تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۵/۳۱ ۰۹:۱۲ |
کد خبر: ۳۹۰۷۷۷

 گران ترین کنسرت های ایرانی کدام اند؟

از زمان راه‌ا‌ندازی مجدد ارکستر‌های دولتی، بلیت‌ کنسرت‌های اجرای «ارکستر سمفونیک» و «ملی» تا سقف ۱۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود و این ارکستر‌های دولتی در کنار اجرای پیش‌ روی تهمورس پورناظری، گران‌ترین کنسرت‌های ایران هستند.

به گزارش شباویز ، بلیت‌های اجراهای ارکسترهای دولتی «سمفونیک تهران» و «موسیقی ملی ایران» از 45 تا ۱۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. به این ترتیب این ارکستر‌ها گران‌ترین کنسرت‌هایی هستند که در حال حاضر در کشور برگزار می‌شود.

در کنار این ارکسترها که توسط معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اداره می‌شود، کنسرت «تهمورس و ما» که طی روزهای اول و دوم شهریور ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود با سقف بلیت 150 هزار تومان، قرار می‌گیرد.

رتبه دوم گران‌ترین کنسرت کشور با سقف بلیت 130 هزار تومان به گروه «دنگ شو» اختصاص می‌یابد. این گروه در روز دوم شهریور و در دوسانس در برج میلاد روی صحنه می‌رود. کنسرت حافظ ناطری که به همراهی شهرام ناظری در تالاز وزارت کشور برگزار می‌شود با سقف بلیت 130 هزار تومان نیز در جایگاه دوم قرار می‌گیرد.

اجراهای پاپ برخلاف همیشه این بار در جایگاه سوم پر فروش‌ترین‌ کنسرت‌ها قرار دارند. بلیت‌های اجراهای پاپ خوانندگانی چون محمد علیزاده، سیروان خسروی، امید حاجیلی، فریدون آسرایی، احسان خواجه‌امیری، رضا صادقی و مازیار فلاحی از ۴۰ تا 120 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. اما رقم بلیت کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقی که مخاطبانی خاص‌تر دارد، متناسب با نوع کنسرت متغیر است و بلیت‌های این اجراها بین ۳۰ تا ۸۰ هزار تومان قیمت گذاری می‌شود.

منبع : فارس

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۹ ارسال
390777