تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۱۲:۲۵ |
کد خبر: ۳۸۸۷۰۶

حاشیه های زیبا و تلخ از مجریان صدا و سیما/فرزاد حسنی،رامبد جوان،علی ضیا،محمود شهریاری

در این مطلب حاشیه هایی زیبا و تلخ که در چند سال اخیر برای مجریان مشهور تلویزیون از جمله آقای علی ضیا پیش آمده را مرور میکنیم.

پایگاه خبری شباویز/حاشیه های جدید مجریان تلویزیون از رامبد جوان تا فرزاد حسنی

در این مطلب حاشیه هایی که در چند سال اخیر برای مجریان مشهور تلویزیون پیش آمده را بررسی کرده ایم.

حاشیه هایی که مجریان تلویزیون ساختند

رفتار فرزاد حسنی در برنامه اکسیر با واکنش تند افراد خاص و عام جامعه در شبکه های مجازی مواجه شده و حالا او زیر تیغ انتقاداتی است که پیش ازاین نیز در اندازه های کوچک تری گریبانش را گرفته بود و برای مدتی او را تبدیل به چهره ای پرحاشیه در رادیو و تلویزیون کرد.

بااین حال حاشیه های مجریان تلویزیونی طی سال های اخیر اصلاً کم نبوده، جدا ازآنچه روی آنتن زنده یا در برنامه های تولیدی رخ داده و بعضاً بزرگ نمایی شده، اتفاقات بیرون از تلویزیون و زندگی بیرون از محیط جام جم نیز آن ها را به چهره هایی تبدیل کرده که با جستجو کردن نامشان در موتورهای جست و جو به موارد مختلفی برخورد می کنید.

مجموع این داده ها اما سبب می شود مجریان تلویزیونی مثل بازیگران، خواننده و فوتبالیست ها و ورزشکاران مطرح در زمره سلبریتی ها قرارگرفته و هر اتفاق مربوط به آن ها باعث شود مردم رفتار هایشان را قضاوت کنند و شبکه های اجتماعی محلی برای نقدشان باشد.

به همین مناسبت شاید بد نباشد حواشی چند مجری مشهور طی سال های اخیر بررسی کنیم و ببینیم در دروان حرفه ای این آدم های حالا شناخته شده چه گذشته است:

کافه، مظلومی، ضیا

علی ضیا؛ پسر جوان چشم رنگی اهل کاشان که برای اولین بار مثل جوان های امروزی لباس می پوشید و آستین هایش را تا آرنج تا می کرد تا غیر از گفتار و رفتارش در پوشش هم متفاوت باشد خیلی زود به محبوبیت رسید تا جایی که کلی طرفدار نوجوان پیدا کرد و کار به جایی رسید که هوادارانش با هواداران علیخانی در شبکه های مجازی و سایت ها جنگ و جدلی جانانه راه انداختند که ضیا فلان است و بیسار.

بااین حال همین علی ضیا (که در برخی از گفت و گو هایش مسائلی را باعث شده و ناراحتی هایی به مخاطبش تحمیل کرده بود) سال گذشته به خاطر همراهی در یک جمع هواداری، بزرگ ترین حاشیه دوران کاری اش را تجربه کرد. دربی رفت سرخابی های تهران تا لحظات پایانی با یک گل به سود استقلال در جریان بود که پرسپولیس در دقیقه 96 به گل مساوی رسید. این گل باعث شد ضیا و برخی دوستان بازیگرش که در کافه ای مشغول تماشای بازی بودند، از خود بی خود شده و مثل سکوهای ورزشگاه علیه حریف دیرینه شان شعار دهند. در این شعار ها البته پرویز مظلومی سرمربی استقلال هم سیبل قرارگرفته و همراهی ضیا با این شعار ها دردسر بزرگی براش به وجود آورد. انتشار فیلم این شادمانی عجیب باعث شد حملات و انتقادهای زیادی علیه این مجری جوان صورت گیرد و البته ممنوع التصویر شود. بعد از مدتی ضیا شخصاً سراغ مظلومی رفت و از او دلجویی و معذرت خواهی کرد ندامت نامه ای نوشت تا روی آنتن برگردد و البته مادرش او را از فوتبال دیدن محروم کند!

ماجرای توییت مجری خندوانه

رامبد جوان؛ مجری - بازیگر - کارگردانی که با خندوانه و کارهای نو تازه اش به محبوبیت زیادی در بین عامه و مخاطبان تلویزیون دست یافت و حتی عادل فردوسی پور را جا گذاشت هم از حاشیه ها دور نبوده و هرازگاهی درگیر مسائلی می شود که شدت این گیرودارها او را تا مرز پاسخ ها عجیب و ناشی از عصبانیت پیش می برد. جوان که در فضای مجازی فعالیت چشمگیری دارد مدتی به خاطر مسائلی که مردم در ارتباط با میهمان های برنامه اش مطرح می کردند واکنش تندی نشان داد.

