تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۳ ۱۲:۰۵ |
کد خبر: ۳۸۸۲۹۳

تولید اولین فلیم کوتاه داستانی با موضوع ماهواره در بوشهر

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: افزون بر رونمایی از مرکز هنرهای قومی(پویانمایی) ، بزودی تولید نخستین فیلم کوتاه داستانی با موضوع آسیب شناسی ماهواره در این استان کلید می خورد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از بوشهر نیوز، سردار فتح الله جمیری روز دوشنبه در دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر افزود: عمده برنامه های مخرب ماهواره به زبان فارسی است که کانون خانواده و فرهنگ جامعه را هدف قرار داده است.

وی اضافه کرد: این شیوه جدید دشمن درعرصه جنگ نرم است که به جای جنگ سخت با ایران، با تهاجم نرم ماهواره ها به درون خانواده ها یورش می برند تا کانون خانواده را از هم بپاشند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: برنامه های ماهواره ذهن فرزندان ما را به فضایی آلوده و نابودی می کشاند.

وی اظهار داشت: صداوسیما ازجمله دستگاه های فرهنگی است که در تنویر افکار عمومی و بسترسازی کارهای فرهنگی نقش تعیین کننده ای دارد.

سردار جمیری اضافه کرد: باتوجه به مخاطبان برون مرزی به خصوص در بین کشورهای حاضیه خلیج فارس شبکه استانی بوشهر کارکرد فراملی دارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به فعالیت های فرهنگی در مجموعه سپاه و بسیج در حوزه های مختلف خواستار ارتقای روابط کاری با بخش های مختلف صداوسیمای مرکز استان برای رشد کمی و کیفی در تولید برنامه های فاخر فرهنگی شد.

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز گفت: سپاه و بسیج مهم ترین و تاثیرگذارترین شبکه های اجتماعی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است و بهترین اقشار مردم جامعه در یک سازماندهی منسجم با این مجموعه در ارتباط هستند.

سید حسین ناظر افزود: سپاه و بسیج و صداوسیما به طور همگام در راستای یک هدف متعالی و آن هم مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان علیه نظام اسلامی در تلاش هستند.

وی یادآورشد: سپاه خط مقدم جنگ نرم با دشمنان انقلاب اسلامی است و در کنترل بحران های مختلف که دشمنان نظام به راه انداخته اند، نقش بسزایی داشته است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر اضافه کرد: فرهنگ بسیج باید در جامعه گسترش یافته و صداوسیما در راه ترویج این فرهنگ غنی رسالت سنگینی دارد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۱۰ ارسال
388293