تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۲۳:۴۵ |
کد خبر: ۳۹۴۴۴۷

توسعه و ساماندهی پایانه مسافربری درون‌شهری دوگنبدان

شهردار دوگنبدان گفت: بنا به درخواست ساکنان شهرک‌های مسکونی جدید شرق دوگنبدان و به‌منظور خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان، اتوبوسرانی و تاکسیرانی اقدام به ساماندهی و افزایش خطوط کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا ، اردلان زینل زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی از ایستگاه درون شهری روبروی کلینیک تخصصی والفجر در 6 خط تاکسیرانی و سه خط اتوبوسرانی برای جابه‌جایی شهروندان راه اندازی شده است.
وی اظهار کرد: مسیرهای برگشت خطوط اتوبوسرانی شهرک‌های هدایت، خلیج فارس، بهارستان، معلم، بلوار بعثت، انتهای شهرک جهاد، شهرک نفت و مسکن مهر است.
شهردار دوگنبدان ابراز کرد: مسیر برگشت تاکسی‌های مناطق 500 دستگاه بوستان معلم و چهار راه گلستان تعیین شده است.
شهردار دوگنبدان تصریح کرد: در خط کارکنان دولت مسیر رفت روبروی بانک ملی مرکزی و مسیر برگشت این خط فلکه نرگسی است.
زینل زاده اظهار کرد: راه اندازی خطوط جدید و افزایش طول مسیر، سبب تقسیم مناسب تاکسی‌های درون شهری، عدم تمرکز شدن تاکسی‌ها در داخل شهر، کاهش بار ترافیک و همچنین رضایتمندی شهروندان می‌شود.
شهردار شهر دوگنبدان بیان کرد: زیرساخت‌های رفاهی این پایانه مانند سایبان و جایگاه انتظار نیز در آینده در این پایانه ایجاد خواهد شد.
یک هزار و 199 دستگاه تاکسی در سطح شهر دوگنبدان فعالیت می‌کنند.
از مجموع تاکسی‌های سطح شهر، یک هزار و 39 دستگاه در قالب تاکسی‌های مسیری و گردشی و 160 دستگاه در قالب تاکسی بی‌سیم به مردم خدمات رسانی می‌کنند.
شهر 107 هزارنفری دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران است.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۹ ارسال
394447