آخرین حاشیه مربوط به رامبد جوان هم در همین روزهای اخیر رقم خورد. حرف های آیت الله خاتمی درباره خنده به هر قیمتی که سروصدای زیادی به پا کرد زمینه ساز این حواشی شد. خیلی زود خبر رسید رامبد در توییترش به این اظهارات جواب داده اما خودش این مسئله را تکذیب کرد و تأکید داشت خودش را ملزم به پاسخگویی نمی داند و اگر قرار بر این کار باشد مسئولان تلویزیون این کار را انجام می دهند. جوان پیش از این اتفاق آدرس توییترش را در صفحه ی اینساگرامش گذاشته بود، اما پس از آن داشتن حساب کاربری در توییتر را تکذیب کرد و گفت که این توییت هم با تصویرسازی و به کمک فوتوشاپ خلق شده است.

محمود شهریاری؛ مجری پرکاری که در دهه 70 با خنده های منحصربه فردش مشهور شد و البته بعد تر با رک گویی ها و اجرای متفاوتش نسبت به مجریان خشک آن سال های تلویزیون به چشم آمد بعد از حاشیه هایی که با رقص کردی در عروسی برادرش و فیلم منتشره از این اتفاق برایش درست شد، با سؤال خارج از عرف در برنامه شب های رمضان بار دیگر ممنوع التصویر شد. شهریاری در این برنامه از امیر جعفری پرسید همسرش شبیه چه میوه ای است؟

دیگران؛ مجریان بسیاری در تلویزیون بوده اند که هرازگاهی دچار حواشی این چنینی شده یا در اجرای برنامه نکته ای باعث به حاشیه رفتنشان شده. رضا رشیدپور، مبینا نصیری، فرزاد جمشیدی، محمدرضا شهیدی فر، ژیلا صادقی، سید جواد یحیوی و... ازجمله این چهره های شناخته شده بودند که به دلایل مختلفی اعم از عبور از خط قرمز ها و مسائل شخصی و... مدتی ممنوع التصویر شده و البته حاشیه های فراوانی از همین مسئله گریبانشان را گرفت.

حاشیه های زیبا و تلخ از مجریان صدا و سیما/فرزاد حسنی،رامبد جوان،علی ضیا،محمود شهریاری

ماجرای ماه عسل

احسان علیخانی؛ گفت و گوهای داغ و جنجالی علیخانی با مهمان هایش در برنامه ماه عسل و البته برنامه های تحویل سال نو یکی دو بار برایش دردسرساز شد. علیخانی که باپشتکار و هوش بالا از پشت صحنه برنامه های اجتماعی به مقابل دوربین رسید و محبوبیت و شهرت زیادی به دست آورد یک بار به خاطر گفتن اینکه مردم باید بروند از محله رئیس جمهور گوجه فرنگی بخرند به حاشیه رفت و سال قبل با دو برنامه ماه عسل در کانون توجه قرار گرفت. دعوت از یک مدل لباس عروس به برنامه و حاشیه هایی که این مسئله ایجاد کرد به علاوه صحبت های علیخانی درباره همسریابی دختران مجرد و نگرانی اش از این مسئله داستان ساز شد.

او دریکی از برنامه هایش درباره دختران مجرد حرف زد و به آن ها گوشزد کرد که به دلیل کمبود شوهر به خواستگاران خود جواب مثبت دهند. این حرف ها پیام های اعتراض آمیز متعددی را برای این برنامه به همراه داشت تا جایی که علیخانی مجبور شد توضیحاتی را در مورد این توصیه خود مطرح کند.

کَل کَل با رادان
فرزاد حسنی؛ مجری همواره آراسته سیما که البته تصور می کند به لحاظ دانش در حوزه های مختلفی ازجمله ادبیات، شعر، سینما، تئا تر، ترانه سرایی، موسیقی، بازیگری و... اطلاعات جامعی دارد و در هر مقوله تنه به تنه بزرگان آن هنر می زند همواره مجری جنجالی و پرحاشیه ای بوده است. حسنی سال 86 در گفت و گو با سردار رادان در برنامه کوله پشتی انتقاداتی را نسبت به برخورد بد مأموران نیروی انتظامی با مردم و خودش مطرح کرد که باوجود تحسین عمومی، دردسرهای زیادی برایش داشت و باعث شد پس از مدتی شانس حضور در کوله پشتی و تلویزیون را از دست بدهد و ممنوع التصویر شود.

