تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۳:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۳۳۹۱

زندگینامه نسترن مقیمی عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران+عکس

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه  نسترن مقیمی عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران+عکس

 

 

بازگشت تیم ملی فوتسال بانوان

ملی پوشان فوتسال با استقبال مسئولین فدراسیون فوتبال و خانواده ها وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند.به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ تیم ملی فوتسال بانوان پس از کسب عنوان قهرمانی جام ملتهای فوتسال آسیا برای اولین بار، بعدازظهر امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد.مسئولین فدراسیون فوتبال و خانواده های بازیکنان در فرودگاه امام خمینی (ره) از بازیکنان استقبال کردند.

گفتنی است، سیدرضا افتخاری- رئیس کمیته فوتسال، محمدرضا ملامحمد- رئیس کمیته فرهنگی، علی صدیقی- رئیس کمیته تشریفات، امیرحسین حسینی- رئیس روابط عمومی، نادر وصولی پور، شیرازی- کمیته تشریفات، مهدیه محمد خانی، المیرا ثمینی پور، فاطمه علیپور، شهرزاد نصیری، زینب علیزاده، مرین عرب، سمیه دهقانیان، دکتر نصیر زاده، رئیس تربیت بدنی داشنگاه پیام نور، فرشته شجاعی و خانواده های بازیکنان در فرودگاه حضور داشته و با اهدای گل و پرچم ایران از ملی پوشان استقبال کردند.
 

سرپرست تیم فوتسال بانوان شرکت ملی حفاری می‌گوید که برخی تیم‌ها در آغاز فصل مبالغ زیادی را پیشنهاد می‌دهند، اما در پایان تنها می‌توانند دو یا سه میلیون تومان پرداخت کنند.

خبرگزاری فارس: بعضی تیم‌ها با وجود پیشنهاد مبالغ بالا، تنها دو میلیون پرداخت می‌کنند!

منیژه زیبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره انتخاب سرمربی این تیم گفت: فروزان سلیمانی به طور موقت سرمربیگری تیم را برعهده دارد و به احتمال زیاد خود او هدایت تیم را برعهده خواهد گرفت. وی عنوان قهرمانی در لیگ را با تیم‌های وحدت و استقلال دزفول داشته است.

وی درباره جذب بازیکن، اظهار داشت: همان بازیکنان سال قبل را داریم و تنها نسترن مقیمی از ما جدا شد. گفته بود از صنعت نفت با مبلغی بالاتر پیشنهاد دارد، اما مربی این تیم گفت که نسترن خودش به آبادان پیشنهاد داده است. او از ما 13 میلیون تومان می‌خواست، اما در نهایت هم به تیم متین ورامین رفت.

سرپرست تیم شرکت ملی حفاری ادامه داد: نسترن از بازیکنان با اخلاق ما است و قرارداد دو ساله هم با حفاری داشت. ما هم رضایت‌نامه او را فقط برای متین امضا می‌کنیم. متاسفانه بعضی از تیم‌ها مبالغ بالایی را به بازیکنان پیشنهاد می‌دهند اما در پایان فصل شاید بتوانند 2 یا 3 میلیون تومان پرداخت کنند. مقیمی پیش از این در نوشهر بازی می‌کرد و ریالی دریافت نمی‌کرد، اما از زمانی که وارد تیم ما شد قرارداد داشت و پول گرفت. حضورش در کنار سایر ملی‌پوشان باعث شد تا مظفر هم او را ببیند.

زیبا درباره اردوی تیم ملی هم گفت: از برگزاری اردوها راضی هستیم و بازیکنان را در اختیارشان می‌گذاریم. برگزاری اردوهای تیم ملی باعث می‌شود تا بازیکنان خوب کار کنند و برای لیگ هم آماده باشند. البته بازیکنان ملی‌پوش حرفه‌ای شده‌اند و حتی زمانی هم که لیگ نیست تمرینات بدنسازی خود را دارند.

