تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۸:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۵۹۵۹

زندگینامه محمد رهبری +عکس

اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابربا ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری شنبه شب تهران را به مقصد آمریکا ترک کردند و پس از سفری تقریبا یک روزه به هیوستون رسیدند. نکته جالب اینکه تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در فرودگاه آمریکا با استقبال رسمی سرمربی تیم ملی این کشور مواجه شد.

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه  محمد رهبری +عکس

استقبال رسمی آمریکا از شمشیربازان ایران

اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که به منظور شرکت در یک دوره مسابقات جایزه بزرگ و گزینشی المپیک به آمریکا سفر کرده اند با استقبال سرمربی تیم ملی شمشیربازی این کشور در فرودگاه وارد آمریکا شدند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، لازمه کسب امتیازات المپیکی بیشتر توسط شمشیربازان اسلحه سابر و بهبود جایگاه در رنکینگ جهانی، حضور در مسابقات جایزه بزرگ آمریکا بود که از اعتبار بالایی در تقویم فدراسیون جهانی برخوردار است.

به همین منظور اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابربا ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری شنبه شب تهران را به مقصد آمریکا ترک کردند و پس از سفری تقریبا یک روزه به هیوستون رسیدند. نکته جالب اینکه تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در فرودگاه آمریکا با استقبال رسمی سرمربی تیم ملی این کشور مواجه شد.

فضل الله باقرزاده، رئیس فدراسیون شمشیربازی در گفتگو با روابط عمومی این فدراسیون ضمن تاکید بر این مطلب اظهارداشت: به هر حال شمشیربازی ایران در اسلحه سابر در حال حاضر از جایگاه بالایی درمیان جهانیان برخوردار است. این مسئله بر هیچ فردی و حتی سرمربی تیم ملی آمریکا پوشیده نیست.

وی تصریح کرد: استقبالی که سرمربی تیم ملی آمریکا از شمشیربازان ایران داشت، نشان از جایگاه خوب ورزشکاران ما دارد.

رئیس فدراسیون شمشیربازی ابراز امیدواری کرد که شمشیربازان اسلحه سابر بتوانند با عملکرد موفق در مسابقات جایزه بزرگ آمریکا و کسب امتیازات بالا از این رقابت ها، موقعیت خود را در رنکینگ جهانی بهبود بخشیده و چند قدم دیگر به المپیک نزدیک تر شوند.

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر با هدایت پیمان فخری در مسابقات جایزه بزرگ آمریکا شرکت می کند. این رقابت ها طی روزهای ۲۲ و ۲۳ آذرماه در دانشگاه هاروارد برگزار می شود.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۱۱ ارسال
395959