تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۴ ۱۶:۲۵ |
کد خبر: ۳۸۸۴۸۸

سریع ترین گوشی جهان

بر اساس آزمون هایی که وب سایت Tom’s Guide بر روی شش پرچم دار مطرح بازار انجام داده است ، گلکسی اس ۶ به عنوان سریع ترین گوشی جهان معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از گجت نیوز، بر اساس آزمون هایی که وب سایت Tom’s Guide بر روی شش پرچم دار مطرح بازار انجام داده است، گلکسی اس ۶ به عنوان سریع ترین گوشی جهان معرفی شده است.

 

 وب سایت Tom’s Guide عقیده دارد، صرفا گرفتن امتیاز خوب در بنچمارک به معنی سریع بودن یک گوشی نیست. یک گوشی سریع باید بتواند عمل‌کردهای روزانه از قبیل باز کردن یک فایل حجیم، بازی کردن بی‌وقفه و باز کردن دوربین را سریع و بدون نقص برای کاربر به اجرا گذارد.

 

وب‌سایت Tom’sGuide چند دستگاه از برترین و قدرتمندترین گوشی‌های هوشمند جهان را طی ۹ دور رقابتی در مقابل هم قرار داده و سرعت عمل‌کرد آنها را با هم مقایسه کرده است. در نهایت سامسونگ گلکسی S6 با اول شدن در ۶ رقابت از این مسابقات سربلند بیرون آمد.

 

 

گوشی ال‌جی جی جی ۴ که در مقام دوم قرار گرفت نشان داد که در زمینه‌ی سرعت باز کردن دوربین حرف اول را می‌زند. آیفون ۶ هم جایگاه سوم را کسب کرد و ثابت کرد که هنوز در ارایه‌ی سریع و بی نقص بازی‌ها بی‌رقیب است. این گوشی از لحاظ زمان مورد نیاز برای بارگذاری فایل‌های PDF دوم شد. ناامیدکننده‌ترین نتیجه مربوط به نکسوس ۶ بود که پنجم شد و در باز کردن فایل‌های PDF، باز کردن دوربین و تست های بازی آخر شد.

 

توجه داشته باشید این نتایج بر اساس بررسی های انجام شده توسط وب سایت Tom’s Guide بوده است.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۱۲ ارسال
388488
نظرات
۱۵:۰۹
 ساعت -
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴
امیرعلی صفرزاده
0
0
پاسخ به این نظر
امیرعلی صفرزاده  
۱۵:۰۹
 ساعت - 
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴
عالی
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۴ + ۱۲ ارسال
  • عالی