تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۶ ۰۰:۴۸ |
کد خبر: ۳۸۸۳۹۹

دادرس: رای کمیته استیناف در پرونده شکایت پیکان از راه‌آهن شجاعانه خواهد بود

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: اطمینان دارم رای کمیته استیناف در پرونده شکایت باشگاه پیکان از راه‌آهن شجاعانه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از تسنیم ، مهدی دادرس در مورد اعتراض باشگاه پیکان به رای کمیته انضباطی در مورد استفاده غیرمجاز تیم فوتبال راه آهن از مارتین موتومبا در دیدار این تیم با پیکان که توسط کمیته استیناف در حال رسیدگی است، گفت: از همان ابتدا که این پرونده به کمیته استیناف ارجاع داده شد به رئیس کمیته استیناف گفتم که خودم را از این پرونده کنار خواهم کشید چون هر رایی که صادر شود برای من حرف و حدیث دارد و به ضررم خواهد شد.

وی افزود: صالحی تصمیم کناره گیری من از این پرونده را پذیرفت به همین دلیل من در جریان جزئیاتی جلساتی که در خصوص این پرونده برگزار شده قرار ندارم اما می‌دانم رای روز یکشنبه صادر خواهد شد.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال تصریح کرد: نمی‌دانم نتیجه این پرونده چه خواهد شد اما اطمینان دارم که رای کمیته استیناف شجاعانه خواهد بود همان طور که در گذشته در پرونده شهرداری تبریز که به مراتب سنگین‌تر از این پرونده بود ورود کرده و رای دادند؛ پرونده‌ای که به خاطر آن حتی از سوی برخی از نمایندگان مجلس هم تحت فشار بودند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۶ ارسال
388399