آرشیو مطالب
گروه:     نوع خبر:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
گزارش تصویری  از چهره متفاوت نفیسه روشن وقتی که مدل آرایش می شود!

نفیسه روشن بازیگر ۳۳ ساله کشورمان فعالیت هایی به عنوان مدل آرایش انجام می دهد که در ادامه عکس های نفیسه روشن در این زمینه را مشاهده می کنید.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۰:۰۰
نیکی کریمی مدل تبلیغاتی برند معروف mont blanc ! عکس

نیکی کریمی بازیگر و کارگردان سرشناس کشورمان, به عنوان مدل تبلیغاتی برند معروف مون بلان فعالیت می کند.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۰:۰۰
گزارش تصویری از صحنه نادر شکار شیرها وسط جاده
توسط عکاس آماتور:

در این گزارش تصویری که در دو روز اخیر منتشر شده و میلیون ها کاربر آن را تماشا کرده اند شاهد شکار یک کودو از سوی دو شیر نر در وسط جاده ای در آفریقای جنوبی که در برابر چشمان حیرت زده دهها توریست رخ داد، خواهیم بود
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/نوشابه

نوشابه، نوعی نوشیدنی شیرین گازکربنیک دار است که به عنوان نوعی نوشیدنی خنک و معمولاً برای برطرف نمودن تشنگی و یا به همراه غذا، مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب نوشابه ها حاوی کافئین هستند. در برخی مناطق به دلیل گاز موجود در نوشابه مثل کالیفرنیا و فلوریدا، به آن سودا (بی کربنات دو سود) می گویند.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/روشهای نگهداری مواد غذایی

خشک کردن، یکی از روش های نگهداری طولانی مدت از غذاهاست. این فرایند با گرفتن آب موجود در ماده غذایی صورت می گیرد. آب خود سبب فساد ماده غذایی شده و به رشد موجودات ریز زنده کمک می کند. معمولاً آب موجود در ماده غذایی ضمن تبخیر از دست می رود (خشک کردن در جریان هوا، خشک کردن زیر نور آفتاب، دودی کردن یا خشک کردن به وسیله باد).
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/لینوکس و نرم افزار های معادل آن

یکی از نگرانی های افرادی که از سیستم عامل ویندوز به لینوکس مهاجرت می‌کنند، یافتن معادل برای برنامه‌هایی است که به‌طور معمول از آن‌ها استفاده می‌کنند. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا با معرفی برخی برنامه های پرکاربرد لینوکس تا حدی به رفع این نگرانی کمک کنیم.شاید یکی از دلایلی که از لینوکس کمتر استفاده می شود همین مشکل آشنا نبودن با نرم افزار های معادل آن است برای رفع این مشکل راه حلی که بتواند آن را حل کند معرفی نرم افزار های معادل لینوکس است.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰:۰۰
 دانلود مقاله رایگان/ نگاهی بر داده کاوی و کشف قوانین وابستگی

با افزايش سيستمهاي كامپيوتر و گسترش تكنولوژي اطلاعات , بحث اصلي در علم كامپيوتر از چگونگي جمع آوري اطلاعات به نحوه استفاده از اطلاعات منتقل شده است . سيستمهاي داده كاوي ,اين امكان را به كاربر مي دهند كه بتواند انبوه داده هاي جمع آوري شده را تفسير كنند و دانش نهفته در آن را استخراج نمايند .
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/مطالعه و بررسى جرم دزدى از ديدگاه از ديدگاه فقه، حقوق و قانون مجازات اسلامى

سرقت از جمله جرائمى است كه سابقه ديرينه در زندگى انسان دارد و مى ‏توان گفت‏ پيشينه آن از هنگام شروع زندگى جمعى و تحقق مفهوم مالكيت بوده و همواره موردتقبيح و مجازات بوده است. از ديرباز كه كاروان زندگى بشر در مسير نظم و قانون‏ قرار گرفته، سرقت در زمره رفتار ناپسند و ممنوع قرار داشته است. به دليل‏ سهولت نسبى ارتكاب سرقت در مقايسه با جرائمى چون كلاهبردارى و محسوس بودن سودبه دست آمده از آن، بخش فراوانى ازجرائم ارتكابى دركشورهاى مختلف به آن اختصاص ‏دارد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/جرایم رایانه ای