خانم زیبا شایسته نبود در مورد خانم مقیمی این صحبت ها زده بشه!!!

چرا که خیلی بازیکن خوب در فوتسال بانوان داریم که بدون قرارداد مالی دارند بازی می کنند و این اشکال، از بازیکن نیست؛این ضعف حامی مالی در فوتسال بانوانه!

و اگر شما مقیمی رو به تیم تون اوردید و در کنار بازیکنان باتجربه تونسته خودش رو نشون بدهد نشان از توانمندی های این بازیکنه و نه تنها عیب و ایرادی به ایشون وارد نکردید،بلکه استعداد این بازیکن رو به رخ همه کشیدید!

بعضی ها میخواهند طرف مقابل رو تخریب کنند

ولی غافل از این هستند که خودشون رو زیر سوال میبرند!!!

ما حضور خانم مقیمی رو در تیم متین به فال نیک میگیریم  و ایشون رو سفیر تیم ملی در تیم متین  ورامین میدونیم باشد که با حضور ایشون بعضی از سوءتفاهم ها بین دو تیم مطرح پایتخت برطرف بشه!

متاسفانه این صحبت ها در تیم های دیگه هم هست که مربی ها و مسوولین باشگاه به بازیکنهای خوب میگن:ما تور رو بازیکن کردیم و بهت پول دادیم،من یک سوالی دارم:

اون بازیکن اگه بازیکن نبود شما بهش پول میدادید؟!!!

والا به قرآن!اعصاب برا ادم نمیزارند خواهر سر صبحی!!!

