تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۳ ۰۰:۲۰ |
کد خبر: ۳۹۲۶۱۳

احسان علیخانی، محمد سلوکی و مهدی یراحی سوار یک موتورسیکلت/صحبتهای جنجالی عابدزاده در مورد جواد هاشمی , واکنش جواد هاشمی , علت حضور نداشتن جواد نکونام در مسابقه ستارگان لالیگا, دعوای و متلک مهران مدیری به هاشمی

جواد هاشمی این روزها حاشیه های بسیاری را در زندگی هنری اش دنبال می کند . از بیانه ای که بر علیه جواد نکونام نوشته شد تا جنگ لفظی با عابدزاده, همه و همه دست به دست هم دادند که در برنامه دورهمی مهران مدیری مورد انتقاد قرار بگیرد.

احسان علیخانی، محمد سلوکی و مهدی یراحی سوار یک موتورسیکلت/صحبتهای جنجالی عابدزاده در مورد جواد هاشمی , واکنش جواد هاشمی , علت حضور نداشتن جواد نکونام در مسابقه ستارگان لالیگا, دعوای و متلک مهران مدیری به هاشمی

پایگاه خبری شباویز/احسان علیخانی، محمد سلوکی و مهدی یراحی سوار یک موتورسیکلت!!

احسان علیخانی، محمد سلوکی و مهدی یراحی سوار یک موتورسیکلت!!

*************************************************************************************

علت جنجال جواد هاشمی با مهران مدیری عابدزاده و نکونام

جواد هاشمی این روزها حاشیه های بسیاری را در زندگی هنری اش دنبال می کند . از بیانه ای که بر علیه جواد نکونام نوشته شد تا جنگ لفظی با عابدزاده, همه و همه دست به دست هم دادند که در برنامه دورهمی مهران مدیری مورد انتقاد قرار بگیرد . آقای مهران  مدیری به صورت غیر مستقیم راجب جواد هاشمی گفت : « بازیگری داریم که تا الان 3000 بار شهید شده, طولانی ترین نقشی که بازی کرده 2 دقیقه است , همیشه هم با دو تا تیر میمیره, اسمشو گذاشته بازیگر بعدش میره 2 تا بازی برای تیم هنرمندان بازی میکنه اسمشو میزاره فوتبالیست آخرش هم یک بیانیه مینویسه علیه بازیکنان فوتبالی که تمام عمرشون درخدمت فوتبال بودن.»

چرا جواد هاشمی این همه حاشیه دارد ؟

حاشیه های زندگی من از قدیم همراهم بودن این اتفاق تازه ای نیست . شاید علتش بر میگردد به کنجکاو بودنم تقریبا در هر زمینه ای که فکر کنید کنجکاوی کردم : نقاش هستم , موسیقی کار کردم , کتاب داستان نوشتم , شعر گفتم و به خاطر علاقه زیادی که به فوتبال دارم حدود 15 سال عضو تیم هنرمندان هستم (با خنده) 2 تا بازی نکردم 15 سال بازی میکنم . بیش از 650 بازی خیریه انجام دادم بدون اینکه به فکر یک ریال برای خودم باشم .از جیبم خرج کردم که این مسابقات شکل بگیرد الحمدالله این اتفاق برای من یک مدال محسوب می شود (منظورشون با متلکی که مهران مدیری گفتن : هیچ مدالی ندارن) . (با خنده) راستی دوتا تیر نخوردم خیلی وقتها خیلی بیشتر تیر خوردم.

حاشیه های شما از بیانه هایی که در دنیای فوتبال منتشر کردید شروع شد ؟

حاشیه ها همیشه همراهم بوده نمیشه گفت از فوتبال شروع شد . زمانی که من اولین فیلم سینمایی ام را ساختم فیلم کودک بود همراه با موزیک شاد و تند, خیلی ها شروع به انتقاد کردند علتش هم شاید انتظار داشتند فیلم جنگی یا مذهبی بسازم . درسته من اصالتا مذهبی ام اما این دلیل نمیشه حتما باید کار مذهبی درست کنم از همان ایام, زندگی من همراه با حاشیه بود .راجب ورزش هم من وارد حیطه فنی فوتبال نشدم بیانیه من در مورد بخش فرهنگی ورزش بود .

