تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۱:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۳۷۵۳

الناز شاکردوست برنده جایزه بهترین بازیگر نقش زن در جشنواره سانفرانسیسکو

فیلم سینمایی «تابو» ساخته خسرو معصومی در دومین حضور جهانی خود در هشتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی «سانفرانسیسکو»، موفق به دریافت چهار جایزه شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایلنا، فیلم سینمایی «تابو» ساخته خسرو معصومی در دومین حضور جهانی خود در هشتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو، موفق به دریافت چهار جایزه از این فستیوال شد.

جایزه بهترین فیلم به جواد نوروزبیگی، جایزه بهترین فیلمنامه به خسرو معصومی، جایزه بهترین بازیگر نقش زن به الناز شاکردوست و جایزه بهترین فیلمبرداری به نادر معصومی تعلق گرفت.

آخرین اثر خسرو معصومی در سومین حضور جهانی خود راهی جشنواره چلسی نیویورک می‌شود.

پروانه نمایش فیلم سینمایی «تابو» چندی پیش صادر شد تا با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اکران مناسبی برای این فیلم صورت گیرد. خسرو معصومی فیلم دیگری به نام «خرس» دارد که آن فیلم نیز هنوز اکران نشده است.

فیلم «تابو» درباره جوانانی است که در شرایط سختی قرار می‌گیرند و نمی‌توانند ازدواج کنند. این فیلم به مسائل دست و پاگیری می‌پردازد که مانع ازدواج جوانان و زندگی مشترک آنان می‌شود.

پخش بین‌الملل این فیلم برعهده مرجان علیزاده است.

برخی از عوامل فیلم: نویسنده و کارگردان: خسرومعصومی، تهیه‌کننده: جوادنوروزبیگی، بازیگران: الناز شاکردوست، جمال اجمالی، هادی دیباجی، جمشید جهان‌زاده، بی‍ژن افشار، نورالدین اعلمی، علی محمدی، مدیرفیلمبرداری: نادر معصومی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه و لباس: هومن معصومی، صدابردار: احمد صالحی، مشاوررسانه‌ای: محسن سرافراز.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۷ + ۶ ارسال
393753
نظرات
۱۱:۱۷
 ساعت -
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴
بدون نام
0
0
پاسخ به این نظر
بدون نام  
۱۱:۱۷
 ساعت - 
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴
اگر ساده ترش را بخواهید یک هفته فیلم ایرانی در سانفرانسیسکو برگزار شده که برای جذابتر شدن، رقابتی هم برای فیلمهای حاضر در آن تعریف شده!!! البته آنها که در تیتر اخبار خود موفقیت فیلم شاکردوست در جشنواره سانفرانسیسکو را بولد کرده اند دو خط پایین تر پسوند ایرانی را هم به جشنواره افزوده اند اما مشکل تیتر اصلی آنهاست که به شدت اغراق آمیز است. درست مثل این است که یک رقابت میان کشتی گیران ایرانی در سانفرانسیسکو برگزار شود و در نهایت تیتر نتایج آن برنده را به عنوان برنده جام جهانی کشتی سانفرانسیسکو معرفی کند!
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۱۲ + ۲ ارسال
  • اگر ساده ترش را بخواهید یک هفته فیلم ایرانی در سانفرانسیسکو برگزار شده که برای جذابتر شدن، رقابتی هم برای فیلمهای حاضر در آن تعریف شده!!! البته آنها که در تیتر اخبار خود موفقیت فیلم شاکردوست در جشنواره سانفرانسیسکو را بولد کرده اند دو خط پایین تر پسوند ایرانی را هم به جشنواره افزوده اند اما مشکل تیتر اصلی آنهاست که به شدت اغراق آمیز است. درست مثل این است که یک رقابت میان کشتی گیران ایرانی در سانفرانسیسکو برگزار شود و در نهایت تیتر نتایج آن برنده را به عنوان برنده جام جهانی کشتی سانفرانسیسکو معرفی کند!
۱۱:۱۶
 ساعت -
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴
بدون نام
0
0
پاسخ به این نظر
بدون نام  
۱۱:۱۶
 ساعت - 
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴
به نقل از سایت سینما ژورنال: الناز شاكردوست در “ابتدای پاییز” برنده بهترين بازيگر نقش اول زن جشنواره سانفرانسيسكو شد؟/جشنواره سانفرانسیسکو که “اردیبهشت” برگزار شده بود!!! جشنواره سانفرانسیسکو در بهار برگزار میشود و نه پاییز اما واقعیت اینجاست که جشنواره بین المللی فیلم سانفرانسیسکو که یکی از بزرگترین جشنواره های آمریکایی است نه در ابتدای پاییز بلکه در ابتدای بهار هر سال برگزار می شود. تاریخ دقیق اش را بخواهید ۲۳ آوریل تا ۷ می که میشود ۳اردیبهشت تا ۱۷اردیبهشت، زمان رسمی برگزاری جشنواره سانفرانسیسکو است. این یک جشنواره کاملا ایرانی است که در سانفرانسیسکو برگزار میشود.این جشنواره، جشنواره ایست مخصوص فیلمهای ایرانی!!! که در سانفرانسیسکو برگزار میشود.
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۱۲ + ۲ ارسال
  • به نقل از سایت سینما ژورنال: الناز شاكردوست در “ابتدای پاییز” برنده بهترين بازيگر نقش اول زن جشنواره سانفرانسيسكو شد؟/جشنواره سانفرانسیسکو که “اردیبهشت” برگزار شده بود!!! جشنواره سانفرانسیسکو در بهار برگزار میشود و نه پاییز اما واقعیت اینجاست که جشنواره بین المللی فیلم سانفرانسیسکو که یکی از بزرگترین جشنواره های آمریکایی است نه در ابتدای پاییز بلکه در ابتدای بهار هر سال برگزار می شود. تاریخ دقیق اش را بخواهید ۲۳ آوریل تا ۷ می که میشود ۳اردیبهشت تا ۱۷اردیبهشت، زمان رسمی برگزاری جشنواره سانفرانسیسکو است. این یک جشنواره کاملا ایرانی است که در سانفرانسیسکو برگزار میشود.این جشنواره، جشنواره ایست مخصوص فیلمهای ایرانی!!! که در سانفرانسیسکو برگزار میشود.