تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۸ ۰۰:۱۵ |
کد خبر: ۳۹۵۲۴۴

زندگینامه امیر سرخوش+عکس

تیم اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش ، سعید ابولسانی، رضا رضوانی در بخش آقایان ، اکرم محمدی امینی در بخش بانوان و علی بصیر در بخش پیشکسوتان در این رقابت ها شرکت می کنند و امروز در مرحله گروهی به مصاف حریفانی از کشورهای موریتانی، ژاپن، قبرس، آفریقای جنوبی و هند می روند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ تیم اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش ، سعید ابولسانی، رضا رضوانی در بخش آقایان ، اکرم محمدی امینی در بخش بانوان و علی بصیر در بخش پیشکسوتان در این رقابت ها شرکت می کنند و امروز در مرحله گروهی به مصاف حریفانی از کشورهای موریتانی، ژاپن، قبرس، آفریقای جنوبی و هند می روند.

در این دوره از رقابت ها 44 کشور و 134 بازیکن در بخش آقایان، 15 کشور و 37 بازیکن در بخش بانوان و 29 کشور و 80 بازیکن در بخش پیشکسوتان شرکت می کنند.

مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان نوزدهم تا سی ام ابان ماه در غرقده – مصر برگزار می شود.

برنامه مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان در مرحله گروهی به شرح زیر است:

سه شنبه 19 آبان ماه:

سهیل واحدی – قادر محمد (موریتانی) 21:30 به وقت ایران

رضا رضوانی – تسویا کیوواتا (ژاپن) 21:30

امیر سرخوش – اپا مینو نداس پوریس (قبرس) 17:30

سعید ابولسانی – محمد فارس خان (آفریقای جنوبی) 11:30

اکرم محمدی اینی – آرانتسا سانچز (هند) 14:00

علی بصیری – منیر کاسیم (آفریقای جنوبی) 19:00

چهارشنبه 20 آبان ماه:

سعید ابولسانی – جمی کلارک (ولز) 11:30

امیر سرخوش – خالد الاستل (فلسطین) 19:00

رضا رضوانی – احمد سمیر (مصر) 19:00

اکرم محمدی امینی – آناستازیا نچااوا (روسیه) 14:00

سهیل واحدی – نانسن سین مان وان( هنگ کنگ) 21:30

علی بصیری – نهاد حسین (مصر) 19:00

پنجشنبه 21 آبان ماه:

امیر سرخوش – ابراهیم محمود(مصر) 21:30

رضا رضوانی – بن جونز (ولز) 21:30

اکرم محمدی امینی – سلما موسی( مصر) 14:00

سهیل واحدی – وارون مادان (هند) 21:30

جمعه 22 آبان ماه:

سعید ابولسانی – چو هن مان (هنگ کنگ) 11:30

اکرم محمدی امینی – کتی هاودن (استرالیا) 14:00

علی بصیری – استفان اوچویسکی (فرانسه) 11:30

شنبه 23 آبان ماه:

سعید ابولسانی – العزیز اوساما (مراکش) 16:30

امیر سرخوش – گرج کاسی (ایرلند) 11:30

رضا رضوانی – احمد جلال( مصر) 14:00

اکرم محمدی امینی – دیانا استاتژنی (آلمان) 14:00

سهیل واحدی – آنتی تولوانن( هنلاند) 14:00

علی بصیری – جان پرینگ (ولز ) 14:00

یکشنبه 24 آبان ماه:

سعید ابولسانی – محمد شهاب (امارات) 21:30

امیر سرخوش – یوآن سیجون (چین) 16:30

رضا رضوانی – آدرین رایدلی (استرالیا) 16:30

سهیل واحدی – الکس تابمن (ولز) 19:00

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۹ ارسال
395244