تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۲۳:۴۵ |
کد خبر: ۳۹۴۳۴۰

تاجگردون:تجربه مهمترین ویژگی اعضای پیشنهادی کابینه دوازدهم است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که اعضای پیشنهادی کابینه دوازدهم دارای تجربه و صلاحیت کافی برای انجام مدیریت در سطح کلان ملی هستند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،غلامرضا تاجگردون روز شنبه افزود: بررسی سوابق افراد جدیدی که برای ورود در کابینه دوازدهم پیشنهاد شده نشان می دهد این افراد می توانند موفق باشند.
وی بیان کرد که سوابق در زمینه سئوال ها و استیضاح ها گواهی بر این نکته است که نگاه مجلس شورای اسلامی به وزرایی که ابقا شده اند، مثبت است.
وی با اشاره به معرفی اعضای کابینه دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی و چینش تیم اقتصادی دولت، گفت: حبیب الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو یکی از وزرای خوب و با سابقه ای که به مجلس معرفی شده است.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از زیرساخت هایی که هم اینک در صنعت برق دیده می شود از زمان وزارت وی در دوران گذشته بوده است.
تاجگردون با اشاره به تنش های آبی و لزوم ساماندهی قیمت برق، گفت که وزیر نیروی آینده کار دشواری در پیش دارد.
وی با بیان اینکه کرباسیان وزیر پیشنهادی اقتصاد از مدیران با سابقه کشور است، افزود: کرباسیان در بخش های مختلفی فعالیت داشته و در این بخش ها تقریبا موفق بوده است.
تاجگردون تصریح کرد که بازگشت میزان تولید نفت ایران به حدود چهار میلیون بشکه و قراردادهای جدید نفتی از خدمات خوب زنگنه در وزارت نفت است.
وی با اشاره به اهمیت منافع ملی و تلاش برای تحقق مطالبات مردم بیان کرد که دوری قرار گرفتن تحت تاثیر منافع حزبی کلید موفقیت مسئولان در نظام مردم سالاری دینی است.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۳ ارسال
394340