تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۶ ۱۷:۴۳ |
کد خبر: ۳۸۸۴۱۲

به‌هیچ‌وجه نمی‌توان در مقابل دشمنان نظام کوتاه آمد

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: ما باید هوشیار باشیم و بدانیم که به‌هیچ‌وجه نمی‌توان در مقابل دشمنان قسم‌خورده نظام کوتاه آمد چراکه آنان کوتاه نخواهند آمد و تا سرنگونی این نظام به دشمنی خودشان ادامه خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالکریم جمیری صبح امروز در آیین نکوداشت شهید بهشتی و یاران باوفایش در سپاه امام صادق(ع) اظهار داشت: شهید بهشتی در علم، اخلاص، مدیریت، شجاعت و تدبیر بی‌نظیر بود و همین خصائص باعث شهادت وی از سوی دشمنان انقلاب شد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به بررسی شخصیت شهید بهشتی پرداخت و افزود: دشمنان در سال‌های اولیه پیروزی انقلاب شرایط بسیار سختی را از طریق ترور شخصیت‌های تاثیرگزار در انقلاب نظیر شهید بهشتی برای سرنگونی نظام اسلامی به وجود آوردند.

جمیری گفت: شهید بهشتی با تشخیص جبهه حق با تمام توان در مقابل جبهه کفر ایستادگی می‌کرد و همین روحیه باعث شد تا دشمنان نظام وی را برنتابند و ایشان را به فیض شهادت برسانند. این شهید والامقام در زمان طاغوت، با زیرکی هرچه‌تمام‌تر در تألیف کتاب‌های درسی نقش‌آفرینی می‌کرد و دشمن به شناخت این شخصیت سترگ پی نمی‌برد.

جمیری به نقش مهم این مجتهد آگاه در شکل‌دهی تشکل‌هایی نظیر حزب جمهوری اسلامی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این نقش‌آفرینی‌ها برگرفته از نگاه سازمان‌یافته توأم با اخلاص ایشان بود که تمام‌قد برای دفاع از نظام و پیشبرد اهداف متعالی آن ایستادگی می‌کرد.

وی به بیان مظلومیت شهید بهشتی تا قبل از شهادتش پرداخت و تصریح کرد: این شخصیت کم‌نظیر از سوی دشمنان انقلاب مورد هجمه قرار گرفت و در عوض از شخصیتی نظیر بنی‌صدر خائن آ استقبال می‌شد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در آن برهه از زمان، جز ریختن خون شهید بهشتی و یارانش این آگاهی را به مردم نمی‌داد تا حق را از باطل تشخیص دهند.

وی بابیان اینکه دشمنان انقلاب بیدارند و دست از مقابله با نظام اسلامی بر نخواهند داشت، تأکید کرد: ما باید هوشیار باشیم و بدانیم که به‌هیچ‌وجه نمی‌توان در مقابل دشمنان قسم‌خورده نظام کوتاه آمد چراکه آنان کوتاه نخواهند آمد و تا سرنگونی این نظام به دشمنی خودشان ادامه خواهند داد.

وی مهم‌ترین حربه دشمن علیه نظام اسلامی را حربه تبلیغات خواند و بیان داشت: استکبار جهانی بر محور تبلیغات، دنیا را مدیریت می‌کند و اگر ما مواظب نبوده و دچار غفلت شویم، بار دیگر فریب تبلیغات مسموم دشمن را خواهیم خورد همچنان که عده زیادی از امت اسلامی در تشخیص مظلومیت و حقانیت شهید بهشتی فریب آنان را خوردند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، دشمن‌شناسی و شناسایی روش‌های دشمن را وظیفه کسانی برشمرد که می‌خواهند از اسلام و انقلاب دفاع کنند و بیان داشت: تنها راه این شناخت، بصیرت است که با ولایتمداری تحقق می‌یابد.

جمیری به سالروز وفات حضرت خدیجه(س) نیز اشاره کرد و افزود: این بانوی بزرگ اسلام به حقیقت کلام، انسانی مؤمن و ولایتمدار بود که با تقدیم جان و مالش درراه اسلام با خداوند معامله کرد.

وی گفت: حضرت خدیجه(س) برای نبی مکرم اسلام بهترین یار و مشاور بود و درزمانی که کسی اسلام را نمی‌شناخت دین مبین اسلام پذیرفت و در این راه چه مشقت‌هایی را به جان خرید.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۶ ارسال
388412