تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۵ ۱۹:۳۵ |
کد خبر: ۳۸۸۳۸۸

جدول گلزنان را ببینید،من هنوز آن بالا هستم!

عنایتی:خیلی‌ها نمی‌خواهند گلزنی‌های من را ببینند

کاپیتان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت:خیلی‌ها نمی‌خواهند لمس کنند که عنایتی ۴ گل در نیم‌فصل زد و تمام تلاشش را به کار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز ، رضا عنایتی، درخصوص آخرین تصمیم خود برای ماندن یا رفتن از تیم استقلال صحبت‌های زیر را انجام داد:

 پست‌های اینستاگرامت طوری نشان می‌دهد که انگار دیگر در استقلال نیستی؟

فردا به باشگاه می‌روم و ان‌شاءالله کار را یکسره می‌کنم. یا رومی رومی یا زنگی زنگی.

چطور شده که رضا عنایتی با وجود زدن 4 گل در نیم فصل دوم و تأثیرگذاری‌اش برای استقلال حالا این گونه صحبت می‌کند که شاید در استقلال نباشد؟

به نظر می‌رسد خیلی‌ها این چیزهایی که شما گفتید را نمی‌خواهند ببینند. خیلی‌ها نمی‌خواهند لمس کنند که عنایتی 4 گل در نیم‌فصل زد و تمام تلاشش را به کار گرفت. اینکه بخواهیم جو را برگردانیم کار ناراحت‌کننده‌ای است. من بعد از 5 سال به تیم محبوبم برگشتم که با آن خداحافظی کنم، اما ظاهراً بعضی وقت‌ها آن چیزی که دلت می‌خواهد نمی‌شود. انگار که شرایط مهیا نیست. آقای مظلومی حرف‌هایی زدند که فردا در موردش تصمیم نهایی را می‌گیریم. اگر بمانم برای شروع خوب در آغاز فصل برنامه می‌ریزم و اگر نمانم قطعاً آنها به دنبال مهره دیگری خواهند بود.

درست است که مظلومی همه چیز را به عهده خودت گذاشته است؟

در فوتبال قاعده این است که اگر یک بازیکن را بخواهند می‌گویند بمان و اگر نخواهند می‌گویند برو. ما حد وسط نداریم. من هم فردا می‌روم که به آقای مظلومی بگویم حد وسط وجود ندارد. اگر من را می‌خواهد هستم و اگر نه، نیستم. این مسئله هم یک قاعده حرفه‌ای است. من به این مسائل آشنایی داریم. اگر بگویند در پازل تاکتیکی و این حرف‌ها جایی ندارم، شکی نیست که حرفی نمی‌زنم ولی باید با من تسویه شود. مطمئن باشید برای استقلال دعا هم می‌کنم. فردا روزی است که باید یا آره بگویند یا نه.

خیلی‌ها می‌گویند این کاش رضا عنایتی همین پایان فصل با استقلال و با پیراهن تیم محبوبش خداحافظی می‌کرد. این موضوع را قبول دارید؟

استقلال همیشه هست و خواهد بود،‌ ولی من هم عقاید خودم را دارم. وقتی می‌بینم در شرایط بدنی خوبی هستم، چرا باید امسال می‌رفتم؟ شما جدول گلزنان را ببینید. من هنوز آن بالا هستم. وقتی این اعتماد به نفس در من وجود دارد؛ چرا باید خودم را هرز کنم. من امسال 9 گل زدم که 4 گلش با استقلال بود. سال گذشته هم با اختلاف یک گل آقای گل نشدم. هنوز هم هیچ چیز معلوم نیست. شاید در آینده تصمیمات دیگری گرفتم.

 صحبتت با هواداران و مردم چیست؟

به آنها می‌گویم نام استقلال مهم است و با تمام وجود از این تیم حمایت کنند. امثال عنایتی‌ها و مجیدی‌ها می‌آیند و می‌روند. مهم نام استقلال است که باید موفق باشد و آنها هم بهتر است از تیم‌شان حمایت کنند.

 

 

منبع: فارس

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۶ ارسال
388388