تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۳۰ |
کد خبر: ۳۹۳۴۱۵

زندگینامه شهین افلاکی عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران+عکس

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه شهین افلاکی عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران+عکس

 

 

بازگشت تیم ملی فوتسال بانوان

ملی پوشان فوتسال با استقبال مسئولین فدراسیون فوتبال و خانواده ها وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند.به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ تیم ملی فوتسال بانوان پس از کسب عنوان قهرمانی جام ملتهای فوتسال آسیا برای اولین بار، بعدازظهر امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد.مسئولین فدراسیون فوتبال و خانواده های بازیکنان در فرودگاه امام خمینی (ره) از بازیکنان استقبال کردند.

گفتنی است، سیدرضا افتخاری- رئیس کمیته فوتسال، محمدرضا ملامحمد- رئیس کمیته فرهنگی، علی صدیقی- رئیس کمیته تشریفات، امیرحسین حسینی- رئیس روابط عمومی، نادر وصولی پور، شیرازی- کمیته تشریفات، مهدیه محمد خانی، المیرا ثمینی پور، فاطمه علیپور، شهرزاد نصیری، زینب علیزاده، مرین عرب، سمیه دهقانیان، دکتر نصیر زاده، رئیس تربیت بدنی داشنگاه پیام نور، فرشته شجاعی و خانواده های بازیکنان در فرودگاه حضور داشته و با اهدای گل و پرچم ایران از ملی پوشان استقبال کردند.
شهین افلاکی متولد 27 شهریور 1374
تیم ایران با درخشش شهین افلاکی (بازیکن ملی پوش فارسی) ، که برجسته ترین بازیکن ایران در دیدار با ترکیه بود ، عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد .در تمام طول بازی ، این مهاجم ریز نقش ، با به ثمر رساندن یک گل و زدن توپ به تیر دروازه ترکیه ، نمایش خوبی از خود نشان داد. در ادامه گزارش فیفا آمده است : با وجود این شکست ، افلاکی ، رسانه ها و تماشاگران را با نحوه بازی خود ، گیج و متحیر کرد . وی که این موفقیت را منتسب به تمرینات سخت خود می داند در این خصوص اظهار داشت : ما اردوی تمرینی بسیار فشرده ای برای حضور در این تورنمنت داشتیم . من وقت زیادی را به تمرین مهارت هایی از قبیل ضربات آزاد پرداختم .ابوالفضل خدابنده لو ، یکی از مربیان ایران در خصوص افلاکی گفت : افلاکی دیوید بکهام و مهارتهایش را می شناسد. بنابراین او می تواند این مهارتها را یاد بگیرد و از آنها استفاده کند.
دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۷ + ۶ ارسال
393415