تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۱ ۱۶:۲۰ |
کد خبر: ۳۹۴۵۳۵

محمد فیروزی نماینده مردم نطنز در مجلس خبر داد

اجرای فاز سوم باند دوم جاده بادرود - کاشان به طول ۲۰ کیلومتر

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌زودی فاز سوم احداث باند دوم جاده بادرود - کاشان به طول ۲۰ کیلومتر آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از فارس، محمد فیروزی اظهار کرد: یکی از مشکلات عدیده مردم بادرود در حمل‌ونقل و عبور و مرور به شهرهای اطراف مخصوصاً تهران و کاشان یک‌ بانده بودن جاده بادرود به کاشان بود که منجر به تصادفات و بعضاً فوت هم‌وطنان می‌شد.

وی افزود: این جاده در خاطره مردم بادرود به‌عنوان جاده مرگ مشهور شده بود زیرا به علت عبور و مرور زیاد کامیون‌های سنگین هر روز شاهد تصادفات دل‌خراش در این جاده بودیم.

نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از اقدامات اولیه برای حل مشکل طرح در کمیسیون عمران و بعد در وزارت راه و شهرسازی بود و در سال 92 کلنگ فاز اول جاده بادرود کاشان به طول 10 کیلومتر از طرف بادرود با حضور معاون عمرانی وقت استانداری اصفهان بر زمین زده شد و عملیات جاده آغاز و خبر خوشی برای مردم به ارمغان آورد.

وی بیان کرد: پس از حدود یک سال از آغاز عملیات به علت مشکلات فنی و مالی احداث متوقف و در تیرماه سال 93 با درخواست از وزیر راه و شهرسازی ضمن سفر به بادرود از کم و کیف مشکلات باخبر و دستور رفع مشکل صادر شد.

فیروزی ادامه داد: در سال 93 فاز دوم جاده بادرود کاشان به طول 8 کیلومتر و با مسئولیت اداره کل راه و شهرسازی استان آغاز و هم‌اکنون این 18 کیلومتر در آستانه بهره‌برداری است.

وی خاطر نشان کرد: اخیرا با موافقت وزارت راه و ابلاغ اعتبار لازم ،فاز سوم جاده بادرود - کاشان به طول 20 کیلومتر به اداره کل راه و شهرسازی تفویض و عملیات احداث آن به‌زودی آغاز می‌شود.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با آغاز فاز سوم عملیات جاده بادرود به کاشان طول باند دوم این جاده به 38 کیلومتر خواهد رسید امیدواریم با بهره‌برداری رسیدن این جاده یکی از آرزوهای دیرینه مردم منطقه بادرود و خالدآباد و روستاهای بخش امامزاده به حقیقت بپیوندد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۱۴ ارسال
394535