تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۶ ۱۴:۳۶ |
کد خبر: ۳۸۸۴۰۵

قهرمان لرستانی پاورليفتينگ جهان در الیگودرز غرق شد

قهرمان لرستانی پاورليفتينگ جهان در شهرستان الیگودرز از توابع استان لرستان غرق شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از مهر، فریدون علی اکبری قهرمان مچ اندازی کشور و پاورليفتينگ جهان عصر جمعه در یکی از تالابهای استان لرستان در روستای «چشمه گنجه» شهرستان الیگودرز غرق شد.

سرهنگ خدارحم ذلقی فرمانده انتظامی اليگودرز ضمن تایید این خبر به مهر گفت: با اعلام مركز فوريت های پليسی ۱۱۰ مبنی بر يک فقره غرق شدگی در تالاب روستای «چشمه گنجه» تيمی از ماموران انتظامی و امدادی اين شهرستان برای بررسی موضوع بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد جوانی ۲۴ ساله كه همراه پسر عمويش به اين محل آمده بودند حين شنا در تالاب یاد شده به دليل عدم آشنايی با فنون شنا غرق شده و جان باخته است.

فرمانده انتظامی الیگودرز با اشاره به بيرون آوردن جسد توسط عوامل غريق نجات از آب و ابراز تاسف از وقوع اين حادثه به والدين توصيه كرد که مواظب و مراقب فرزندانشان هنگام تفريح در طبيعت باشند و نكات ايمنی را به آنها آموزش دهند تا شاهد اين گونه حوادث دلخراش نباشيم.

بنابراین گزارش فریدون علی اکبری ورزشکار لرستانی دارای سابقه فعالیت در رشته مچ اندازی از سال ۸۵ تا سال ۸۹ در وزن ۷۵ کیلوگرم بوده و در این رشته موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور شده است.

وی سپس به دلیل آسیب دیدگی در مچ دست از سال ۸۹ وارد رشته پاورليفتينگ شد وتوانست در سال ۹۲ در مسابقات جهانی گرجستان در وزن ۹۶ کیلوگرم به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۷ ارسال
388405
نظرات
۰۳:۴۸
 ساعت -
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
امیرعلی صفرزاده
0
0
پاسخ به این نظر
امیرعلی صفرزاده  
۰۳:۴۸
 ساعت - 
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
خدا بیامرزش
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۱۰ + ۳ ارسال
  • خدا بیامرزش