تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۹ ۲۰:۲۵ |
کد خبر: ۳۸۸۲۷۳

مانع شدن پسر نوجوان سالی جونز ، بیوه سفید عضو داعش از فرار مادرش در سوریه

زن انگلیسی ۵۰ ساله مشهور به "بیوه سفید" که عضو گروه تروریستی داعش در سوریه شده اخیرا به دنبال تدارک نیروهای ائتلاف برای حمله بزرگ به شهر رقه قصد فرار از سوریه و بازگشت به کشورش را داشته اما پسر ۱۲ ساله او که توسط خودش شستشوی مغزی داده شد، جلوی بازگشت مادرش را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز  براساس گزارش‌ها زن انگلیسی ۵۰ ساله مشهور به "بیوه سفید" که عضو گروه تروریستی داعش در سوریه شده اخیرا به دنبال تدارک نیروهای ائتلاف برای حمله بزرگ به شهر رقه قصد فرار از سوریه و بازگشت به کشورش را داشته اما پسر ۱۲ ساله او که توسط خودش شستشوی مغزی داده شد، جلوی بازگشت مادرش را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز، به نقل از روزنامه دیلی میل، یک زن انگلیسی به نام "سالی جونز" به دلیل حمله نیروهای ائتلاف به شهر رقه تلاش داشته تا از سوریه فرار کرده و به کشورش بازگردد اما پسر ۱۲ ساله او به نام جو - جو به دلیل پایبندی به تروریست‌ها از فرار خودداری کرد و جلوی فرار مادرش را نیز گرفت.

یکی از دوستان سابق آنها به نشریه سان انگلیس گفت: جو – جو سابقاً یک بچه معمولی بود اما مادرش با فرار کردن با این پسر او را خراب کرد.

گفته شده که جو – جو همان پسر نوجوان چشم آبی انگلیسی است که سال گذشته میلادی در یک ویدئوی کشتار اسرای داعش به دست پسر بچه‌ها حضور داشت و اقدام به کشتن یک شبه نظامی اسیر شده با گلوله کرد.

در این ویدئوی ۹ دقیقه‌ای چند نوجوان وابسته به گروه تروریستی داعش از جمله این پسر انگلیسی از پشت سر به اسرا شلیک کردند.

اوایل ماه جاری میلادی فاش شد که سالی جونز در صدد بازگشت به کشورش بعد از کشته شدن همسرش به نام جنید حسین در حمله پهپادی آمریکا است.

این مادر اهل کنت انگلیس به دلیل آنکه با همسرش مسئول برنامه‌ریزی چند توطئه تروریستی بود در فهرست ترور پنتاگون قرار دارد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۶ ارسال
388273