تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۱۵ ۱۲:۱۵ |
کد خبر: ۳۸۸۷۷۱

اعتراض برای حقوق!

ادامه اعتراض کارگران عسلویه به پرداخت نشدن معوقات مزدی

منابع خبری از ادامه اعتراض چند روز گذشته کارگران پیمانکاری فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی به پرداخت نشدن مطالبات مزدی خود خبر می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایلنا ،فعالان صنفی کارگری در منطقه ویژه عسلویه با اعلام این خبر به ایلنا گفتند که از ابتدای هفته جاری این اقدام اعتراضی هر روز ادامه داشته است.

به گفته کارگرانی که هم اکنون در منطقه عسلویه مشغول کارند دور جدیداعتراض کارگران پیمانکاری فازهای 15 و 16 منطقه عسلویه از هفته گذشته شروع شده است و براین اساس گفته می شود که برخی از کارگران معترض با تجمع در مقابل محل استقرار و اقامت عوامل کارفرما خواستار وصول معوقات مزدی خود شده‌اند.

همچنین  در جریان این اقدامات اعتراضی، در روز شنبه (13 تیرماه) گروهی از کارگران پیمانکاری شاغل در فازهای 15 و 16 عسلویه با تجمع در مقابل ساختمانی موسم به شش‌ضلعی که در اختیار عوامل کارفرمای اصلی قرار دارد خواستار پرداخت مطالبات خود شده بود.

در دور قبلی اعتراض‌های صنفی کارگران پیمانکاری فازهای 15 و 16 منطقه عسلویه به واپسین روزهای سال 93 مربوط می‌شود که در جریان آن کارگران معترض با تجمع در کمپ‌های اقامتی و یا خوددرای از ورود به محل کارگاه خواستار وصول معوقات مزدی خود شده بودند.

کارگران معترض پیمانکاری فازهای 15 و 16 منطقه عسلویه که در استخدام شرکت‌های پیمانکاری همچون آذران گستر، توانمند، تلاش‌گستر، آزمون فلز و پتروصنعت هستند بابت باقیمانده معوقات مزدی سال 93 و مطالبات مزدی جاری سال 94 طلبکارند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۷ ارسال
388771
نظرات
۱۷:۲۳
 ساعت -
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴
امیرعلی صفرزاده
0
0
پاسخ به این نظر
امیرعلی صفرزاده  
۱۷:۲۳
 ساعت - 
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴
عالی
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۲ + ۷ ارسال
  • عالی