تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۶ ۱۴:۱۰ |
کد خبر: ۳۸۸۴۰۲

من استقلالی نیستم!

مهاجم سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: از جان و دلم برای پرسپولیس بازی کردم اما مانده‌ام چرا هواداران این تیم به من می‌گویند استقلالی.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از افکارنیوز، سید مهدی سید صالحی که امروز برای رسیدگی به امور اداری به باشگاه پرسپولیس رفته بود با انتقاد به هواداران این تیم که امروز در جلوی باشگاه پرسپولیس تجمع کرده‌اند گفت: چرا به من می‌گویند استقلالی؟ من ۲۶ بازی برای پرسپولیس انجام دادم و این حرفها حق من نبود.

وی در مورد اینکه برای انجام چه کاری به پرسپولیس آمده است گفت: یک برگه در اختیار امور بین الملل باشگاه پرسپولیس قرار دادم و پس از دو هفته برای رسیدگی به آن آمدم.

سید صالحی با اعتراض دوباره به انتقادات هواداران گفت: غیرتم را برای پرسپولیس نشان دادم و همه می‌دانند که از جان و دل برای این تیم مایه گذاشتم و زمانی که از این تیم رفتم، پرسپولیس دوم ایران بود.

وی افزود: این سوالات را از آنهایی بپرسید که هر سال می‌آیند و می‌روند و هیچ تاثیری هم در این تیم ندارند. من که نان قلب و بازویم را می‌خورم و این صحبت‌ها به من نمی‌چسبد.

مهاجم سابق پرسپولیس افزود: از صدقه سر مرتضی علی در بهترین تیم‌های ایران بدون حاشیه و پارتی، بازی کردم. سال گذشته نیز وقتی دیدم در تیم سایپا عزتم در حال از بین رفتن است به استقلال خوزستان رفتم و برای این تیم ۷ گل زدم و در نهایت هم استقلال در لیگ ماند.

وی یادآور شد: امروز هم کار داشتم آمدم دنبال زد و بند و این صحبت‌ها نیستم و روزی که فوتبالم تمام شود مطمئن باشید خودم خواهم رفت چرا که هر بازیکن باید روزی از میادین خداحافظی کند.

سید صالحی گفت: هیچ گاه دنبال این مسائل نبودم یک زمان بهترین گلزن ایران بودم و خدا را شکر می‌کنم که برای زن و بچه‌ام پول حلال می‌برم.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۵ ارسال
388402
نظرات
۰۳:۳۷
 ساعت -
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
امیرعلی صفرزاده
0
0
پاسخ به این نظر
امیرعلی صفرزاده  
۰۳:۳۷
 ساعت - 
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
عالی
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۱۴ + ۵ ارسال
  • عالی