تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۲۵ ۱۳:۱۳ |
کد خبر: ۳۸۸۰۲۹

وزیر اطلاعات: کشمکش های سیاسی به حداقل رسیده است

وزیر اطلاعات گفت: امروز امنیت همراه با آرامش در کشور حاکم است و کشمکش ها و تعارضات میان جناح های سیاسی نیز به حداقل رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدمحمود علوی عصر یکشنبه در جمع مردم اسفراین اظهار کرد: اکنون در مقام تبادل نظر و اندیشه نیز منطقی تر از گذشته صحبت می شود و این به برکت رهنمودهای رهبری و نام گذاری سال با عنوان همدلی و همزبانی است.

وی آرامش و دوری از درگیری و نزاع را از آموزه های قرآن و آرمانی خواند که همه باید در جهت دست یافتن به آن تلاش کنند و افزود: عزت و توفیق ما و کشور ما در گرو وحدت و همدلی است.

نماینده اعزامی رییس جمهوری به اسفراین افزود: وجود افکار و گرایش های متفاوت سیاسی اشکالی ندارد اما باید دست در دست هم باشند و اختلاف نظر نباید وسیله ای برای اختلاف و مشاجره شود.

وزیر اطلاعات افزود: باید برادری وحدت و همدلی را در عین نگاه و اختلافات سیاسی به عنوان یک رابرد ببینیم و رهبری نیز این راه را به مردم نشان داده اند.

حجت الاسلام علوی راهبرد رییس جمهوری اسلامی را از ابتدای مسوولیت، کار با همه جریانهای سیاسی صاحب فکر و منطق ذکر کرد و افزود: امروز در دولت ترکیبی از افراد اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل با انسجام کامل در کنار هم کار می کنند.

وی بر لزوم نشاط سیاسی در جامعه تاکید کرد و افزود: جریانات سیاسی کشور باید برای خدمت به مردم تلاش کنند و توجه مردم را به خود جلب کرده و در عین حال با هم نزاع نکنند.

وی با مهم خواندن همدلی و همزبانی و وحدت ملی برای دولت، افزود: وحدت ملی ما دشمنان را دچار یاس می کند و دوستان را در داخل و خارج مرزها شاد و دلگرم می کند.

علوی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال دو قطبی کردن جهان اسلام است، افزود: داعش به وسیله سازمانهای جاسوسی امریکا، اسرائیل و انگلیس و با حمایت مالی برخی از حکام مرتجع منطقه ایجاد شده تا به جان مسلمانان انداخته شود.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه شعار انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون وحدت امت اسلام بوده و هست، گفت: وحدت امت اسلام موجب عزت اسلام می شود.

علوی با اشاره به اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان بر حوزه امنیتی کشور گفت: داعش در برابر اقتدار جمهوری اسلامی عددی نیست و می داند که با جمهوری اسلامی نمی تواند شوخی کند.

وزیر اطلاعات که در نوزدهمین سفر استانی دولت تدبیر و امید، به نمایندگی از رییس جمهوری به اسفراین سفر کرده بود در بدو ورود بر مزار شهدای گلگون کفن این شهرستان حضور یافته و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کرد.

شهرستان 127 هزار نفری اسفراین در 60 کیلومتری جنوب شرقی بجنورد، مرکز خراسان شمالی قرار دارد.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۷ ارسال
388029