تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۶/۱۹ ۱۷:۱۴ |
کد خبر: ۳۹۱۹۶۸

پس از قهرمانی آسیا به دنبال کسب طلای لیگ جهانی در اتریش هستم

قهرمان کاراته آسیا با بیان اینکه در پی باز پس گیری رنکینگ بر‌تر کاراته جهان در دسته منهای ۶۰ کیلوگرم هستم گفت: پس از قهرمانی آسیا به دنبال کسب طلای لیگ جهانی در اتریش هستم.

به گزارش شباویز به نقل از تسنیم، امیر مهدی‌زاده اظهار داشت: کسب طلای آسیا در ژاپن با سختی زیادی به دست آمد زیرا ماه‌ها همراه با سایر ملی پوشان در اردو حضور داشتیم و در شرایطی با تیم‌های قدرتمند آسیا به ویژه ژاپن مسابقه دادیم که مسابقات تدارکاتی خاصی برگزار نکرده بودیم.

وی افزود: در ماه‌های اخیر به دلیل مشکلات موجود به مسابقات خارج از کشور اعزام نشدیم اما کادر فنی تیم ملی کاراته و مسئولان فدراسیون کاراته زحمات زیادی کشیدند و اگر کمی هوشیار‌تر بودیم می‌توانستیم طلای کومیته تیمی را به دست بیاوریم.

قهرمان کاراته آسیا درباره کسب مدال طلا از مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن گفت: تمام هدف من کسب این مدال طلا بود و با وجود اینکه حریفان سرسختی داشتم و به ویژه حریف ژاپنی در نیمه نهایی از حمایت تماشاگران نیز برخوردار بود در ‌‌نهایت توانستیم مدال طلا را کسب کنم.

مهدی‌زاده بیان کرد: پس از قهرمانی آسیا به دنبال کسب طلای لیگ جهانی در اتریش هستم قرار است این مسابقات ماه آینده برگزار شود و من نیز با حمایت باشگاه یاسین پیشروی قم در این مسابقات شرکت می‌کنم.

وی عنوان کرد: پیش از این به دلیل مشکلات مالی موجود توانایی حضور در لیگ جهانی را که مستلزم هزینه قابل توجهی است نداشتم اما در حال حاضر با حمایت باشگاه یاسین پیشرو می‌توانم در لیگ جهانی حاضر باشم و برای بازپس گیری رنکینگ بر‌تر جهان در منهای 60 کیلوگرم تلاش کنم.

قهرمان مسابقات جهانی 2012 پاریس تصریح کرد: می‌خواهم آمادگی خود را تا حد امکان حفظ کنم و هدفم من در سال آینده حضور پررنگ و موفقیت‌آمیز در لیگ‌های جهانی و سپس حضور در مسابقات جهانی کاراته است و می‌خواهم برنز 2014 برمن آلمان را به طلا تبدیل کنم.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۴ ارسال
391968