تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۵ ۱۱:۳۴ |
کد خبر: ۳۸۸۳۵۹

واکنش طاهری به قهر مربی پرسپولیس/ قرادادها آماده امضا است

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید قرارداد مربی بدنساز این تیم آماده بوده و «تی‌هومیر» مشکلی برای ادامه کار ندارد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از وب سایت رسمی برنامه نود،علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت قرارداد کادر فنی تیم پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود مربی بدنساز به خاطر همین مشکلات ایران را ترک کرده است، اظهار کرد: چنین چیزی نیست. ان شاءالله که قرارداد به زودی امضا می‌شود و از این بابت نگرانی نیست. قرارداد مربیان آماده و به رضا چلنگر (مترجم کادر فنی) تحویل داده شده است. او رابط کادر فنی با باشگاه است و برای همین قراردادها را به ایشان دادیم.

وی افزود: این جزو تعهدات برانکو ایوانکوویچ بوده است که با خودش مربی بدنسازی بیاورد. فصل قبل که این مربی نبوده است. ما هم قرادادش را تنظیم کرده‌ایم و داده‌ایم که آنرا امضا کند. حالا اگر او کار شخصی دارد و ایران را ترک می‌کند بحث دیگری است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه «تی‌هومیر» با حالت قهر تمرین روز گذشته را ترک کرده است، یادآور شد: شاید خیلی مسائل حاشیه‌ای باشد ولی درست نیست که آنرا بنویسیم! منعکس کردن این مطالب جز مشوش کردن افکار عمومی نتیجه دیگری ندارد!

طاهری در پایان گفت: مربی بدنساز پرسپولیس هم آدم حرفه‌ای و قراردادش را امضا می‌کنند. ما نسبت به کادر فنی تعهد داریم و آنرا انجام دادیم.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۴ ارسال
388359