تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۴۵۴۸

مرجانه گلچین: ایام محرم از دوران کودکی ما در ذهن هر ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد

مرجانه گلچین عاشورا را این طور توصیف کرد: این روز در واقع بیانگر یک حماسه عظیم برای زنده کردن حق از باطل توسط انسانی که در راه هدفش جانش را از دست داد، است.

عاشورا یک حماسه عظیم برای زنده کردن حق از باطل است


 به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از سیمرغ، مرجانه گلچین که او هم مشغول سریال «نفس گرم» است و بعد از مدت‌ها با نقش جدی به تلویزیون آمده است، عاشورا را این طور توصیف کرد: این روز در واقع بیانگر یک حماسه عظیم برای زنده کردن حق از باطل توسط انسانی که در راه هدفش جانش را از دست داد، است.
وی ادامه داد: ایام محرم از دوران کودکی ما در ذهن هر ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد و برای من هم همینطور است؛ نوعی حس مقدس بودن در این روزها است و من امیدوارم همینطور صاف و مقدس بماند چون متاسفانه گاهی این روزها دست خوش اتفاقاتی می‌شوند که ریاگونه هستند و صورت خوشی ندارند.
گلچین یادی از کودکی و همراهی که با خانواده‌اش برای این مراسم داشت کرد و بعد افزود: الان هم گاهی به این مراسم ها می روم، نکته ای در این سال‌ها وجود دارد. این است که شرایط کشور هم تغییر کرده و خاص شده است، به همین خاطر جنبه ظاهری قضیه هم چون با مسائل دیگری مثل موضوعات و نگرش‌ کشورهای دیگر همراه است،‌اهمیت دارد.


کسانی که تصمیم می گیرند باید به فکر باشند


وی راجع به برنامه‌هایی که برای این روزها ساخته می شوند اظهار داشت: ترجیح می‌دهم در این مورد صحبت نکنم،‌چون کسانی که باید برایش تصمیم بگیرند باید به فکر باشند، اما معتقدم برای هر کاری باید اصولی فکر شود، استنباط‌ها دقیق و تحقیق شده باشند و آدم‌های کار بلد این موضوعات را به عهده بگیرند،‌چون متاسفانه مدتی است که جای کارهایی که هم اصولی و دقیق باشند و هم جذابیت های بصری داشته باشند خالی است.
او در پایان گفت: این نوع آثار پرهزینه هستند و نیاز به سرمایه ‌گذاری دارند،‌این سرمایه‌گذاری‌ها صورت نمی گیرند و کوتاهی‌هایی در این عرصه و خیلی از زمینه های دیگر وجود دارد که باز هم امیدواریم روزی حل شود.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۱۳ ارسال
394548