حسنی کم کم با رادیو و اجرای برنامه سال تحویل به دوران یکه تازی اش در بین مجریان خوش سروزبان سیما نزدیک شد اما اتفاقات عجیب وغریب جدایی اش از آزاده نامداری بار دیگر او را به حاشیه کشاند. تصویر منتشرشده از همسر سابقش که با ضرب و شتم حسنی به روز بدی افتاده بود و البته پست های جنجالی نامداری او را به قهقرا برد. هرچند حسنی هم جوابیه ای مفصل به نامداری داد و همه چیز را از بیخ و بن تکذیب کرد اما باوجود تأکید بر اینکه نباید مسائل زندگی خصوصی اش به مدیران سیما ارجاع داده شود و البته رسانه ای شود اما خودش بد تر این آش را هم زد و با طرح مسائلی برای تکذیب حرف های نامداری اوضاع را خراب تر کرد.

یک سال بعدازآن ماجرا ها حسنی با برنامه اکسیر به تلویزیون برگشت و با تحقیر فرد شرکت کننده در این مسابقه دوباره به چهره منفوری در تلویزیون تبدیل شد. هرچند او با انتشار پشت صحنه این برنامه سعی در تلطیف فضای موجود دارد اما به همین پشت صحنه هم نقدهای جدی وارد است و ظاهراً او، بار دیگر آش شور خود را هم زده و اوضاع را خراب تر کرده است.

رامبد جوان با گریم جدید و خاص

سرطان واقعیتی تلخ در زندگی صنعتی و مدرن امروزی است که سالانه در جهان جان چندین نفر را میگیرد. برای پیشگیری از این بیماری باید تدابیری اتخاذ شود که سرعت روند رو به رشد آن را کنترل کند. سرطان بیماری نیست که فی البداهه ایجاد شود و گاهی سال ها طول می کشد که خودش را نشان دهد. برای پیشگیری از ابتلا به سرطان و جلوگیری از افزایش شیوع آن افراد  مستلزم به دانستن آگاهی در حوزه امنیت غذا، هوا و .... هستند به همین منظور فواد صفاریان تیزری با هدف آگاه سازی آحاد مردم جامعه از وجود سونامی سرطان کارگردانی کرده است که در این تیزر رامبد جوان با چهره و گریم متفاوتی ظاهر شده است.که در ادامه مشاهده می کنید.

حاشیه های زیبا و تلخ از مجریان صدا و سیما/فرزاد حسنی،رامبد جوان،علی ضیا،محمود شهریاری

حاشیه های زیبا و تلخ از مجریان صدا و سیما/فرزاد حسنی،رامبد جوان،علی ضیا،محمود شهریاری

ماجرای درگیری جنجالی پرویز مظلومی و علی ضیا

بعد از دربی هشتاد و یکم استقلال و پرسپولیس ، علی ضیا که با دوستانش در کافه این مسابقه پرهیجان را که به تساوی در آخرین دقایق انجامید ، مشاهده میکرد شادی پر شوری از خود بروز داده و در شعاری همراه با سایر تماشاگران در مورد کلاه گیس مظلومی شعار داده بود

پس از پخش گسترده کلیپ این واقعه سید علی ضیاء از مظلومی و طرفداران استقلال  تقاضای بخشش کرد و پرویز مظلومی گفت که او را میبخشد اما ظاهرا  این سرمربی اکنون قصد شکایت دارد . شکایتی که هنوز انجام نشده به ممنوع التصویری سید ضیا مجری معروف تلویزیون منجر شد.

شکایت پرویز مظلومی از سید علی ضیا

پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال در نشستی که پیش از بازی با تیم فولاد داشت ضمن بررسی مسائلی در رابطه با تیم و شهرآورد هشتاد و یکم استقلال و پرسپولیس بیان داشت که از علی ضیا شکایت خواهیم نمود.

پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و فولاد در جام حذفی اظهار کرد: برای پیروزی مقابل سرخ پوشان اهوازی و صعود به مرحله بعدی مسابقات آماده هستیم، از حذف شدن خود جلوگیری کرده و به جدول رقابت‌های لیگ برتر نگاه نمی‌کنیم.

وی افزود: کسب قهرمانی در جام حذفی راحت‌ترین راه برای صعود به آسیا است و ما برای برد به ایران می‌رویم. هر چند بازیکنان از تغییر نتیجه دیدار دربی ناراحت هستند اما با کنار گذاشتن این ناراحتی تنها به فولاد فکر می‌کنیم.

