تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۵/۲۹ ۱۵:۵۳ |
کد خبر: ۳۹۰۶۹۲

اعتراضات به پخش سریال تنهایی لیلا، اینبار وکلا دست به کار شدند.

گروهی از وکلای دادگستری در نامه‌ای به محمد سرفراز، رییس صدا و سیمای جمهوری اسلامی به پخش مجموعه تلویزیونی «تنهایی لیلا» از شبکه سه تلویزیون دولتی ایران اعتراض کردند. 

به گزارش  شباویز، گروهی از وکلای دادگستری در نامه‌ای به محمد سرفراز، رییس صدا و سیمای جمهوری اسلامی به پخش مجموعه تلویزیونی «تنهایی لیلا» از شبکه سه تلویزیون دولتی ایران اعتراض کردند. 

وکلای معترض در نامه‌شان نوشته‌اند چهره‌ای که از وکلای دادگستری در مجموعه تلویزیونی «تنهایی لیلا» عرضه شده، یک چهره «وقیح و پلید» است، چنانکه افکار عمومی را نسبت به کسانی که در پی دفاع از حقوق شهروندی‌اند بدبین می‌کند. 
 
وکلای معترض از رییس صدا و سیما خواسته‌اند که مانع از ادامه پخش سریال «تنهایی لیلا» شود. 
 
مهدی حجتی، وکیل دادگستری و یکی از امضاءکنندگان این نامه گفته است که بیش از ۳۵۰ تن از وکلای دادگستری نامه اعتراضی به رییس صدا و سیما را امضاء کرده‌اند. 
 
«تنهایی لیلا» یک مجموعه تلویزیونی‌ست با محتوای مذهبی و روایتگر داستان زندگی یک متولی امام‌زاده مریض‌احوال است که خانواده‌اش را در زلزله از دست داده و حالا دلباخته همسرش است، اما همسر باردار او را در اثر دسیسه‌های یک وکیل بازداشت می‌کنند.

 
 
محمدحسین لطیفی، کارگردان مجموعه «تنهایی لیلا» در پاسخ به اعتراض وکلا به روزنامه شرق  گفته است: « آیا وکلایی که این نامه را نوشته‌اند، حتی یک نفر را در صنف خود نمی‌شناسند که قانون را قلب کند؟ ما در فیلم‌ها و سریال‌ها یک نفر را از یک صنف یا قشر نمایش می‌دهیم و مسلماً آن را به همه اهالی آن صنف یا قشر تعمیم نمی‌دهیم. در این سریال منظور من این نیست که همه وکلا قانون را قلب می‌کنند، من تنها یکی از وکلایی که این چنین است را نمایش داده‌ام.» 
 
«تنهایی لیلا» به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی برای پخش از شبکه‌های داخل و خارج صدا و سیما تهیه شده است. حسن پورشیرازی، نسرین مقانلو، اندیشه فولادوند، سام قریبیان، مینا ساداتی، بهروز شعیبی، اکبر زنجان‌پور، آفرین عبیسی، برزو ارجمند، رضا رویگری، سعید داخ، بهادر زمانی و علی صالحی در این سریال بازی کرده‌اند.

منبع : فرادید
دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۲ ارسال
390692
نظرات
۰۷:۴۹
 ساعت -
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴
مریم
0
0
پاسخ به این نظر
مریم  
۰۷:۴۹
 ساعت - 
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴
بعد از معلم و قاضی و پزشک, بعد از اینکه به جون وکلا سوء قصد بشه صدا و سیما به فکر عدم پخش میفته درسته زشت و زیبا داریم اما با تولیدات محدود صدا و سیما صدا و سیما یا زشت یا زیبا رو نشون میده و همزمان این دو رو نشون نمیده به خاطر همین تاثیر بد می گذاره.
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۱۰ + ۲ ارسال
  • بعد از معلم و قاضی و پزشک, بعد از اینکه به جون وکلا سوء قصد بشه صدا و سیما به فکر عدم پخش میفته درسته زشت و زیبا داریم اما با تولیدات محدود صدا و سیما صدا و سیما یا زشت یا زیبا رو نشون میده و همزمان این دو رو نشون نمیده به خاطر همین تاثیر بد می گذاره.
۱۷:۳۵
 ساعت -
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
محمد
0
0
پاسخ به این نظر
محمد  
۱۷:۳۵
 ساعت - 
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
با سلام اقايون وكلا چرا ناراحت ميشيد تازه آقاي لطيفي خيلي هم براتون مايه گذاشته شماها حاضريد زندگي مردمو به آتيش بكشيد فقط براي پول اونم حتي اگه شده به ناحق.
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۱۰ + ۲ ارسال
  • با سلام اقايون وكلا چرا ناراحت ميشيد تازه آقاي لطيفي خيلي هم براتون مايه گذاشته شماها حاضريد زندگي مردمو به آتيش بكشيد فقط براي پول اونم حتي اگه شده به ناحق.