تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۳ ۲۰:۰۰ |
کد خبر: ۳۹۲۶۳۰

عکس جالب از کودکی مهران ضیغمی و مادر بزرگش/ماجرای ازدواج عاشقانه امیرعلی نبویان با همسرش/بیماری سرطان بهار نوروزپور

امیرعلی نبویان متولد دوم فروردین سال ۱۳۵۹و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق از دانشگاه مازندران میباشد او در برنامه رادیو هفت نیز حضور داشته است و در در سریال نوشدارو نیز به ایفای نقش پرداخته است.

پایگاه خبری شباویز/عکس جالب از کودکی مهران ضیغمی و مادر بزرگش

عکس جالب از کودکی مهران ضیغمی و مادر بزرگش

عکس جالب از کودکی مهران ضیغمی و مادر بزرگش

 

ماجرای ازدواج عاشقانه امیرعلی نبویان با همسرش

این روزها خبرهای زیادی درمورد امیر علی نبویان منتشر می شود و صد البته بسیاری از آنها شایعه بیش نیستند, نحوه عاشق شدنش تا ازدواجش انواع و اقسام شایعه ها در مورد زندگی شخصی امیر علی نبویان به گوش می رسد اما این بار امیر علی نبویان در مصاحبه اخیر خود در مورد نحوه عاشق شدن و ازدواجش با بهار نوروز پور توضیحات شفافی داد .

امیر علی نبویان نحوه آشنایی با همسرش را این چنین بیان کرد : من یک مدتی در شرکت تبلیغاتی خانم نوروزپور مشغول به فعالیت بودم, ابتدا هیچ عشق و علاقه ای بین ما شکل نگرفته بود اما کم کم با گذشت زمان و شناخت خصوصیت یکدیگر تصمیم به ازدواج گرفتیم .

بیماری سرطان بهار نوروزپور

همسر نبویان بیماری بسیار سختی را پشت سر گذاشته بود , بسیاری از رسانه های زرد این گمانه زنی ها را داشتند که آقای نبویان به دلیل ایجاد امید جهت شکست سرطان پیشنهاد ازدواج را به همسرش داده است البته در ادامه به صورت تلویحی آقای نبویان به این موضوع اشاره میکند

آقای نبویان در مورد سرطان همسرش گفت : من هیچ اطلاعی از بیماری بهار نداشتم روزهای اول خیلی عادی برخورد می کرد تا اینکه یک روز در جلسه عمومی که داشتیم سوالی پرسیده شد و بهار در جواب گفت : آره مثل من که دوره شیمی درمانی را پشت سر گذاشتم . با شنیدن این خبر واقعا شوک زده شدم . تازه متوجه شدم بهار مبتلا به سرطان است .

نحوه درمان سرطان همسر امیر علی نبویان

در ادامه آقای نبویان توضیح داد : دکترها هیچ امیدی برای ادامه زندگی بهار نداشتند واقعا لحظات سختی را تجربه کردیم اما به یک چیز من اعتقاد داشتم و آن هم عشق بود . تفالی به حضرت عشق حافظ زدم نتیجه فال خیلی جالب بود : “گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس.” پس از آن تصمیم گرفتم پیشنهاد ازدواج را به بهار بدم .

لحظه ای که پیشنهاد ازدواج را به بهار دادم هنوز یادم هست, قسمت راهرو شرکت بودیم, تازه قصد گفتن پیشنهاد ازدواج را داشتم که شروع به گریه کردم و با چشمهای اشک آلود گفتم : با من ازدواج میکنی ؟من به عشق اعتقاد داشتم و میدانستم که با عشق انسان می تواند به هر چیزی برسد . و اما این عشق بود که توانست بهار را به زندگی برگرداند . بالاخره بهار سرطان را شکست داد و خیلی خوشحالم که تجربه زندگی عاشقانه را در کنار همسرم تجربه می کنم .بهار نوروزپور در مورد ازدواجش می گوید : من یک شرکت تبلیغاتی دارم که امیر علی قسمت اتاق ایده پردازی به عنوان کپی رایت مشغول به فعالیت بود یکی از حسن های این اتاق ایجاد معاشرت بسیار زیاد است همین موضوع باعث شد خیلی بیشتر با هم آشنا شویم و در آخر تصمیم به ازدواج گرفتیم .

بهار نوروزپور در مورد مجلس عروسیشان گفت : یکی از اتفاقات جالب این بود که هر دوی ما هیچ علاقه ای به برگزاری عروسی نداشتیم . به همین دلیل تصمیم گرفتیم در عوض تا جایی که امکانش باشد با ماه عسل رفتن مجلس عروسی را جبران کنیم . تا به الان چندین بار ماه عسل رفتیم و اگر خدا قسمت کند زمستان عازم فرانسه هستیم .

 
دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱۲ ارسال
392630