وی در مورد دربی بیان کرد: باید از اصحاب رسانه و هم چنین هواداران دو تیم که در کنار یکدیگر یکی از بهترین دربی‌ها را رقم زده و بازی بدون حاشیه و همراه با نظم و انضباط به پایان رسید تشکر کنم.

مظلومی در خصوص وضعیت کرار هافبک عراقی استقلال گفت: درباره این بازیکن صحبتی ندارم و مدیران باشگاه باید درباره کرار صحبت کنند.سرمربی استقلال در مورد بیانیه کی‌روش علیه رحمتی اظهار داشت: کی‌روش در چند وقت اخیر به همه حمله کرده و اهالی فوتبال را مورد انتقاد قرار داده است.

مهدی رحمتی در حال حاضر بهترین دروازه‌بان ایران می‌باشد و نمی دانم علت عدم دعوت به تیم ملی چیست.سرمربی تیم ملی باید درحال حاضر روی این تمرکز کرده تا بتواند با شکست دادن گوام و هند و ترکمنستان به مرحله بعدی مسابقات راه یابد.

کی‌روش از زمان حضور در ایران پول‌های زیادی گرفته و تنها توهین می‌کند.مظلومی درباره فیکس بازی کردن وحید طالب لو در جام حذفی گفت :‌درحال حاضر هیچکس از ثابت بازی کردن خود اطلاع ندارد، من مربی ای نیستم که بازی را بین بازیکنان تقسیم کنم و بر اساس شرایط مسابقه و وضعیت روحی بازیکنان ترکیب بازی خود را می‌چینم.

مظلومی در خصوص انتقاد کارشناسان از تعویض‌هایش در دربی بیان کرد: بهترین تعویض‌ها را انجام دادم متاسفانه مانند بازی با سپاهان این تعویض ها موثر نبود هیچوقت بدون مشورت با همکارانم تعویض نمی‌کنم و افرادی که به این موضوع انتقاد دارند بار دیگر ایران مقابل سپاهان را نگاه کنند.

مظلومی درباره توهین علی ضیاء در زمان شادی پس از گل سرخپوشان پایتخت گفت: متاسفم برای افرادی که احترام جامعه فوتبال و پیشکسوتان را حفظ نمی‌کنند و در ماه محرم این توهین‌ها و حرکات را انجام می‌دهند، هر کس می‌تواند در حریم شخصی هر کاری را انجام دهد اما توهین و هتاکی در اذهان عمومی کار شایسته‌ای نیست، کسی که فرهنگ ندارد نباید به مردم درس فرهنگ دهد.

توهین علی ضیاء اهمیتی ندارد و از آن می‌گذرم اما زمانی که پای هواداران استقلال به این توهین باز شد و این مجری به هواداران استقلال توهین کرد تا آخرین لحظه از حق هواداران استقلال دفاع می‌کنم و از باشگاه هم می‌خواهم این موضوع را از طریق مجرای قانونی پیگیری کند البته به غیر از آن شخص هنرمندان دیگری هم بودند که برخی الفاظ و حرکات ناشایست را نسبت به من و کل مجموعه استقلال انجام دادند.

 پس از این بیانات مظلومی ، معاون سیما اعلام کرد علي ضياء ممنوع التصوير شد.معاون سیما گفت: سیدعلی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر شد و حق اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان‌ها را ندارد.

علی اصغر پورمحمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما درباره وضع سیدعلی ضیاء افزود: به دلیل اینکه کلیپی از این مجری در فضای مجازی منتشر شده که این مجری در این کلیپ به هواداران و سرمربی استقلال توهین کرده است همچنین آن مجلس از لحاظ شرعی مشکل داشته و مختلط بوده و آن مجری حرکات نامتعارفی انجام داده، علی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر است.

وی گفت: باید پرونده این مجری در ادارات مربوط به مجریان در سازمان صداوسیما بررسی و تصمیم مورد نظر در مورد او گرفته شود ولی تا زمان اعلام نتیجه این مجری ممنوع التصویر است و باید منتظر ماند و دید رأی امور رسیدگی به تخلفات مجریان چه می شود .

علی اصغر پورمحمدی گفت : سیدعلی ضیاء اجازه اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان‌ها را در کل صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران ندارد.چند روز پیش کلیپی از سید علی ضیاء منتشر شده بود که این مجری در آن پس از اینکه تیم محبوبش گلی را به ثمر رساند به سرمربی تیم استقلال توهین کرد و درکافه ای که مختلط بود حرکات نامتعارفی از خود انجام داد.