امروز بحث فناورى اطلاعات و ارتباطات نوین،که تجلى روشن آن فضاى‏ تبادل اطلاعات(فضاى سایبر)است،مسئله جدیدى را با عنوان پاسخگویى‏ به سوء استفاده‏هایى که از فضاى تبادل اطلاعات به عمل مى‏آید پیش روى‏ دانشمندان علوم جنائى قرار داده است.این مقاله جرايم رایانه‏اى در ابعاد خرد و کلان را مورد بررسى‏ قرار مى‏دهد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰:۰۰
دانلود رایگان دیکشنری فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی (برای اندروید) - Fastdic ۲.۵.۵ Android

با جهانی شدن ارتباطات، نیاز به ارتباط با انسان هایی با زبان های مختلف روز به روز بیشتر احساس میشود. برای ارتباط با افرادی با زبان دیگر، شما باید زبان مرجع یعنی انگلیسی را بلد باشید.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۰:۰۰
دانلود مقاله بررسی عوامل موثر بر تصادفات شهری با روشهای آماری

ماهیت تصادفات درون شهری و برون شهری با یکدیگر در برخی از عوامل و حتّی شدت میزان خسارت، جرح و فوت متفاوت بوده است.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۵:۰۰
دانلود مقاله بررسی فناوریهای بهره گیری از انرژی هسته ای

انرژی هسته‌ای روشی برای تولید انرژی الکتریکی است که به دو طریق شکافت هسته‌ای و همجوشی هسته‌ای مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد .
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۰:۰۰
دانلود رایگان نرم افزار دانلود از تورنت

نسخه جدید نرم افزار دانلود از تورنت µTorrent منتشر شد! (۳.۴.۳)
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۰:۰۰
دانلود رایگان نرم افزار فشرده سازی وینرر- WinRAR ۵.۲۱

نرم افزار WinRAR یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های فشرده سازی برای ویندوز است.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۰:۰۰
دانلود فایل صوتی  دعای جوشن کبیر
۱۶.۴ مگابایت

چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۰:۰۰
دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر

فعالیت اصلی کانون که مرتبط با رشته کامپیوتر می باشد عبارت است از ارائه خدمات کامپیوتری به اعضاء نظیر ارائه خدماتی مشابه کافی نت مانند استفاده از اینترنت، تحلیل طراحی ساخت و پیاده سازی سامانه های کاربردی نرم افزاری و سخت افزاری و ارائه آموزش های فنی و حرفه ای مرتبط.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۰:۰۰
دانلود مقاله رایگان/امنیت شبکه

امنیت شبکه یک موضوع پیچیده است که از نظر تاریخی فقط توسط افراد با تجربه و آنهایی که آموزش کافی دیده اند مورد توجه قرار می گیرد. با اینحال ، همچنان که افراد بیشتری به شبکه متصل میشوند ، تعداد افرادی که بایستی اصول امنیت را در دنیای شبکه شده بدانند ، نیز افزایش می یابد. این مقاله بر اساس ماربری کامپیوتر و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی که در خاطرم بوده است نوشته شده است و مفاهیم مورد نیاز برای آشنا شدن با بازار و خطرات و نحوه مواجه شدن با آنها را توضیح می دهد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۵:۰۰
دانلود جدیدترین،سریع ترین و قویترین فیلترشکن دنیا

سلام امروز قصد داریم قوی ترین فیلتر شکن دنیا رو به شما معرفی کنیم ولی قبلش باید به شما انواع فیلتر شکن ها را معرفی کنیم و اینکه اصولا هر فیلتر شکن به چه دردی می خورد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
دانلود مقاله تحلیل مرتبه دوم سازه ها تحت بار دینامیکی

موضوع اصلی این مقاله تحلیل دینامیکی مرتبه دوم سازه ها تحت بارهای زلزله است، که در حقیقت همان اعمال در تحلیل دینامیکی می باشد. یکی از راههای P-delta اثر در تحلیل دینامیکی، ملحوظ نمودن نیروهای P-delta اعمال اثر محوری حاصل از تحلیل دینامیکی مرتبه اول، ترکیب آنها با نیروی استاتیکی، بکارگیری روابط موجود در این زمینه و برآورد مقدار تأثیرات ثانویه است . وجود این نیروها، با تأثیر مستقیم در سختی مرتبه دوم عضوی، نتایج را تغییر می دهد و صورت عمومی معادلات کلاسیک ارتعاشی را دگرگون می سازد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰
دانلود رایگان  نرم افزار Rapid Seo Tool

این نرم افزار قادر است بسیاری از کار های غیر ممکن را برای شنا ممکن سازد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰:۰۰