تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۳۱ ۲۰:۵۳ |
کد خبر: ۳۸۸۱۷۸

چند خارجی هم مد نظر هستند

۱۵ بازیکن جدید در فهرست خرید استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه اسامی بازیکنان مورد نظرش را به مسئولان نقل و انتقال این باشگاه ارائه کرده است گفت: برای فصل آینده فهرستی از ۱۵ بازیکن مورد نظرم را ارائه داده‌ام.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از مهر، پرویز مظلومی که نخستین روز حضور رسمی اش به عنوان سرمربی استقلال را سپری می کند، برای چندمین بار در همین یک روز مصاحبه کرد و حرف های قبلی اش را تکرار کرد. وی از هواداران این تیم خواست صبور باشند و اجازه دهند کادر فنی بازیکنان مورد نظرش را جذب کند.

وی همچنین از تلاش کادر فنی برای بستن تیمی قدرتمند و در شان استقلال خبر داد و گفت: استقلال نام بزرگی است و طبیعتا هواداران انتظار دارند این تیم به جایگاه گذشته‌اش برگردد و نتایج قابل قبولی کسب کند. به همین خاطر تمام تلاش کادر فنی این خواهد بود که این بازیکنان را به خدمت بگیرد.

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال همچنین از ارائه فهرست بازیکنان مورد نظرش به مسئولان باشگاه خبر داد و گفت: در این فهرست اسامی ۱۵ بازیکن قرار دارد که البته نمی‌توانم اسامی آنها را اعلام کنم. این بازیکنان ترکیبی از جوانان و با تجربه ها هستند که طبیعتا استقلالی بودن در اولویت ماست.

پرویز مظلومی همچنین از جذب بازیکن خارجی برای فصل آینده خبر داد و گفت: ما در فهرستی که ارائه کرده ایم نام چند بازیکن خارجی را هم قرار داده ایم چرا که در هر پست به بازیکنان خوب و تاثیرگذار نیاز داریم. البته جذب بازیکنان خارجی بستگی به توان مالی باشگاه استقلال دارد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۱۰ ارسال
388178
نظرات
۱۳:۰۸
 ساعت -
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
جمعی از هوادارن آبی
5
0
پاسخ به این نظر
جمعی از هوادارن آبی  
۱۳:۰۸
 ساعت - 
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
اگر یارگیری درستی انجام نگیره بعید میدونیم که پرویز خان بتونه بهتر از امیرخان نتیجه بگیره.آقای قلعه نوعی با اون بازیکنان نتونست پس چجوری پرویز خان میتونه؟ولی اگه همه دست به دست هم بدن و بودجه باشگاه اجازه بده و بازیکنان مناسب خریداری بشه به امید خدا استقلال میتونه جایگاه مناسب خودشو پیدا کنه.
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید :
= ۲ + ۲ ارسال
  • اگر یارگیری درستی انجام نگیره بعید میدونیم که پرویز خان بتونه بهتر از امیرخان نتیجه بگیره.آقای قلعه نوعی با اون بازیکنان نتونست پس چجوری پرویز خان میتونه؟ولی اگه همه دست به دست هم بدن و بودجه باشگاه اجازه بده و بازیکنان مناسب خریداری بشه به امید خدا استقلال میتونه جایگاه مناسب خودشو پیدا کنه.