حاشیه های زیبا و تلخ از مجریان صدا و سیما/فرزاد حسنی،رامبد جوان،علی ضیا،محمود شهریاری

مجری سیما: ما آدم‌های فضولی هستیم
فرزاد حسنی بالاخره از طلاق و جدایی خود سخن گفت
در پی انتشار خبر طلاق دو مجری نامدار که بزودی به یکی از مباحث پرخواننده تبدیل شد، منابع خبری و خوانندگان هنوز درباره این زن و شوهر سابق می‌نویسند و حاشیه‌ها و اتفاقات پس از آن را منتشر می‌کنند. «جام جم سرا» اگرچه سعی کرده تا حد امکان به حاشیه‌های این اتفاق که ممکن است برای هر کسی دیگر نیز پیش بیاید دامن نزد، در پی، به بازنشر مطلبی در این باره می‌پردازد که همکارانمان در «جام جم سیما» آن را منتشر کرده‌اند. این مطلب اگرچه ظاهراً گزارش یک برنامه رادیویی است، اما حسنی در آن با اشاره غیر مستقیم به ماجرای طلاق خود، از رفتارهایی شایع میان بسیاری از ما ایرانیان سخن گفته که اگر قصد تغییر و اصلاح خود را داشته باشیم، خواندنش برای خانواده‌ها و افراد جامعه مفید است.
 
فرزاد حسنی در این برنامه هم غزل خواند وهم به سوالات مردمی پاسخ گفت. او چندین بار به مطالب سایت های خبری اشاره کرد و تلویحا گفت که همه اخبار و گزارش های منتشر شده را دنبال می کند. مثلا یک بار گفت : «در سایت ها نوشته‌اند من امروز آمده‌ام بازدید تو را پس بدهم.»
 
در بخشی دیگر از صحبت هایش هم به مهران دوستی گفت: «سایت‌ها عکس من را در عروسی برادرم منتشر کرده بودند. »
 
فرزاد حسنی در بخشی از برنامه پیشنهاد کرد که یک غزل عاشقانه را با مهران دوستی دو نفره اجرا کنند. او گفت: «من دوست دارم عاشقانه هایمان را با هم تقسیم کنیم. مهران می خواهد به سبک خودش عاشقی کند و من هم به سبک خودم. من و همکار گرانقدرم جناب آقای مهران دوستی روبروی همدیگر نشسته ایم با دو میکروفون مختلف. جفتمان پر از خاطرات عجیب و غریب و تجربه های متفاوت در زندگی هستیم. با دو معنی و نگاه متفاوت از عشق برای شما می‌خواهیم غزل بخوانیم. یک آدمی با فاصله سنی از من (مهران دوستی) و یک آدمی که ممکن است خام تر باشد. ببینید ما دو تا یک غزل عاشقانه را چگونه می‌خوانیم.»
 
این دو مجری در ادامه برنامه این غزل را خواندند:
 
کشور آمریکا تاریخ نداشته‌اش را تبدیل به یک تاریخ جهانی می‌کند اما ما بهترین بازیگران و هنرمندانمان را تخطئه می‌کنیم. ما آدم‌های بزرگ را کوچک می‌کنیم
 
خوب من حیف است حال خوبمان را بد کنیم
راه رود جاری احساسمان را سد کنیم
عشق در حالتی خوب است خوب خوب خوب
پس نباید با اگر یا شاید آن را بد کنیم
دل به دریا میزنم من دل به دریا میزنی؟
تا توکل بر هر آنچه پیش می آید کنیم.
می توانی می توانم می شود نه شک نکن
باورم کن تا نباید را فقط باید کنیم
 
در ابتدای برنامه مهران دوستی این سوال را مطرح کرد که «چرا بعضی از ما فضولی می کنیم؟» بخشهایی از صحبت‌های «فرزاد حسنی» را در ادامه بخوانید:
 
*مردم وقتی یک نفر را در فاصله ای از خودشان می‌بینند در عین حال که لذت می‌برند دوست دارند برایش یک اتفاقی بیفتد. وقتی یک نفر که از تو بهتر است برایش اتفاقی می افتد پاسخی می شود برای همه فروخوردگی ها و شکست های تو. انگار تو دیگر برای همه ناراحتی هایت عذاب وجدان نداری. دلت خنک می شود. جیمز دین سه تا و نصفه ای فیلم بازی کرده. به جایگاهش کاری ندارم. هر سال برایش جشنواره می گذارند. این قدر نگهش می دارند. اما ما بهترین بازیگران و هنرمندانمان را تخطئه می کنیم. ما آدم های بزرگ را کوچک می کنیم. کشور آمریکا تاریخ نداشته اش را تبدیل به یک تاریخ جهانی می کند.
 