نسترن مقيمي فوتساليست ملي پوش بابلي، يكي از اين ورزشكاران است كه در آخرين موفقيت خود ، به همراه تيم ملي عنوان نايب قهرماني آسيا را براي اولين بار در ورزش بانوان كشور كسب كرد.
وي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا به روند كسب اين موفقيت اشاره كرد و گفت: پيش از آغاز اين مسابقات، در نظر هيچ كارشناسي، موفقيت تيم فوتسال ايران امكان پذير نبود اما اتحاد، همدلي و وحدت بازيكنان و تلاش هاي كادر فني و مسوولان تيم منجر به كسب اين موفقيت شد.
ملي پوش مازندراني تيم فوتسال بانوان ايران افزود: به جز يك بازي كه از مصدميت رنج مي بردم ، در ديگر مسابقات تيم ملي در اين رقابت ها حاضر بودم و در يك مسابقه نيز موفق به گلزني شدم.
مقيمي گفت: در مدت زمان سه ساله عضويت در تيم ملي، اين مقام مهم ترين و شيرين ترين افتخاري بود كه كسب كردم كه اميدوارم با تلاش بيشتر بتوانم به موفقيت هاي بيشتري در عرصه ها آسيايي و جهاني دست پيدا كنم.
وي افزود: برگزاري منظم ليگ برتر فوتسال بانوان ، يكي از مهم ترين دلايل رسيدن تيم ملي به اين موفقيت است.
ملي پوش مازندراني تيم فوتسال بانوان ايران ادامه داد: يكي از مشكلاتي كه در ليگ برتر فوتسال بانوان كشور وجود دارد، بي توجهي حاميان مالي به اين رقابت ها است كه موجب شده است به جز چند تيم، بقيه تيم ها با مشكلات فراوان مالي دست به گريبان باشند.
مقيمي گفت: به دليل وجود اين مشكلات، بازيكنان ملي پوش كه خواهان دستمزد بيشتري هستند ، فقط در چهار تيمي كه داراي حامي مالي است عضويت پيدا مي كنند كه اين شرايط موجب افت كيفيت ليگ و تفاوت فراوان اين چهار تيم با ديگر تيم هاي جدول رده بندي باشد.
وي افزود: وجود اين مشكل در فوتسال مازندران نيز مشهود است كه نتيجه آن ، انحلال تيم فوتسال ساري در ليگ برتر و واگذاري امتياز آن به شوراي شهر نوشهر بود.
ملي پوش مازندراني تيم فوتسال بانوان ايران گفت: مازندران داراي توانايي فراواني در زمينه فوتسال بانوان است كه اگر تيم هاي اين استان مي خواهند به مدعي قهرماني در ليگ برتر تبديل شوند بايد به فكر برطرف شدن مشكلات مالي خود باشند.
وي افزود: با استفاده از تمام بازيكنان فوتيال مازندران و جذب چند بازيكن شاخص ديگر ، تيم هاي فوتسال اين استان مي توانند خود را براي كسب عنوان قهرماني در ليگ برتر آماده كنند.
او ادامه داد: بي توجهي به حمايت از فوتساليست هاي مازندراني در سال هاي گذشته ، منجر به خداحافظي آن ها از ورزش حرفه اي شد كه لازم است براي ساختن نسلي جديد و قدرتمند، به سازندگي در رده هاي سني پايه بيشتر توجه شود.
ملي پوش مازندراني تيم فوتسال بانوان ايران گفت: برگزاري كلاس هاي آموزشي در فصل تابستان كه زمان اوقات فراغت جوانان از تحصيل در مدارس است، بهترين فرصت براي شناسايي افراد مستعد و معرفي آن ها به مدارس فوتسال خواهد بود.
وي افزود: در حال حاضر مازندران پنج ملي پوش در رده سني زير ۱۴ سال فوتسال دارد كه با توجه بيشتر به آموزش علمي اين رشته در مدارس فوتسال و برگزاري منظم ليگ استاني ، اين تعداد در آينده افزايش چشمگيري خواهد يافت.
او ادامه داد: يكي از مشكلاتي كه مانع توسعه بيشتر فوتسال بانوان ايران است ، نداشتن رقابت هاي آسيايي در رده هاي سني پايه است كه موجب شده فعاليت اين رده ها در داخل كشور نيز با ركورد و كندي بسيار زيادي مواجه باشد.
ملي پوش مازندراني تيم فوتسال بانوان ايران گفت: در حال حاضر فوتسال بانوان آسيا منحصر به برگزاري مسابقه در رده سني بزرگسالان است.
وي افزود: يك راه حل عمده براي برطرف كردن مشكل كمبود بازيكن جايگزين در تيم ملي بزرگسالان، تشكيل تيم ملي ب و گرد هم آوردن بازيكنان مستعد ديگر است تا در صورت بروز هر اتفاقي براي بازيكنان اصلي، اين بازيكنان از آمادگي لازم براي حضور در تركيب اصلي تيم ملي برخوردار باشند.
وي از بي توجهي مسوولان استاني به فوتسال بانوان انتقاد كرد و گفت: پس از كسب عنوان نايب قهرماني آسيا كه اولين عنوان ورزشكاران مازندران در اين رشته بود، هيچ تماسي از طرف مسوولان ورزش استان با من گرفته نشد كه با توجه به رفتارهاي مشابه انجام شده در گذشته، ديگر گله اي از اين رفتارها ندارم.
نسترن مقيمي فوتساليست مازندراني به همراه تيم ملي فوتسال بانوان ايران به مقام نائب قهرماني داخل سالن ۲۰۱۳ آسيا در اينچوان كره جنوبي دست يافت.
در اين مسابقات تيم ملي فوتسال ايران تيم هاي مالزي ، هنگ كنگ ، تايلند و ويتنام را شكست داد و راهي فينال شد.
در فينال اين رقابت ها و در يك بازي نزديك و حساس، تيم ملي فوتسال بانوان كشورمان دو بر يك مغلوب ژاپن شد و به مقام نائب قهرماني دست يافت.
مقام نائب قهرماني تيم ملي فوتسال بانوان كشورمان در اينچوان كره جنوبي نخستين مدال تيمي ورزش بانوان در رقابت هاي آسيايي محسوب مي شود

نسترن مقیمی متولد 25 تیر 1369

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۴ ارسال
393391