تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۸ ۰۰:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۵۲۴۷

زندگینامه اکرم محمدی امینی+ عکس

تیم اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش ، سعید ابولسانی، رضا رضوانی در بخش آقایان ، اکرم محمدی امینی در بخش بانوان و علی بصیر در بخش پیشکسوتان در این رقابت ها شرکت می کنند و امروز در مرحله گروهی به مصاف حریفانی از کشورهای موریتانی، ژاپن، قبرس، آفریقای جنوبی و هند می روند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ تیم اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش ، سعید ابولسانی، رضا رضوانی در بخش آقایان ، اکرم محمدی امینی در بخش بانوان و علی بصیر در بخش پیشکسوتان در این رقابت ها شرکت می کنند و امروز در مرحله گروهی به مصاف حریفانی از کشورهای موریتانی، ژاپن، قبرس، آفریقای جنوبی و هند می روند.

در این دوره از رقابت ها 44 کشور و 134 بازیکن در بخش آقایان، 15 کشور و 37 بازیکن در بخش بانوان و 29 کشور و 80 بازیکن در بخش پیشکسوتان شرکت می کنند.

مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان نوزدهم تا سی ام ابان ماه در غرقده – مصر برگزار می شود.

برنامه مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان در مرحله گروهی به شرح زیر است:

سه شنبه 19 آبان ماه:

سهیل واحدی – قادر محمد (موریتانی) 21:30 به وقت ایران

رضا رضوانی – تسویا کیوواتا (ژاپن) 21:30

امیر سرخوش – اپا مینو نداس پوریس (قبرس) 17:30

سعید ابولسانی – محمد فارس خان (آفریقای جنوبی) 11:30

اکرم محمدی اینی – آرانتسا سانچز (هند) 14:00

علی بصیری – منیر کاسیم (آفریقای جنوبی) 19:00

چهارشنبه 20 آبان ماه:

سعید ابولسانی – جمی کلارک (ولز) 11:30

امیر سرخوش – خالد الاستل (فلسطین) 19:00

رضا رضوانی – احمد سمیر (مصر) 19:00

اکرم محمدی امینی – آناستازیا نچااوا (روسیه) 14:00

سهیل واحدی – نانسن سین مان وان( هنگ کنگ) 21:30

علی بصیری – نهاد حسین (مصر) 19:00

پنجشنبه 21 آبان ماه:

امیر سرخوش – ابراهیم محمود(مصر) 21:30

رضا رضوانی – بن جونز (ولز) 21:30

اکرم محمدی امینی – سلما موسی( مصر) 14:00

سهیل واحدی – وارون مادان (هند) 21:30

جمعه 22 آبان ماه:

سعید ابولسانی – چو هن مان (هنگ کنگ) 11:30

اکرم محمدی امینی – کتی هاودن (استرالیا) 14:00

علی بصیری – استفان اوچویسکی (فرانسه) 11:30

شنبه 23 آبان ماه:

سعید ابولسانی – العزیز اوساما (مراکش) 16:30

امیر سرخوش – گرج کاسی (ایرلند) 11:30

رضا رضوانی – احمد جلال( مصر) 14:00

اکرم محمدی امینی – دیانا استاتژنی (آلمان) 14:00

سهیل واحدی – آنتی تولوانن( هنلاند) 14:00

علی بصیری – جان پرینگ (ولز ) 14:00

یکشنبه 24 آبان ماه:

سعید ابولسانی – محمد شهاب (امارات) 21:30

امیر سرخوش – یوآن سیجون (چین) 16:30

رضا رضوانی – آدرین رایدلی (استرالیا) 16:30

سهیل واحدی – الکس تابمن (ولز) 19:00

 

تیم ملی اسنوکر ایران راهی مصر شد

مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان نوزدهم تا سی ام ابان ماه در غرقده – مصر برگزار می شود. تیم اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش که قهرمانی در اسنوکر آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارند، سعید ابولسانی، رضا رضوانی در بخش آقایان ، اکرم محمدی امینی در بخش بانوان و علی بصیر در بخش پیشکسوتان در این رقابت ها شرکت می کنند. عباس لرستانی و حسین بیابانی مقدم دو داوربین المللی و ارزنده کشورمان نیز در این رقابت ها قضاوت خواهند کرد. برنامه مسابقات این رقابت ها پس از انجام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۳ ارسال
395247