تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱ ۲۳:۴۵ |
کد خبر: ۳۹۳۵۱۲

زندگینامه آرش آقایی جودوکار اهل استان آذربایجان شرقی + عکس

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه آرش آقایی جودوکار اهل  استان آذربایجان شرقی + عکس

نام و نام خانوادگی: آرش آقایی

 

مدال نقره آرش آقايي جودوکار آذربايجان شرقي تنها مدال کاروان و دعوت به اردوي تيم جودو جوانان (۰۱ بهمن ۱۳۹۰)

قهرمان سي و هفتمين دوره مسابقات جودوي جوانان قهرماني كشور در شيراز با قهرماني تيمي تهران پايان يافت و آرش آقايي جودوکار آذربايجان شرقي تنها مدال کاروان استان در اين رقابتها را از آن خود کرد و به اردوي تيم ملي جودو جوانان دعوت شد. به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران،اين مسابقات به ميزباني شيراز و با حضور 215 جودوكار در قالب 31 تيم برگزار شدو آرش آقايي در وزن منهاي 66 كيلوگرم در فينال به حسن يزداني از خراسان شمالي باخت و دوم شد و بهزاد محرمي(قزوين) و سيدمهرداد زماني(تهران مشترکاً سوم شدند. در پايان اين مسابقات تيم تهران با 3 مدال طلا، يك برنز و يك عنوان پنجمي در سكوي نخست رقابت‌ها ايستاد. تيم‌هاي توابع تهران و مازندران نيز به ترتيب عنوان‌هاي دوم و سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند. محمدرضا حاج‌يوسف‌زاده سرمربي تيم ملي جودوي جوانان كه از نزديك مسابقات را زير نظر داشت نفرات اول تا سوم رقابت‌ها را به اردوي تيم ملي دعوت كرد. قرار است وي به زودي زمان برگزاري اردوي تيم ملي را اعلام كند.

آغاز اردوی تیم ملی بزرگسالان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان در چارچوب مسابقات گرند اسلم امارات کسب سهمیه المپیک از تاریخ 94/6/25 لغایت 94/8/1 در تهران مجموعه ورزشی انقلاب ، خوابگاه نصرت آغاز می شود . اسامی 21 ورزشکار دعوت شده به شرح ذیل می باشد :

آقایان : آرش آقایی از استان آذربایجان شرقی ، مجید تاجری از استان البرز ، محمد رضا رودکی ، سعید ملایی ، محمد جمالی ، محمد ملک محمدی از استان تهران ، جعفر پهلوانی ، حیدر زحمت کش ، جواد مهجوب از استان خراسان رضوی ، محمد محمدی بریمانلو از استان خراسان شمالی ، طیب طالبی ، ناصر ناصری پور از استان خوزستان ، وحید بنا از استان فارس ، امیر ملکی پور از استان کرمانشاه ، حمید رضا خطیبی از استان گیلان ، قاسم نوری زاده ، علی اصغر موسوی ، رضا جهانگیری مجد ، احسان بهرامیان از استان لرستان ، محمد حسین شیخ الاسلامی ، ابراهیم قجر از استان مازندران  

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۸ ارسال
393512