 
*عده‌ای از ما که منظورم اکثریت است زمانی که توفیقی را می‌بینیم در برابرش واکنش نشان می‌دهیم. وقتی محمد اصفهانی و خواجه امیری می‌‌رود بالا که بخواند برایش دست می‌زنیم؛ ولی می گوییم اگر پایش در برود و زمین بخورد چه حالی می کنیم. چقدر دوست داریم فیلم یک نفر دربیاید. یک ترانه ای هم داریم که می گوید «بگیر دست فتادگان را به شکر بازوی پرتوان» . همه دوست دارند دست هم را بگیرند. هر وقت ببینند خدای نکرده مهران سرطان گرفته است همه کمکش می کنند. . اگر بگویند مهران جایزه بهترین گویندگی را در آسیا گرفته است نصف همکاران می خواهند خفه ات کنند.
 
* فضولی و اظهار فضل یا برای داشتن اطلاعات اضافی است و یا برای اظهار نظرهای بیجا و ما آدم هایی هستیم که منتظر این کارهای بیجا هستیم. یک مقدار گوشمان بیشتر از هوشمان است. دوست داریم همه چیز را بشنویم.
 
*دوستی پیامک فرستاده که نگویید فضولی؛ ما کنجکاو هستیم. آن فرهاد بود که در کتاب دوم دبستان کنجکاو بود؛ ولی ما فضول هستیم.
 
*گاهی وقت‌ها خودمان به بعضی‌ها اجازه فضولی می‌دهیم و اجازه می‌دهیم در مسائل شخصیمان دخالت کنند. ما نباید خودمان فضول باشیم و اجازه بدهیم یک عده به خلوت ما ورود پیدا کنند و چیزی بگویند. وقتی در خانه را باز گذاشتی دزد و سگ و گربه با هم داخل خانه می شود.
من برای مرضیه برومند می میرم؛ ولی تازگی چیزهای عجیب و غریب می گوید. مثلا به مهریه مهناز افشار هم کار دارد!
 
*این را به خاطر خودشیرینی نمی گویم. خیلی وقت ها ممکن است دیگران از من تعریف کنند و بگویند برنامه هایت خیلی پرمخاطب است. به خدا وقتی کار قدیمی ها را گوش می‌کنم می‌فهمم چقدر کم هستم. ملت ایران می‌دانند که من تا به حال به آنها دروغ نگفته‌ام. کارهای قدیمی را گوش می‌کنم؛ می‌فهمم که من چقدر کم و کوچکم. وقتی مهران دوستی در ابراز صدایش این قدر درست عمل می کند، واقعا آدم احساس می‌کند خیلی باید بدود.
 
*ما وظیفه داریم غم های مردم را در دستگاه خودمان خرد و تبدیل به شادی کنیم. این وظیفه ما مجری هاست.
 
*من برای مرضیه برومند می میرم؛ ولی تازگی چیزهای عجیب و غریب می گوید. مثلا به مهریه مهناز افشار هم کار دارد!
 
*آدم قبل از این که بخواهد پیکاسو شود باید کمال الملک شود. خیلی از مخاطبان می گویند ما می خواهیم فن بیانمان خوب شود. فن بیان به چک و چونه و تلفظ ربط پیدا می کند. ما یک فن خطابه هم داریم که آموزش دادنش خیلی سخت است. ما نمی توانیم یاد بدهیم که مردم چطور فکر کنند. واقعا گوینده و مجری کم داریم. نه هر که سر بتراشد قلندری داند.
 
*مهران دوستی: من و فرزاد حسنی خیلی با هم رفیق هستیم. همدیگر را در اداره و جشنواره می بینیم. همفکر هستیم. تلفن های زیادی راجع به فرزاد شده است. فرزاد گواهینامه رانندگی ندارد. اگر بخواهند شمال بروند ۱۲۰ هزار تومان می دهند با آژانس می روند. واقعا آدم دوست داشتنی است. خیلی خوب حرف می زند

شغل همسر  محمد سلوکی ،خوش تیپ‎ترین مجری تلویزیون

محمد سلوکی مجری خوش نام صدا و سیما را همه می شناسیم. وی علاوه بر فن بیان خوب و قدرت عالی در اجرا یک مجری خوش تیپ نیز هست. در سال های اخیر نیز به عنوان خوش تیپ ترین مجری صدا و سیما انتخاب شد.

محمد متولد ۸ اسفند سال ۵۸ است. پدر او سرهنگ نیروی هوایی بوده است. مادرش خانه دار و اراکی است. محمد در حالی که بر سر فیلمبرداری یکی از کارهای برادرش مهدی سلوکی حاضر شده توسط یک نفر برای اجرا انتخاب می شود.  جالب است بدانید که محمد سلوکی ۷ بار در تست اجرا رد می شود تا اینکه بالاخره در این زمینه منتخب می شود.

