تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۷/۱۱ ۰۹:۴۷ |
کد خبر: ۳۹۳۷۷۵

خدمتی:درهندرکوردجهانی راشکستم ولی ثبت نشد

بانوی المپیکی کشورمان گفت: در مسابقات هند همه کشورها شرکت نکرده بودند و با وجود اینکه در فینال، بالاتر از رکورد جهانی را ثبت کردم این رکورد ثبت نشد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، نجمه خدمتی در خصوص مسابقات قهرمانی آسیا و کسب دو مدال طلای انفرادی و تیمی در بخش جوانان این مسابقات اظهار داشت: این رقابت‌ها، مسابقات قهرمانی سلاح‌های بادی بود که هر ساله برگزار می‌شود. خوشبختانه در این مسابقات در رده جوانان صاحب دو مدال شدم. در این دوره همه کشورها شرکت نکرده بودند و با وجود اینکه در فینال، بالاتر از رکورد جهانی را زدم اما این رکورد ثبت نشد.

وی در ادامه افزود: در این مسابقات چین تایپه، کره جنوبی و هند حضور داشتند که این موضوع سطح مسابقات را بالاتر برده بود.

وی در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی با تصمیم سرمربی در رده جوانان حضور دارید، گفت: در مسابقات هند که برگزار شد در رده جوانان بودم و پیش از این لازلو سرمربی تیم ملی اعلام کرده بود که در مسابقات کویت هم در رده جوانان تیراندازی کنم اما هنوز قطعی مشخص نشده است که تیم برای کویت چگونه بسته خواهد شد.

بانوی المپیکی ایران در خصوص تمریناتش برای حضور موفق در المپیک گفت: امیدوارم با تمرینات خوبی که در پیش داریم و اردوهای برون مرزی پیش رو نتایج خوبی کسب کنیم. همچنین امیدوارم این اردوها برگزار شود و لازم است که فدراسیون حمایت ویژه‌ای از ما داشته باشد تا تمرینات به بهترین نحو برگزار شود و در المپیک بهترین نتیجه را کسب کنم.

خدمتی در پاسخ به این سوال که اردوی هانوفر آلمان تا چه حد می‌تواند در آمادگی تیراندازان موثر باشد، گفت: این اردو در بخش خفیف و بادی می‎تواند کمک زیادی به ملی‌پوشان کند به خصوص در بخش خفیف برگزاری این اردو برای همه ملی‌پوشان مهم است چون در ایران فشنگ نداریم و در آلمان همه می‌توانیم تمرین کنیم. امیدوارم این اردو لغو نشود و بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی درخصوص ادامه حضورش در تفنگ سه وضعیت گفت: مسابقات کویت در دو بخش بادی و خفیف برگزار می شود و من تمرینات خودم را در سه وضعیت هم ادامه می‌دهم البته تمرینات ما در داخل کشور و بدون فشنگ و تنها در حالت فرم‌گیری است اما اردوی آلمان می‌تواند به آمادگی تیم و کسب سهمیه در کویت به ما کمک کند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۹ ارسال
393775