تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۶ ۲۱:۳۵ |
کد خبر: ۳۹۲۶۰۴

عکس الهام حمیدی و همسرش محمد سلوکی/زندگینامه صدف خادم اولین بوکسور و بدنساز زن ایرانی با چهره جذاب

صدف خادم بوکسور زن ایرانی، متولد ۳ بهمن ۷۳ می باشد در حال حاضر ۲۲ سال سن دارد . ۱۷۳ سانت قد و ۷۰ کیلو وزن دارد . در مسابقات بوکس به عنوان چپ گارد شناخته می شود . از رکوردهای تمرینی وی میتوان به اسکات : ۱۲۰ پرس پا : ۱۵۰ و پرس سینه : ۷۰ اشاره کرد .خانم صدف خادم سابقه کاهش وزن تا ۴۰ کیلوگرم را در کارنامه خود دارد .

عکس الهام حمیدی و همسرش محمد سلوکی/زندگینامه صدف خادم اولین بوکسور و بدنساز زن ایرانی با چهره جذاب

پایگاه خبری شباویز/عکس الهام حمیدی و همسرش محمد سلوکی

پایگاه خبری شباویز/عکس الهام حمیدی و همسرش محمد سلوکی

 

بیوگرافی صدف خادم اولین بوکسور و بدنساز زن ایرانی با چهره جذاب

زندگینامه صدف خادم اولین بوکسور و بدنساز زن ایرانی با چهره جذاب

عکس صدف خادم

ماجرای ورود بدنسازان ایرانی از شیرین نوبهاری 26 ساله ساکن مشهد شروع شد . خیلی سریع تصاویر خانم نوبهاری به عنوان اولین بدنساز زن ایرانی بازنشر شد اما این روزها بانوی ایرانی دیگری به نام صدف خادم تصاویر اش دست به دست در جامعه مجازی در حال انتشار است .

صدف خادم کیست ؟

صدف خادم به عنوان اولین بوکسور زن ایرانی از وی یاد می شود . خانم خادم ابتدا حرفه ورزشی خود را از بدنسازی و بادی بیلدینگ شروع کرد و با علاقه مندی به بوکس وارد این حرفه خطرناک شد .لازم به ذکر است خانم بهاره سلیمی یکی از بوکسورهای مطرح ایرانی می باشند اما چه کسی اولین بوکسور زن ایرانی می باشد معلوم نیست !

مشخصات صدف خادم

صدف خادم بوکسور زن ایرانی،متولد 3 بهمن 73 میباشد در حال حاضر 22 سال سن دارد . 173 سانت قد و 70 کیلو وزن دارد . در مسابقات بوکس به عنوان چپ گارد شناخته می شود . از رکوردهای تمرینی وی میتوان به اسکات : 120 پرس پا : 150 و پرس سینه : 70 اشاره کرد .خانم صدف خادم سابقه کاهش وزن تا 40 کیلوگرم را در کارنامه خود دارد .


 
دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۴ ارسال
392604