تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۲۰ ۱۶:۴۱ |
کد خبر: ۳۸۸۹۵۶

رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی خبر داد

فروش داروی غیرمجاز در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت: مقدار قابل توجهی داروی غیرمجاز تقلبی توسط پلیس فتا آذربایجان‌شرقی کشف و به مراجع قضایی تحویل شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمد قاسملو ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی رصد و پایش فضای مجازی و مهندسی اجتماعی، فردی که اقدام به فروش داروهای غیرمجاز و تقلبی در یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌کرد شناسایی و دستگیر و مقدار قابل توجهی دارو از وی کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: این فرد دارای مشتری‌هایی بود که اقدام به خرید داروهای غیرمجاز تقلبی از وی می‌کردند و همچنین برابر بررسی‌های به عمل آمده کلیه داروهای به دست آمده از داروهای غیرمجاز بوده که علاوه بر غیرمجاز بودن، تقلبی نیز هستند که در صورت استفاده توسط مصرف‌کننده مطمئناً صدمات جبران‌ناپذیری را ایجاد می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: به تمام همشهریان عزیز توصیه می‌کنیم به هیچ وجه در دام چنین کلاهبرداران نیافتند؛ این افراد ضمن اینکه خود اطلاعات کافی از داروها ندارند و فقط به عنوان یک واسطه‌ فروش هستند، پیش از سلامتی مشتریان متاسفانه پول برای آنها اهمیت دارد.

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی با بیان اینکه در این پرونده نیز، فرد علاوه بر اینکه داروهای غیرمجاز عرضه می‌کرد بلکه این داروها تقلبی نیز بودند خاطرنشان کرد: در صورتی که شهروندان عزیز با چنین مواردی از قبیل فروش دارو و به طور کلی اقلام ممنوعه در فضای مجازی شدند سریعاً مراتب را از طریق شماره تلفن 2188756 یا پست الکترونیکی AZ.SH_FATA@POLICE.IR  به پلیس فتای استان اعلام کنند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۱ ارسال
388956