تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۳۰ |
کد خبر: ۳۹۳۴۲۲

زندگینامه اعظم آخوندی عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران+عکس

اعظم آخوندی متولد ۲۰ شهریور ماه ۱۳۶۵ عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران می باشد.وی دروازبان تیم ملی فوتسال بانوان می باشد.

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه اعظم آخوندی عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران+عکس

 

نام و نام خانوادگی: اعظم آخوندی

تاریخ تولد: 20 شهریور 1365

 

 

بازگشت تیم ملی فوتسال بانوان

ملی پوشان فوتسال با استقبال مسئولین فدراسیون فوتبال و خانواده ها وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند.به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ تیم ملی فوتسال بانوان پس از کسب عنوان قهرمانی جام ملتهای فوتسال آسیا برای اولین بار، بعدازظهر امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد.مسئولین فدراسیون فوتبال و خانواده های بازیکنان در فرودگاه امام خمینی (ره) از بازیکنان استقبال کردند.

گفتنی است، سیدرضا افتخاری- رئیس کمیته فوتسال، محمدرضا ملامحمد- رئیس کمیته فرهنگی، علی صدیقی- رئیس کمیته تشریفات، امیرحسین حسینی- رئیس روابط عمومی، نادر وصولی پور، شیرازی- کمیته تشریفات، مهدیه محمد خانی، المیرا ثمینی پور، فاطمه علیپور، شهرزاد نصیری، زینب علیزاده، مرین عرب، سمیه دهقانیان، دکتر نصیر زاده، رئیس تربیت بدنی داشنگاه پیام نور، فرشته شجاعی و خانواده های بازیکنان در فرودگاه حضور داشته و با اهدای گل و پرچم ایران از ملی پوشان استقبال کردند.
 
 
 
 
دروازه‌بان تیم ملی فوتسال بانوان: زمان شکست روسیه فرا رسیده است

دروازه‌بان اصفهانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در آستانه اعزام به مسابقات چهارجانبه روسیه پیروزی مقابل تیم میزبان را امری شدنی دانست و گفت: دو تیم شناخت بسیار خوبی از یکدیگر دارند اما ایران تکنیکی و روسیه تاکتیکی بازی می‌کند.

اعظم آخوندی پیش از اعزام تیم ملی فوتسال به روسیه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، اظهارکرد: چند ماهی است که اردوهای منظم و مستمری را سپری کردیم، سطح اردوها بسیار خوب و با کیفیت بود. در طول برگزاری لیگ نه تنها اردوها کنسل نشد بلکه در جریان لیگ، ماهیانه دو مرتبه اردو داشتیم. بعد از اتمام لیگ در فروردین ماه اردوها فشرده‌تر و سنگین‌تر است. تمرینات تکنیکی و تاکتیکی، بدنسازی (با وزنه، سرعتی، چابکی و استقامتی) همگی مواردی بود که به طور منظم و با برنامه مربیان و کادر تیم ملی انجام شد.

وی افزود: در طی اردوها نیز 2 بازی دوستانه با تیم ملی روسیه داشتیم که تاثیر بسیاری خوبی در شناخت ما از این تیم و همچنین شناخت نقاط ضعف و قوت‌مان داشت، در یک بازی به تساوی رسیدیم و یک بازی دیگر را نیز با نتیجه 3 بر2 باختیم که در آن با زدن دو گل از روسیه پیش افتادی، اما نتوانستم به خوبی از نتیجه به دست آمده حفاظت کنیم. فکر می‌کنم با توجه به این اردوها و برنامه ریزی‌هایی که شده است، زمان شکست روسیه فرا رسیده باشد و در صورتی که این اتفاق رخ دهد می‌توانیم نتیجه‌ای بهتر از سال گذشته بگیریم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال بانوان، خاطرنشان‌کرد: روسیه تیمی تاکتیکی است که با آرامش و اعتماد به نفس خوبی در زمین بازی می‌کند و از تمامی نقاط زمین برای اجرای تاکتیک‌هایش استفاده می‌کند. در مقابل تیم ما بسیار تکنیکی است بازیکنان خوبی داریم که متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم آنطور که شایسته است از این توان و پتانسیل استفاده کنیم. مجارستان را نیز سال گذشته شکست دادیم. تیمی که قرار بود در این رقابت‌ها حضور داشته باشد اما تیم روسیه "ب" جایگزین آن شده است و اسپانیا دیگر تیمی است که در این تورنمنت حضور دارد.

وی افزود: در حقیقت تیم‌هایی در این مسابقات حضور دارند که هر کدام سبک خاص خود را بازی می‌کنند. کسب نتیجه خوب و مطلوب در این مسابقات می‌تواند موجب انگیزه‌های بیشتر و کسب اعتماد به نفس برای تیم ملی ایران شود تا در مسابقات آتی بتوانیم بهتر از پیش ارزش‌های خود را در میادین بین المللی به نمایش بگذاریم.

آخوندی درباره وضعیت خود و حضور در دروازه تیم ملی، گفت: همه چیز بسته به نظر کادر تیم ملی دارد، هدف ما کسب نتیجه تیمی است و همگی در قالب یک تیم هستیم. فرقی نمی‌کند چه کسی درون زمین باشد مهم نتیجه تیم ملی است و جایگاهی که بدست می‌آورد. در تمامی اردوها همه نفرات یکسان دیده شدند، در بازی‌های دوستانه نیز به همین گونه بود. در یکی از بازی‌ها مقابل روسیه درون دروازه تیم ملی بودم و در آخرین بازی دوستانه که مقابل هایلی تهران بود نیز یک نیمه به میدان رفتم؛ بنابراین همه چیز بسته به نظر و تصمیم مربی تیم ملی و شرایط بازیکنان در روز مسابقه دارد.

به گزارش ایسنا؛ تیم ملی فوتسال بانوان جهت حضور در تورنمنت چهار جانبه روسیه که با شرکت تیم‌های ملی ایران، اسپانیا و روسیه "الف" و "ب" برگزار می‌شود، در اولین دیدارش چهارشنبه ساعت 19 به وقت ایران به مصاف روسیه "الف" می رود و اسپانیا رودرروی روسیه "ب" قرار می‌گیرد.

شمیا کریم، سپیده زرین‌راد، الناز آرمات، نسیمه غلامی، اعظم آخوندی، طاهره مهدی‌پور، سهیلا ملمولی، فهمیه زارعی، مرضیه توفیقی‌نسب، شهین افلاکی، فاطمه اعتدادی، سارا شیربیگی، مهسا نظری و فاطمه شریف، اعضای تیم ملی فوتسال بانوان را تشکیل می‌دهند.

 

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۸ ارسال
393422