تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲ ۲۰:۰۹ |
کد خبر: ۳۹۴۵۴۶

حدیث میرامینی: مدتی است که در عاشورا و محرم عکاسی می‌کنم

حدیث میرامینی: مدتی است که در عاشورا و محرم عکاسی می‌کنم و گاهی تصاویر زیبا و عجیب و غریبی در بین آدم‌ها،‌ خیابان‌ها و سوژه‌هایی که از آنها عکس می گیرم پیدا می‌شوند.

درگیری زیبای حدیث میرامینی و عکس‌های عاشورایی


به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از سیمرغ، هنرمند دیگری که به بهانه‌ این روزها با او گفتگو کردیم، حدیث میرامینی بود،‌که او در کارهایی چون همه چیز آنجاست،‌ آسمان همیشه ابری نیست و ... دیده‌ایم.وی در خصوص فعالیتی که چند سالی است در این روزها انجام می دهد گفت: مدتی است که در عاشورا و محرم عکاسی می‌کنم و گاهی تصاویر زیبا و عجیب و غریبی در بین آدم‌ها،‌ خیابان‌ها و سوژه‌هایی که از آنها عکس می گیرم پیدا می‌شوند.
حدیث میرامینی اضافه کرد: گاهی بعضی قاب‌ها با آدم ها حرف می زنند و انگار تو را صدا می کنند تا آن را ثبت کنی و با همین عکس‌ها است که می‌شود خیلی از مفاهیمی که در این روزها وجود دارند را بیان کرد و به تصویر کشید.
بازیگر «دلنوازان» افزود: در زمان بچگی همه این مراسم‌ها را و کلا زندگی را یه جور دیگر نگاه می کردیم،‌به همین خاطر امروزه که بزرگ شده‌ایم نگاه ماه هم فرق کرده است، نه تنها به این روزهای خاص بلکه به طور کلی تغییر کرده‌ایم،‌ البته خود من هر روز زندگی را دوست دارم ولی این روزها حال و هوای خاص خود را دارند.
حدیث میرامینی با اشاره به علاقه اکثر مردم به این ایام عنوان کرد: این مراسم‌ها و روزها سنت ما هستند که علاقه و اعتقاد مردم باعث شده تا این همه سال با شوری همیشگی برپاشوند ؛‌همچنین خود من کارهایی که اتحاد داشتند را خیلی می‌پسندم و محرم هم این اتحاد را به نوعی بین مردم ایران و حتی دیگر کشورهای جهان هم نشان می دهد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۱۰ ارسال
394546