در بیشتر مواقع ما محمد سلوکی را با تیپ رسمی جلوی دوربین می بینیم و اغلب کت و شلوار به تن می کند. در انتخاب کت و شلوار هم تمایلش به سمت کت و شلوار های سه تکه (به همراه جلیقه است). رنگ های مشکی و طوسی و خاکستری را روی تن او زیاد دیده ایم و این ها دقیقا همان رنگ هایی هستند که مناسب رنگ پوست و چهره زیبای او هستند.

محمد سلوکی در استفاده از اکسسوری ها مهارت خاصی دارد. شاید بیشتر از پایه های تیپ او، اکسسوری هایش توجه ما را جلب می کنند. فریم عینک های زیبایی که به چشم می گذارد با دقت خاصی انتخاب شده اند و مناسب فرم صورت او هستند. در انتخاب ساعت مچی نیز هوشمندانه عمل می کند. در برخی از اجراها ساعت جیبی بند دار نیز در تیپ او مشاهده شده است که کامل کننده تیپ او بوده است.

تیپ پشت دوربین او نیز زیبا و مثال زدنی است. او در عکس ها از اکسسوری های کلاه و عینک آفتابی در پشت دوربین استفاده می کند و همین قضیه باعث شده تا همیشه او را به عنوان فردی خوش تیپ چه در پشت دوربین و چه جلوی دوربین بشناسیم.از نکات بارز دیگر تیپ محمد سلوکی می توان به مدل موهای مثال زدنیش اشاره کرد که در زمان خود تک و منحصر به فرد بوده اند. مدل ریش و سبیل او کاملا هوشمندانه انتخاب شده اند و نقصی در آن ها مشاهده نمی شود. به دلیل فرم صورتش اکثر مدل های ریش مثل ریش پروفسوری، ته ریش و ریش کوتاه به او می آید.

در انتخاب لباس ها سعی می کند لباس های اندازه تنش انتخاب کند و از رنگ های شاد برای ظاهر شدن جلوی دوربین استفاده می کند.همسر او صاحب و مدیر کافه است و چند سالی است که با هم ازدواج کرده اند.

بهترین مجری بیست سال اخیر تلوزیون بالاخره با مدل درخواستی هوادارنش عکس گرفت

حاشیه های زیبا و تلخ از مجریان صدا و سیما/فرزاد حسنی،رامبد جوان،علی ضیا،محمود شهریاری

علی ضیا مجری برنامه های تلویزیونی که مدتی را در تعلیق به سر می برد و هم اکنون برنامه های زیادی را در تلویزیون اجرا می کند در اینستاگرام هم فعالیت هنری خود را ادامه می دهد. علی ضیا مجری برنامه های تلویزیونی در اینستاگرامش نوشت :سید علی ضیاء زادهٔ (۲۶ شهریور ۱۳۶۴ در کاشان)، مجری برنامه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. در سال ۱۳۹۰، مجله همشهری جوان، ضیا را «پدیده اجراهای تلویزیونی» خواند. به نوشته روزنامهٔ خراسان، «ضیا برنامه‌های مطرح زیادی مثل ویتامین ۳، بعضیا، تحویل سال نو و … را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده است.» او هم اکنون اجرای برنامه امشب را بر عهده دارد. ضیا در نظرسنجی برنامهٔ «سه ستاره» به عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد.

 

رشیدپور در «دورهمی» از فعالیت سیاسی‌اش گفت/ درآمد 20 میلیونی آقای مجری

کلاه برداری موضوع پنج شنبه شب «دورهمی» بود و  مهران مدیری استندآپ کمدی را با این موضوع اجرا کرد و بعد از آن نمایش با حضور چند بازیگر جدید از جمله رامین ناصرنصیر، سروش جمشیدی، امیر جنانی و لیلا ایرانی اجرا شد.

اما «دورهمی» مهران مدیری امشب میزبان رضا رشيدپور مجری تلویزیون بود. رشید پور ابتدا از حضورش در برنامه ابراز خوشحالی کرد و گفت: چقدر در مقام مهمان سلام و احوال پرسی با بیینده سخت است.مهران مدیری با بیان اینکه بالاخره در مقام مهمان گیرت انداختم، سوالات خود را آغاز کرد.اولین سوال مهران مدیری از رضا رشیدپور این بود که چرا تصور میکنی مجری خوبی هستی؟

رشیدپور در پاسخ به این سوال گفت: چه کسی گفته که من مجری خوبی هستم. به تازگی به این نتیجه رسیدم که اعتماد به نفس دارم اما اینکه مجری خوبی هستم را مردم باید بگویند. در این مدت مردم به من لطف دارند و از برخوردها متوجه شدم که من را به عنوان مجری خوب قبول دارند.وی ادامه داد: من با دلیل از مهمان ها سوال میکنم اما شما آقای مدیری من را در دور باطل می اندازی. اما در کل مردم مجری که صادق باشد و فیلم بازی نکند را دوست دارند، صداقت بسیار با اهمیت است.

