تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۰۱:۲۰ |
کد خبر: ۳۹۱۸۴۴

خاطرات دختر ایزدی از اسارت در خانه‌البغدادی

یک دختر ایزدی مشاهدات خود را از جنایات سرکرده گروهک تروریستی داعش تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از باشگاه خبرنگاران،یک دختر ایزدی مشاهدات خود را از جنایات سرکرده گروهک تروریستی داعش تشریح کرد.

شبکه تلویزیونی CNN اعلام کرد:  اطلاعات چندانی درباره زندگی شخصی ابوبکر البغدادی رهبر داعش منتشر نشده است؛ اما به تازگی «آتیکه شوبرت» خبرنگار این شبکه  توانسته است با یک دختر جوان ایزدی صحبت کند که نیروهای داعش او را به اسارت گرفته بودند.

این دختر که زینت نام دارد، به خبرنگار CNN گفت او را به خانه ابوبکر البغدادی بردند و در آنجا برای خانواده البغدادی پخت و پز می‌کرد و به نظافت خانه او مشغول بود.

این دختر ایزدی در آنجا با دیگر برده خانه البغدادی، یعنی یک دختر آمریکایی دیدار کرده بود.

زینت گفت: « یک روز دختر آمریکایی را دیدم که گریه می‌کرد. وقتی از او پرسیدم چرا گریه می‌کند او در پاسخ گفت که البغدادی گفته است می‌خواهد او را به زور به عقد خودش دربیاورد و زن خودش کند و اگر این کار را نپذیرد او را خواهد کشت.»

 وی افزود: «وقتی این سخنان را شنیدم، تصمیم گرفتم فرار کنم. می‌خواستم او را هم با خودم فراری بدهم، اما او نپذیرفت.  وی به من گفت که اگر فرار کنم گردنم را خواهند زد.»

این دختر آمریکایی در نهایت کشته شد. داعش می‌گوید وی در حمله هوایی هواپیماهای اردنی کشته شد؛  اما مقامات آمریکایی می‌گویند این روایت درست نیست و خود داعش وی را کشته است.

قرار است مصاحبه اختصاصی CNN با این دختر ایزدی و دوران بردگی او در خانه البغدادی امروز پخش شود.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۷ + ۵ ارسال
391844