شما در فیلمها به عنوان سیاه لشکر هستید ؟ (این دیالوگی هست که آقای عابدزاده بر علیه جواد هاشمی گفت)

به نظر من این صحبتها بر اساس لحظه و شیطنت رسانه ها منتشر می شود فکر نکنم کسانی که این حرفها را بر علیه من گفتند از روی کینه باشد . در یک لحظه شاید سوالی مطرح شود تحت شرایط رسانه ها قسمتی از جواب را بر علیه من تیتر کنند . خیلی از دوستانی که با این لحن مصاحبه آنها منتشر شد, یک روز بعد این اتفاق زنگ زدند و معذرت خواهی کردند . ما در زمین فوتبال خیلی با هم دوست هستیم اما این تصمیمات یکهویی از روی عصبانیت صورت می گرد وگرنه همیشه هوای هم را داریم

 

راجب سواد هنری ام من فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه تهران هستم سالی که تئاتر را شروع کردم 11 سال بیشتر سن نداشتم .خیلی از هنرمندان سینمایی 30 سال پیش هنوز متولد نشده بودند که اولین فیلم سینمایی ام را سال 1365 بازی کردم .دوران دانشجویی افتخار همکلاس بودن با اصغر فرهادی , حمید فرخ نژاد و … داشتم . این سعادت بزرگی هست که سیاه لشکر مردم باشم .

 

هیچ دلخوری از احمد رضا عابدزاده ندارم خیلی هم مخلصش هستم . دیالوگی که عابدزاده راجب من استفاده کرد به خاطر شیطنت خبرنگار بود . خبرنگار از عابدزاده سوال کرد شنیدید آقای هاشمی راجب شما همچین حرفی زده ؟ عابدزاده در جواب گفت : واقعا..؟ اگر همچین حرفی زده باشه پس فولان فولان و …. در صورتیکه خبرنگار دروغ گفته بود من همچین حرفی نزده بودم . عابدزاده یکجورایی در دام سوال خبرنگار بدنجس قرار گرفته بود .

علت انتشار بیانیه جنجالی شما بر علیه نکونام چه بود ؟

قصد توهین به کس خاصی را نداشتم, فقط به عنوان یک بزرگتر نصیحت کوچکی به نکونام کردم اگر به متن نامه توجه کنید هیچگونه توهین یا بحث فنی راجب فوتبال نکردم . بیانیه من یک متن کاملا فرهنگی داشت . بازیکنان لالیگا با حضور نداشتن نکونام به خود اجازه توهین به کاپیتان اسبق تیم ملی را دادند . نصیحت من هم در همین راستا بود چرا نکونانم با غیبت خود اجازه داد این حرف و حدیث ها راجب ایشان ایجاد شود .

خیلی گفتند به خاطر پول این بیانیه را بر علیه نکونام منتشر کردید ؟

به هیچ عنوان اینطور نبود اما چون راجب پول سوال کردید بگذارید یک مطلب را روشن کنم . زمانیکه جواد نکونم یکهویی تصمیم گرفت در تیم حضور نداشته باشد . اسپانسرها پا پس کشیدن, گفتند بازی که همراه با حاشیه باشد نمیتوان خروجی خوبی از آن گرفت . حق هم داشتن حالا تیم هنرمندان با کلی هزینه مثل : بلیط , هتل و … در بدترین ظرایط ممکن گیر کرده بود . فقط به خاطر تصمیم یکهویی که جواد نکونام گرفت .

 

تمام هزینه ها را با کلی بدبختی و شرایط خاص جمع و جور کردیم . اما تنها چیزی که خیلی اذیتم می کرد توهین ستارگان لالیگا به نکونام بود . دائما در اتوبوس می گفتند :  بازیکنی که این همه راه به خاطرش سفر کردیم حتی حاضر نشد یک چای با هم بخوریم .فکرشو بکنید در چنین شرایطی با این همه فشاری که روی من بود تصمیم گرفتم یک تلنگوری به نکونام بزنم . فکر کنم این تذکر لازم بود و بازخورد مناسبی داشت .

نکونام پول میخواست که به این بازی نیومد ؟

نمیدونم اما مطمئن هستم جواد همچین شخصیتی ندارد که به خاطر پول غایب بازی شود . خوشبختانه در مورد مسائل مالی هیچ وقت ورود نکردم به همین دلیل اگر درخواستی هم از سمت جواد نکونام بوده من در اطلاع نیستم .

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۱۲ ارسال
392613