مهران مدیری از رشیدپور پرسید که چرا مجریان اجازه صحبت به مهمان برنامه را نمی‌دهند؟ رشید پور در این باره پاسخ داد: بیشتر ما دوست داریم به جای اینکه گوش دهیم، حرف بزنیم. مجری ها هم به همین شکل بیشتر در بین حرفهای مهمان صحبت می کنند.مهران مدیری پرسید که چرا برخی مجریان لوس هستند؟ و رشید پور در پاسخ به این سوال بیان کرد: جلوی دوربین از حوزه ادب خارج شدن کار خوبی نیست و فکر میکنم من جزو این مجریان نیستم و سعی کردم همیشه ادب رسانه ای را رعایت کنم.

رشید پور با اشاره به مجریان خوبی چون شهیدی فرد و میرفخرایی افزود: من خودم را برای سوال‌های سخت تر آماده کرده بودم. این سوال ها هنوز من را تکان نداد. مدیری هم رشیدپور را به صبوری دعوت کرد.

رشید پور در ادامه در خصوص سابقه فعالیت کاری خود عنوان کرد: من از سال ۷۲ شروع کردم و ۲۳ سال است که در عرصه اجرا فعالیت می کنم و عشقم این است که ۲۳ سال برای مردم اجرا میکنم.وی با اشاره به میزان مدرک تحصیلی خود بیان کرد: مهندس عمران هستم. کارگردانی و خلبانی را هم به صورت شخصی ادامه دادم.مهران مدیری در برنامه دورهمی خطاب به رشید پور طعنه زد و گفت: در دولت قبل هم کلی فعال بودی بعد هم در دولت فعلی، ناگهان بنفش شدی و حتی تا مرحله سخنگویی رفتی!

رضا رشید پور در پاسخ به سوال مهران مدیری در خصوص کار نکردن در دولت قبل گفت: هیچ ارادتی به دولت قبل ندارم و نخواهم داشت اما افتخار میکنم بخشی از زندگی‌ام را در دولت فعلی فعالیت سیاسی کردم.وی در ادامه در خصوص درآمد خود بیان کرد: درآمدم ماهي ٢٠ ميليون است و اكثر درآمدمم بابت كار در رشته سازه عمرانه نه مجري گری.

تک پسری لوس ،ماشین باز ، دارای مدارک متنوع و بی ربط، رکورد دار خوردن 15 بلال در یک روز و عاشق خیار ! اینها صفاتی بود  که مهران مدیری درباره رضا رشید پور گفت .مهران مدیری همچنین گفت: رشید پور 50 دست لباس از تبریز آورده و بک اتاق ۲۴ متری پر از لباس دارد!در ادامه رشید پور درباره دخترش هلن گفت: من عاشق دخترم هستم و همه ی زندگیم در محوریت دخترم می چرخد.

وی در پاسخ به اینکه بزرگترین شکست زندگیش چی بوده، عنوان کرد: وقتی میبینم مردم بدون آگاهی قضاوت می‌کنند، احساس شکست میکنم.رشید پور در پاسخ به سوالی هم که آیا شکست عشقی خورده یا نه، جواب منفی داد.سوال پایانی مهران مدیری از رشید پور این بود که آیا اکنون احساس خوشبختی میکنی؟ و رشیدپور گفت: من حالا میلیاردر هستم چراکه سرمایه‌هایی چون مردمم به من لبخند می‌زنند و به داشتن این مردم افتخار می‌کنم.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۹ ارسال
388706
نظرات
۰۳:۰۷
 ساعت -
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴
امیرعلی صفرزاده
3
0
پاسخ به این نظر
امیرعلی صفرزاده  
۰۳:۰۷
 ساعت - 
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴
عالی
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۴ + ۱ ارسال
  • عالی
۱۸:۱۸
 ساعت -
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴
نفس
3
0
پاسخ به این نظر
نفس  
۱۸:۱۸
 ساعت - 
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴
خوب
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۴ + ۱ ارسال
  • خوب
۱۴:۳۸
 ساعت -
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴
بدون نام
3
0
پاسخ به این نظر
بدون نام  
۱۴:۳۸
 ساعت - 
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴
واقعا سخته
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۴ + ۱ ارسال
  • واقعا سخته