تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۵ ۱۹:۱۲ |
کد خبر: ۳۸۸۳۸۶

فرمانداردیر بوشهرخواستار کمک برای مهار آتش سوزی شناورهای صیادی دراین بندر شد

فرماندار دیر استان بوشهراز آتش نشانی های شرکت ها، مجتمع های پتروشیمی و سازمان منقطه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی، شهرستان های جم و دشتی خواست برای مهار آتش سوزی شناورهای صیادی به کمک نیروهای امدادی و آتش نشان مستقر دراسکله این بندر بشتابند.


به گزارش پایگاه خبری شباویز ، حمزه اعتماد روز جمعه افزود: این آتش سوزی که ساعتی پیش آغاز شده همچنان ادامه دارد و نیروها و خودروهای آتش نشانی که از شهرهای همجوار از جمله کنگان، کاکی، بردستان و بنک به کمک آتش نشان شهر دیر آمده اند، برای مهار آتش در تلاش هستند.

وی اضافه کرد: به دلیل گستردگی آتش سوزی، باد شدید، دود زیاد و وجود مخزن های سوخت گازوئیل در شناورها که احتمال انفجار دارند، ا نزدیک شدن نیروها و خودورهای آتش نشانی به شعله های آتش امکان پذیر نیست.

اعتماد ادامه داد: تاکنون حداقل 10 فروند شناور ( لنج) درآتش سوخته و دامنه آتش سوزی لحظه به لحظه گسترده تر می شود.

فرماندار دیر بیان کرد: در پی درخواست از شرکت متانول کاوه مستقر در این شهرستان کشتی آتش نشان این شرکت و آتش نشانان شهرستان های جم و دشتی عازم منطقه برای پیوستن به نیروهای امدادی و آتش نشان مستقر در این بندر برای کمک به خاموش کردن آتش سوزی شناورها هستند.

وی یادآورشد: علت آتش سوزی شناورها در اسکله این بندر مشخص نیست و پس از مهار و خاموش کردن آتش سوزی بررسی در این زمینه آغاز خواهد شد.

دیر بزگرترین بندر صیادی جنوب کشور دارای 500 فروند قایق، لنج و کشتی صیادی در فاصله 180 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:ایرنا

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۵ ارسال
388386