تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۴ ۱۰:۰۵ |
کد خبر: ۳۹۱۷۶۳

زندگینامه والیبالیست های محبوب ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

زندگینامه والیبالیست های محبوب ایرانی عضو تیم ملی والیبال ایران به همراه مجموعه تصاویر

پایگاه خبری شباویز/زندگینامه والیبالیست های محبوب ایرانی به همراه مجموعه تصاویر

محمد رضا سلیمانی

محمدرضا سلیمانی در شهریور ماه 62 در تهران متولد شد. وی در 13 سالگی در کانون والیبال 17 شهریور منطقه 14 تهران زیر نظر آقایان خوشرویی و بابایی والیبال را آغاز نمود. پس از سه سال توانست به تیم والیبال برق تهران در رده نوجوانان و جوانان بپیوندد. سپس در سال 79 به عضویت تیم هما تهران درآمد. زمانیکه محمدرضا در مسابقات جوانان کشور شرکت نمود مورد توجه مربیان جوانان پیکان قرار گرفت و با ورود به پیکان والیبال حرفه ای او آغاز گردید. پس از دو سال عضویت در تیم جوانان پیکان با جلب نظر شلتوکچی مربی تیم لیگ برتری دخانیات تهران توانست قدم به لیگ برتر بزرگسالان بگذارد. وی پس از دخانیت تجربه بازی در تیم های اتکا قم ، اتکا تهران، بیم مازندارن، ارتعاشات تهران، پیشگامان کویر و سایپا را نیز کسب نمود و پس از گذراندن فصلی موفق در سایپا ولاسکو وی را به تیم ملی ب دعوت کرد.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  محمد رضا سلیمانی اینجا کلیک کنید.

 

سعید معروف

سعید معروف، متولد مهر ماه ۱۳۶۴ در محله خیابان عطایی اورمیه است. پدرش ارزیاب بانک و مادرش خانه دار است. دایی های او آقایان سید عباسی از والیبالیست های خوب و قدیمی اورمیه هستند. وی به رشته های زیادی سرک کشیده و در برخی از آنها مقام هم آور ده است. نفر سوم دوی صحرا نوردی آذربایجان، قهرمانی بسکتبال و سومی در هندبال مدارس حاصل فعالیت وی در سایر رشته ها است.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  سعید معروف اینجا کلیک کنید.

مسعود عزیزی

مسعود عزیزی قدرتی زن حال حاضر نماینده والیبال گنبد در لیگ برتر والیبال، این رشته مهیج پر طرفدار را از سنین کودکی و نوجوانی به طور غیر حرفه ای دنبال می کرده است که در ۱۵ سالگی از باشگاه شهید رجایی و در نزد علیرضا خوش رویی کار حرفه ای خود را شروع کرد؛ سپس در تیم نوجوانان بانک تجارت و جوانان هما بازی کرده و با درخشش در رده های نوجوانان و جوانان در سال ۸۰ به تیم بزرگسالان پاس پیوست.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  محمد امین حسن زاده  اینجا کلیک کنید.

حمید چوگان

حمید چوگان متولد هشتم مرداد ماه شصت و یک در گنبد است. وی والیبال را در چهارده سالگی با توپ پلاستیکی در کوچه های محله خود آغاز نمود و رفته رفته علاقه ی وی به والیبال افزایش یافت و توانست در تست تیم آموزشگاهی قبول شده و به عضویت آن تیم درآید.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  محمد امین حسن زاده  اینجا کلیک کنید.

محمد امین حسن زاده

محمد امین حسن زاده، در ۱۱ خرداد ۱۳۶۴ در مراوه تپه ی کلاله استان گلستان، پای به هستی نهاد. وی والیبال را از بازی های روستایی خاکی شروع کرد و به دلیل اینکه، برادرش یکی از بهترین والیبالیست های استان بود با تشویق ایشان به والیبال علاقه مند شد و اولین بازی خود را در ۱۷ سالگی(۱۳۸۲) در تیم صبا باطری با مربی گری آقای کرده آغاز نمود و تجربه های زیادی در تیم های صنام وآفبای تهران، استقلال گنبد، پره سر گیلان، گاز سرخس،باریج اسانس کسب کرد.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  محمد امین حسن زاده  اینجا کلیک کنید.

حمزه زرینی

حمزه زرینی در خانواده ای اصیل کرد و اهل اسلام شهر اما در تهران چشم به جهان گشود. وی فرزند چهارم خانواده است و دو خواهر و دو برادر دارد. پدرش کشتی گیر بوده است و حمزه نیز مدتی این رشته را دنبال کرد ولی به دلیل بلند قد بودن، این رشته را ادامه نداد. وی به توصیه ی برادرش به سمت والیبال آمد.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  حمزه زرینی  اینجا کلیک کنید.

