تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱ ۲۳:۴۰ |
کد خبر: ۳۹۳۵۱۹

زندگینامه حیدر زحمت کش جودوکار اهل استان خراسان رضوی + عکس

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه حیدر زحمت کش جودوکار اهل  استان خراسان رضوی + عکس

 

 

آغاز اردوی تیم ملی بزرگسالان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان در چارچوب مسابقات گرند اسلم امارات کسب سهمیه المپیک از تاریخ 94/6/25 لغایت 94/8/1 در تهران مجموعه ورزشی انقلاب ، خوابگاه نصرت آغاز می شود . اسامی 21 ورزشکار دعوت شده به شرح ذیل می باشد :

آقایان : آرش آقایی از استان آذربایجان شرقی ، مجید تاجری از استان البرز ، محمد رضا رودکی ، سعید ملایی ، محمد جمالی ، محمد ملک محمدی از استان تهران ، جعفر پهلوانی ، حیدر زحمت کش ، جواد مهجوب از استان خراسان رضوی ، محمد محمدی بریمانلو از استان خراسان شمالی ، طیب طالبی ، ناصر ناصری پور از استان خوزستان ، وحید بنا از استان فارس ، امیر ملکی پور از استان کرمانشاه ، حمید رضا خطیبی از استان گیلان ، قاسم نوری زاده ، علی اصغر موسوی ، رضا جهانگیری مجد ، احسان بهرامیان از استان لرستان ، محمد حسین شیخ الاسلامی ، ابراهیم قجر از استان مازندران  

 

نتایج مسابقات جودو جایزه بزرگ و کاتا جودو قهرمانی کشور(19 مرداد 1393 )

به گفته مسؤول برگزاری مسابقات نفرات برتر وزن های مختلف رقابت‌هاي جايزه بزرگ که 302 جودوکار در رده سنی آزاد با هم به رقابت پرداختند بدین شرح است: در وزن 60 - کيلوگرم ناصر ناصري پور از خوزستان، محمد رشنون‌زاد از خوزستان، اول و دوم و حسين قلاوند از خوزستان، عباس رستمي از تهران سوم مشترک شدند. وزن منفي 66 -کيلوگرم، محمدرضا سعيدي مدني از تهران، محمد محمدي بريمانلو از خراسان شمالي و حيدر زحمت کش از خراسان رضوي و اميرحسين خادميان از تهران نفرات اول تا سوم مشترک بودند.

در وزن 73 کيلوگرم، سعيد ملايي از تهران، مجيد تاجري از البرز، محمد صفري از تهران و آرش آقايي از آذربايجان شرقي اول تا سوم مشترک شدند. در وزن منفي 81 - کيلوگرم امير قاسمي‌نژاد از خراسان رضوي اول، عليرضا شيري نوکنده‌اي از قزوين دوم، فيروز اسدي از البرز و اميد مطيري از خوزستان سوم مشترک شدند. در 90 - کيلوگرم، طيب طالبي،از خوزستان، وحيد نوري از تهران، رضا رضايي و محمد جمالي از تهران اول تا سوم مشترک شدند و در وزن 100 - کيلوگرم جواد محجوب خراسان رضوي و علي اصغر دوکوهکي از فارس اول و دوم شدندو وحيد شکري از البرز و پيمان فلامرزي از اصفهان سوم مشترک شدند.

در 100 + کيلوگرم، جعفر پهلواني از خراسان رضوي، مصطفي آهن فروش از اصفهان، مرتضي ميرحسيني از قزوين و امين هومن از مرکزي نفرات اول تا سوم مشترک هستند. لازم به ذکر است، جايزه نقدي نفرات اول مبلغ 2 ميليون تومان، نفرات دوم يک ميليون تومان و نفرات سوم مشترک هرکدام 500 هزار تومان بود.عزیزی افزود: در پایان 34 دوره مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان که افزون بر 220 جودوکار از سراسر کشور در قالب 9 وزن به مدت یک روز با هم به رقابت پرداختند، تیم لرستان با دو مدال طلا مقام اول وتیم خراسان رضوی با یک طلا و سه نقره و یک برنز مقام دوم و تیم تهران با یک طلا و یک تقره و 4 برنز مقام سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است  نفرات اول تا سوم هر وزن به اردوی آمادگی تیم ملی جودو نوجوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت می شوند.همچنین در پایان رقابت های  کاتا جودو قهرمانی کشور نیز که جودوکاران از 16 استان کشور حضور داشتند، زوج سید رضا روحانی  و مجتبی باجلان  از استان اصفهان بر سکوی نخست ایستادند و گردن آویز طلا را بدست آورند. همچنین زوج  فخرالدین رضایی و مهدی عظیمی برآبادیاز قم و محمد میقاتی و هدایت بهرامی از گلستان در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۱۰ ارسال
393519