تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۶ ۱۴:۰۵ |
کد خبر: ۳۸۸۴۰۱

طالب لو تصمیم خود را گرفت

د‌ر‌وازه‌بان استقلال می‌گوید فصل آینده هم در تیم استقلال بازی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از مشرق، وحید طالب‌لو بعد از مراسم معارفه پرویز مظلومی، اظها‌ر کرد: جلسه خوبی بود و درباره مطالبات فصل گذشته و مسائل مالی صحبت شد و قرار بر این شد تا آغاز لیگ مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: جلسه درباره مسائل مالی بازیکنان بود و امیدوارم که زمان بندی مناسبی را برای پرداخت مطالبات انجام دهند تا کارها به درستی پیش برود. با این کار به بازیکنان و کادرفنی فشار نمی‌آید.

د‌ر‌وازه‌بان استقلال در پاسخ به این سوال که آیا مطمئن است که باشگاه به تعهداتش عمل می‌کند؟ گفت: به ما گفته‌اند که تمرینات را شروع کنیم و تا آخر هفته‌ مشکلات مالی بازیکنان را برطرف می‌کنند. در استقلال بزرگ شده‌ام و به این شرایط عادت دارم. اگر بازیکنی بودم که در گذشته برای تیم دیگری بازی می‌کردم این شرایط برایم عجیب بود. با آرامش به تمرینات ادامه می‌دهیم تا ببنیم چه پیش می‌آید.

طالب‌لو در پاسخ به این سوال که تکلیف فروزان و او به کجا رسید؟ خاطر‌ نشان کرد: به سایر بازیکنان کاری ندارم، اما درباره من همه چیز خوب پیش می‌رود و امروز هم جلسه دیگری را با مظلومی برگزار کرده‌ام. امروز در تمرینات حاضر می شوم و بنا‌بر‌این در فصل آینده هم در این تیم هستم.

 
دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۵ ارسال
388401
نظرات
۰۳:۳۸
 ساعت -
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
امیرعلی صفرزاده
0
0
پاسخ به این نظر
امیرعلی صفرزاده  
۰۳:۳۸
 ساعت - 
یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
عالی
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۱ + ۱ ارسال
  • عالی