تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۶ ۱۷:۵۷ |
کد خبر: ۳۸۸۴۱۴

اگر شهدای مدافع حرم نبودند، امروز خاکریز دشمن در خوزستان بود

جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: اگر همین شهدا در سوریه و عراق نبودند و جلوی دشمن را نمی‌گرفتند، امروز خاکریز دشمن در خوزستان بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس از سردشت زیدون، سردار محمود معین‌پور صبح امروز در مراسم اربعین شهدای گمنام سردشت زیدون و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و در جمع خانواده‌های شهدا و مدیران دستگاه‌های اجرایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: بعضی‌ها با انتخاب راه درست و باورهای صحیح مسیر زندگی خود را درست انتخاب کردند و به فیض شهادت رسیدند.

وی افزود: تمام مسلمانان جهان و جریان‌های اسلامی این راه نورانی را ببینند و از یوخ استکبار جهانی آزاد شوند.

جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان اضافه کرد: شهدا باید الگوی زندگی ملت‌ها شوند چرا که این شهدا وجودشان خدایی بود و فقط خدا را می‌دیدند.

معین‌پور بیان کرد: تمام زندگی شهدا با ذکر و یاد خدا آمیخته بود و امروز ما هم باید در تربیت فرزندان، تحصیل، کار و در تمام سطوح زندگی خود خدا را محور  همه چیز قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم و ببینم که پیام شهدا چیست و راه همان شهدا را ادامه دهیم.

جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان اضافه کرد: راه شهدا، راه حیات و زندگی است و امروز در همه عرصه‌های جغرافیایی همین شهدا هستند که نقش‌ها و توطئه‌های دشمن و استکبار را بر ملا می‌کنند.

معین‌پور ادامه داد: دشمن بعد از هشت سال دفاع مقدس نقشه‌های متعددی برای براندازی این نظام و انقلاب طراحی کرد، جنگ تمام عیار نرم را شکل داد و در دانشگاه‌ها و مدارس و اجتماع پسران و دختران و فرزندان ما را مورد هدف قرار داد.

وی یادآور شد: امروز پیام شهدا در افغانستان، جنوب لبنان، فلسطین، افریقا و آمریکا دیده می‌شود، دشمن قافیه را باخته است.

جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: نورانیت شهدا عرصه را بر دشمن تنگ کرده و تمام تلاش خود را برای جمهوری اسلامی در خاورماینه انجام می‌دهد تا نگذارد اقتدار جمهوری اسلامی نشان داده شود.

معین‌پور ضمن اشاره به جنگ‌ در کشورهای همجوار افزود: دشمن در لبنان و سوریه و عراق تمام تلاش خود را می‌کند.

وی تاکید کرد: بعضی‌ها حرف‌هایی می‌زنند که دل شهدا را خون می‌کنند، تکلیفی که شهدا بر گردن ما گذاشته، بسیار سنگین است.

معین‌پور افزود: اگر همین شهدا مدافع حرم در سوریه و عراق نبودند و جلوی دشمن را نمی‌گرفتند، امروز خاکریز دشمن در خوزستان بود.

جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در پایان، ضمن اشاره به حضور شهدا در جامعه گفت: بعضی‌ها دچار غفلت شده‌اند، راه و مسیر خود را گم کرده و با آمدن شهدا بیدار شدند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۴ ارسال
388414