تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۶/۲۹ ۰۹:۳۶ |
کد خبر: ۳۹۲۵۷۲

قتل به خاطر سرقت یکی از آلات موسیقی

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان از وقوع یک فقره قتل به انگیزه سرقت یک دستگاه ارگ (از آلات موسیقی) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از باشگاه خبرنگاران از کرمان و بنا به اعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله حسن پور افزود: در 23 شهریور ماه سال جاری وقوع یک فقره قتل در یکی از پاساژهای شهر کرمان به پلیس آگاهی اعلام شد که ماموران این پلیس تخصصی بلافاصله در محل حاضر شده و بررسی های لازم را آغاز کردند.

وی ادامه داد: در بررسی های انجام شده مشخص شد که در ساعت 14 و 18 دقیقه روز یاد شده، سه مهاجم وارد یک فروشگاه آلات موسیقی شده اند و دو نفر از آنها فروشنده را با ضربات چاقو مضروب کرده و یک نفر نیز اقدام به سرقت یک دستگاه ارگ کرده است.

اين مقام انتظامي بیان کرد: در ادامه بررسی ها مشخص شده دو نفر نیز در بیرون از پاساژ کار مراقبت و رانندگی را بر عهده داشته اند و در مجموع در این حادثه پنج نفر دخیل بوده اند.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی با اشرافیت اطلاعاتی خود توانستند در کمتر از 24 ساعت، هویت تمامی این مهاجمان را شناسایی کنند که در ادامه بررسی ها مشخص شد این افراد ساکن یکی از شهرستان های جنوبی استان کرمان هستند.

سرهنگ حسن پور گفت: سه تیم تخصصی از ماموران آگاهی کرمان در روستاهای جنوبي استان که محل اختفای این مهاجمان بود حضور یافتند و طی چهار عملیات ضربتی این متهمان را دستگیر کردند.

وی افزود: دو نفر از متهمان به ایراد ضربه چاقو به بدن مقتول اعتراف کرده اند، یک نفر نیز به سرقت ارگ و دو نفر دیگر نیز به معاونت و تسهیل در جرم اعتراف کرده اند.

وی عنوان کرد: در این عملیات ها، خودروی مورد استفاده در روز حادثه و نیز ارگ سرقتی کشف شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان ضمن اعلام اينكه این افراد در بازه سنی 20 تا 25 سال هستند ،گفت: نکته قابل توجه در این قتل این است که این افراد اختلافاتی را با مقتول بر سر خرید یک دستگاه ارگ داشته اند و به جای طی روال قانونی، با ایجاد اخلال در نظم عمومی و در برابر انظار مردم اقدام به این کار کرده اند.

سرهنگ حسن پور خاطرنشان کرد: در این حادثه ضمن کشته شدن یک فرد، سه فرزند مقتول و سایر اعضای خانواده وی و نیز خانواده قاتلان با مشکل مواجه می شوند و این در حالی است که با قانون مداری و کنترل خشم می توان به سادگی از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۷ ارسال
392572