کتاب‌های «یاران ناب» منتشر خواهد شد.

او در پایان گفت: همچنین کتاب خاطرات شهید بلورچی را نیز منتشر خواهیم کرد. از این شهید چندی پیش دست‌نوشته‌هایش را منتشر کرده بودیم.

بر اساس این گزارش، کتاب «حاج قاسم» حاوی سخنرانی‌های حاج قاسم از دوران دفاع مقدس تا دوره اخیر است که از دل این سخنرانی‌ها خاطراتی که در آن نقل شده با ذکر منبع و ماخذ در این کتاب ذکر شده است.

این کتاب به صورت چهار رنگ در 168 صفحه منتشر شده که بیش از 80 عکس نیز به صورت رنگی در صفحات این کتاب 7 هزار 500 تومانی قرار گرفته است.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۱۳ ارسال
395965