گل محمد سخاوی 

گل محمد سخاوی در سال ۱۳۶۸ در گنبد چشم به جهان گشود. وی دوران تحصیلی دبستان، راهنمایی و دبیرستان خود را در گنبد گذراند و در رشته تحصیلی انسانی دیپلم خود را اخذ نمود. سخاوی والیبال را از تیم استان خود آغاز کرد و سپس در باشگاه پیکان تهران تست داد و توسط این باشگاه قبول و وارد تیم نوجوان پیکان شد.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  گل محمد سخاوی  اینجا کلیک کنید.

 

فرهاد ظریف

وقتي براي اولين بار فرهاد ظريف در مسابقه هاي ليگ برتر واليبال كشورمان با تيم صنام كه آن زمان به رهبري مصطفي كارخانه هدايت مي شد، به ميدان آمد يكباره تعجب همگان را برانگيخت و اين فكر را در اذهان ایجاد كرد كه اين بازيكن ۱۶۹ سانتي متري در كجاي واليبال كشورمان قرار خواهد گرفت و اين موضوع بيشتر به يک شوخي مي ماند.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  فرهاد ظریف اینجا کلیک کنید.

کمال قریشی

کمال قریشی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۱ در منطقه آق قلا دیده به جهان گشود. وی از ۱۷ سالگی والیبال حرفه ای خود را با پیوستن به جواهری گنبد آغاز کرد. قریشی سابقه ی حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در تهران، مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال در ترکیه و همچنین المپیک نوجوانان سنگاپور را در کارنامه دارد که در مجموع، سه بازی ملی در چارچوب این مسابقات انجام داده است.

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با کمال قریشی اینجا کلیک کنید.

 

فرهاد قائمی

فرهاد قائمی در سال دوم راهنمایی والیبال را از زمین خاکی و با چند تن از دوستانش شروع کرد. بعد از مدتی با همان دوستان تیم تشکیل دادند و برای مسابقه به جاهای مختلف می رفتند. تا این که فرهاد برای تست دادن در تیم صنام رفت و پذیرفته شد و به عضویت تیم جوانان این باشگاه درآمد. بعد از آن در مسابقات آموزشگاهی در اورمیه به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد و پس از حدود یک سال به عضویت تیم ملی نوجوانان در آمد. بعد از مسابقات تیم ملی به عضویت تیم استقلال گنبد در آمد، پس از آن بیم بابل و دوباره به مدت دوسال در تیم جواهری حضور داشت، همچنین یک سال در تیم هاوش گنبد و بعد از آن هم در کاله عضویت داشته و بهمراه این تیم به عنوان قهرمانی ایران وآسیا در سال 91 دست یافته است. قائمی سال 92 بهمراه تیم پرستاره باریج اسانس کاشان به لیگ برتر آمد اما این تیم در کمال ناباوری در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد و دست این تیم به جام و مقامی نرسید. فرهاد قائمی اما در سال 93 با پیوستن به پرافتخارترین تیم ایران، فصل درخشانی را سپری کرد و به مقام قهرمانی لیگ برتر رسید. وی دلیل موفقیت خود را داشتن هدف و تمرینات منظم و همچنین مشاور خوب میداند. در زندگی ورزشی الگوی خاصی ندارد و سعی میکند از هر بازیکن نکات مثبتش رابیاموزد

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با  فرهاد قائمی اینجا کلیک کنید.

 

شهرام محمودی

شهرام محمودی والیبال را از سن ۹ سالگی و مسابقات بین مدارس شروع کرد ؛ تیم های نوجوانان وجوانان پیکان اولین حضور حرفه ای وی در والیبال بوده و اولین دستمزدش را در همان تیم با مبلغ ۲۵ هزار تومان در ۱۵ سالگی اش دریافت کرده است.  اولین تیم سوپرلیگی وی تیم آیدانه ی چالدران یکی از سه نماینده آن روز های استان آذربایجان غربی بود که بعد ازآن هم در تیم های پیکان تهران، پتروشیمی ماهشهر، آلومینیوم هرمزگان وکاله ی آمل سابقه عضویت داشته است؛ او سال 92 بهمراه متین ورامین قهرمان ایران و آسیا شد و در رقابت های فصل 93 نیز با شهرداری ارومیه به عنوان نائب قهرمانی دست یافت.

راهنما و مشوق وی در زندگی والیبالی اش برادرش، بهنام محمودی لژیونر سابق والیبال کشورمان بوده است و به گفته ی خود شهرام ، برادرش راه را به او نشان میداده است که چطورتمرین کند و از نظر تجربی و روانی نیز همواره کمک وی بوده است. شهرام محمودی اوقات فراغت خود را بیشتر درخانه و درکنار همسر و خانواده اش میگذراند و همچنین گاهی نیز برای سوارکاری به باشگاه دوستش سری میزند. غذاهای مورد علاقه ی او آبگوشت و قرمه سبزی است و یک فرد احساسی و مهربان است و سعی می کند به دیگران کمک کند. 

برای مشاهده ادامه مطلب و تماشای تصاویر مرتبط با شهرام محمودی اینجا کلیک کنید.

 

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۱ ارسال
391763